Lakované boty dívčí zateplené kožešinou na zip Evaliraea
Kód: BO-33644-68Související produkty
od 732 Kč až –50 %
Dívčí sandály na suchý zip
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 366 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–36 %
Dětské vonící sandálky Na suchý zip ZAXY LL385027
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
843 Kč
Made in EU
733 Kč
–36 %
Dětské sandálky Se Zapínáním Na suchý zip Sarniema
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
467 Kč
Made in EU
850 Kč
–36 %
Dětské sandálky S Mašlí Na suchý zip Joratia
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
542 Kč
Made in EU
1 455 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Zip Big Star LL374202
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
926 Kč
Made in EU
951 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Suchý Zip Se Zlatými Detaily Cavina
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
606 Kč
od 972 Kč až –50 %
Dětské sandálky s výšivkou a měkkou podrážkou na léto
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 486 Kč
Made in EU
707 Kč
–36 %
Dětské sandály se suchým zipem srdce Havana
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
450 Kč
Made in EU
850 Kč
–36 %
Dětské sandálky na korkové platformě se suchým zipem Rorria
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
542 Kč
Made in EU
826 Kč
–36 %
Lesklé Dětské Sandálky Na Suchý Zip Delphina
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
527 Kč
od 354 Kč –52 %
Dětské domácí pantofle s protiskluzovou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 169 Kč
Made in EU
837 Kč
–36 %
Dětské sandálky s suchým zipem a propletenými pásky v multikoloru Dianttha
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
533 Kč
Made in EU
1 183 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Suchý Zip 83619 Ipanema Summer XV Baby
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
754 Kč
od 385 Kč –52 %
Letní sandálky pro miminko s mašlí
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 183 Kč
Made in EU
1 047 Kč
–36 %
Dětské sandálky se srdcem 81997 Ipanema My First Baby
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
667 Kč
Detailní popis produktu
Dívčí boty vyrobené z eko kůže jsou vynikající volbou na chladnější dny. Model je zapínaný na zip po straně a navíc šněrovací, což zaručuje dokonalé padnutí a stabilitu. Vnitřek bot je zateplený měkkým kožíškem, který zajišťuje teplo a pohodlí po celý den. Na svršku je ozdoba, která dodává výjimečný půvab. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
25-15,5/26-16,5/27-17/28-18/29-18,5/30-19/31-19,5/32-20/33-20,5/34-21,5/35-22/36-22,5cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dívčí Kotníkové Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Zapínání: | Zip |
| Vnější materiál: | Ekologická kůže |
| Materiál stélky: | Hřejivý kožíšek |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Typ podpatku: | Plochý |
| Výška podpatku: | 3 cm |
| Vrchní výška: | 11 cm pro velikost 25 |
| Horní šířka: | 6 cm pro velikost 25 |
| Délka zboží v centimetrech: | 22 |
| Výška zboží v centimetrech: | 11 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 20 |
| Typ izolace: | Ano |
| Země původu: | Čína |
| Pohlaví: | dívky |
| Bohater: | - |
| Celková hmotnost v gramech: | 806.67 |
| Przedział wysokości obcasa (cm): | 0 - 3 |
Made in EU
1 361 Kč
–36 %
Lakované kozačky s nákrčníkom a zipsom Felori
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
867 Kč
Made in EU
1 651 Kč
–36 %
Dětské zateplené botky Trapery Iomare
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 052 Kč
Made in EU
1 271 Kč
–36 %
Dětské zateplené boty na zip Dolida
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
809 Kč
Made in EU
1 260 Kč
–36 %
Dětské turistické boty na suchý zip Pavisse
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
803 Kč
Made in EU
1 271 Kč
–36 %
Dětské zateplené botky na zip Dolida
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
809 Kč
Made in EU
1 383 Kč
–36 %
Dětské sněhule Lee Cooper LCJ 25 10 3781 Dětské boty
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
881 Kč
Made in EU
od 1 451 Kč –36 %
Dětské Sněhule Na Suchý Zip Lee Cooper LCJ-24-44-2864K
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
od 925 Kč
Made in EU
1 164 Kč
–36 %
Dětské Botky Ocílené s Zipem Goopy
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
742 Kč
Made in EU
816 Kč
–36 %
Sněhové boty dětské na platformě zateplené kožešinou Vilabria
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
520 Kč
Made in EU
872 Kč
–36 %
Sněhule Dětské Kotníkové Na Platformě Zateplené Kožešinou Vilabria
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
555 Kč
Made in EU
1 741 Kč
–36 %
Dětské sněhule na suchý zip Big Star KK374237
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 109 Kč
Made in EU
1 383 Kč
–36 %
Dětské zimní boty s kožešinou na suchý zip Lee Cooper LCJ-25-10-3788
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
881 Kč
Made in EU
859 Kč
–36 %
Dětské Mládežnické Sněhule S Vyšíváním Na Platformě Jolisse
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
547 Kč
Made in EU
864 Kč
–36 %
Dětské Sněhule Na Suchý Zips Unitia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
550 Kč
Made in EU
584 Kč
–36 %
Dětské Sněhule S Kožíškem Typu Beránek Mevael
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
372 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
