Teplé dětské sněhule s vázáním Asija
Kód: BO-28556-O BO-28556-S Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
818 Kč
–36 %
Dětské sandály na korkové podrážce s přezkami dinosauři Thessa
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
521 Kč
Made in EU
1 012 Kč
–36 %
Dětské sandálky Lee Cooper LCW-24-34-2600
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
645 Kč
Made in EU
877 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Suchý Zip Orailla
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
559 Kč
od 354 Kč –52 %
Dětské domácí pantofle s protiskluzovou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 169 Kč
Made in EU
1 462 Kč
–36 %
Dětské sandály Big Star NN374264
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
931 Kč
Made in EU
1 449 Kč
–36 %
Dětské sandály Batman Grendene Kids JJ385049 Grey
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
923 Kč
Made in EU
842 Kč
–36 %
Dětské Gladiátorské Sandálky S Páskem V Multibarevném Designu Radovia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
537 Kč
Made in EU
1 526 Kč
–36 %
Vonné dětské sandálky na suchý zip ZAXY NN385020
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
972 Kč
Made in EU
723 Kč
–36 %
Dětské Sandálky S Suchým Zipem Marimona
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
461 Kč
Made in EU
816 Kč
–36 %
Lehké Pěnové Sandály Na Suchý Zip ProWater PRO-24-05-02K
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
520 Kč
Made in EU
1 462 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Zip Big Star LL374202
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
931 Kč
Made in EU
1 449 Kč
–36 %
Dětské sandály Grendene Kids JJ385011
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
923 Kč
Made in EU
1 117 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Suchý Zip Ovoce 83615 Ipanema
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
711 Kč
od 972 Kč až –50 %
Dětské sandálky s výšivkou a měkkou podrážkou na léto
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 486 Kč
Detailní popis produktu
Moderní dětské sněhule s teplým hustým kožešinovým lemem. Umístěné na podrážce z pryže, která dobře izoluje od studeného povrchu. Svršek zdobený kožešinou a šněrováním. Pohodlný, natahovací model. Určitě si prohlédněte celou naši nabídku sněhulek. Tento model je také k dispozici ve dámských velikostech. Vytvořte si sestavu maminka + dítě! Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
25-15/26-15,5/27-16/28-16,5/29-17,5/30-18/31-18,5/32-19/33-19,5/34-20,5/35-21,5/36-22cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dívčí Kotníkové Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Film: | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/28556.mp4 |
| Zapínání: | Slip-on |
| Další barva: | béžový |
| Vnější materiál: | Ekologická kůže, Syntetický materiál |
| Materiál stélky: | Hřejivý kožíšek |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Typ podpatku: | Plošina |
| Vrchní výška: | 11cm pro velikost 25 |
| Horní šířka: | 8 cm pro velikost 25 |
| Platforma/Podrážka: | 2,5 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 20 |
| Výška zboží v centimetrech: | 11 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 20 |
| Typ izolace: | Ano |
| Země původu: | Čína |
| Pohlaví: | dívky |
| Bohater: | - |
| Materiál: | ekologická kůže |
| Celková hmotnost v gramech: | 733.33 |
Made in EU
1 659 Kč
–36 %
Dětské zimní boty s vyplněním kožešinou Big Star MM374084
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 057 Kč
Made in EU
869 Kč
–36 %
Dětské Sněhule Na Suchý Zips Unitia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
554 Kč
Made in EU
1 659 Kč
–36 %
Dětské zateplené botky Trapery Iomare
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 057 Kč
Made in EU
1 369 Kč
–36 %
Lakované boty dívčí zateplené kožešinou na zip Evaliraea
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
872 Kč
Made in EU
1 130 Kč
–36 %
Sněhové boty dětské s kožešinou a vzorem Melefia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
720 Kč
Made in EU
861 Kč
–36 %
Dětské Mládežnické Sněhule S Vyšíváním Na Platformě Jolisse
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
549 Kč
Made in EU
1 566 Kč
–36 %
Dětské zimní boty s polstrováním na zip Big Star MM374098
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
998 Kč
Made in EU
1 130 Kč
–36 %
Zateplené dětské lakované kotníkové boty s přezkou medvěd Jovellea
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
720 Kč
Made in EU
1 172 Kč
–36 %
Dětské Botky Ocílené s Zipem Goopy
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
747 Kč
Made in EU
1 617 Kč
–36 %
Dětské sněhule na zip Big Star SS374031 Šedo-
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 030 Kč
Made in EU
1 212 Kč
–36 %
Dívčí kotníkové boty s ouškem s kožešinou LOVE Rosaira
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
772 Kč
Made in EU
1 558 Kč
–36 %
Zateplené dětské sněhule na zip Big Star OO374073
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
992 Kč
Made in EU
1 369 Kč
–36 %
Zateplené Dívčí Boty S Medvídkem Na Zip Relobia
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
872 Kč
Made in EU
975 Kč
–36 %
Dětské zateplené boty sněžníky Gooby
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
621 Kč
Made in EU
2 306 Kč
–36 %
Dětská Trapery Memory Foam Big Star KK374158
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
1 468 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
