Eleganckie etui na dokumenty ze skóry naturalnej — Peterson
Kód: ROV-15696-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
6 291 Kč
–37 %
Pánské hodinky Timberland TDWGC9000402 (zq030b)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
3 932 Kč
Made in EU
2 198 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20010A-3B1 (zg379f) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 374 Kč
Made in EU
1 728 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20016A-1A3 (zg380a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 080 Kč
Made in EU
od 1 517 Kč –44 %
Hodinky G. ROSSI - 7116A (zg215a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
od 843 Kč
Made in EU
1 526 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 7028A (zg205c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
848 Kč
Made in EU
2 198 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20010A-1B3-2 (zg379g) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 374 Kč
Made in EU
1 666 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20022A-1A5 (zg377a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 041 Kč
Made in EU
971 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT B7381 - (zp289f)
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
539 Kč
Made in EU
5 888 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR2462 - SPORTIVO (zi121a)
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
3 680 Kč
Made in EU
2 279 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL9753A8-6F3 (zg364f) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 424 Kč
Made in EU
od 6 960 Kč –37 %
Pánské hodinky DIESEL Spiked Chronograph DZ4665 + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
od 4 350 Kč
Made in EU
1 707 Kč
–44 %
Pánské hodinky RUBICON RNCD69 - MULTIDATA (zr081b)
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
948 Kč
Made in EU
4 361 Kč
–37 %
Pánské hodinky TIMEX EXPEDITION T49990 - INDIGLO
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 726 Kč
Made in EU
2 297 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11652A6-1A3 (zg355b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 436 Kč
Made in EU
od 11 552 Kč –37 %
Pánské hodinky ORIENT BAMBINO FAC00005W0 - AUTOMAT
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
od 7 220 Kč
Made in EU
3 596 Kč
–37 %
Pánské hodinky TIMEX South Street Sport T2M933 + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
2 248 Kč
Detailní popis produktu
Eleganckie etui na dokumenty ze skóry naturalnej - Peterson
- produkt polskiej marki, której zaufało tysiące naszych klientów!
- odszyte ze skóry naturalnej w czarnym kolorze, z którym zawsze będziesz czuć się dobrze!
- w czasie produkcji zastosowano solidne materiały, które wpływają na wysoką jakość etui. Decydując się na ten model, wybierasz produkt na lata!
- klasyczny design, który nigdy nie wyjdzie z mody. W prawym dolnym rogu widnieje stylowe, tłoczone logo marki;
- poręczne i wygodne płaskie etui - idealne dla zwolenników noszenia tego dodatku galanteryjnego w kieszeni spodni.
Uporządkuj swoje karty i dokumenty
Bardzo funkcjonalne etui na karty i dokumenty. Model w orientacji pionowej, bez zapięcia zewnętrznego.
Wnętrze zawiera:
- 2 przegródki na karty lub dokumenty o standardowym formacie;
- 2 przegródki na dokumenty o większym rozmiarze jak dowód rejestracyjny Twojego auta;
- 1 kieszonka na suwak, w której zmieścisz monety;
- 1 kieszonka na banknoty odszyta po całej szerokości etui.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051142796 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Hnědá |
| Typ: | Pouzdro na karty |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Barva kování: | mosaz |
| Počet slotů pro karty: | 1-5 |
| Kapsa na mince: | neobsahuje kapsy |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na bankovky |
| Výška: | 12,5 cm |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
Made in EU
889 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka s ražbou znamení zvěrokruhu
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
536 Kč
Made in EU
928 Kč
–39 %
Dárková sada: elegantní kožená pánská peněženka a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
559 Kč
Made in EU
754 Kč
–39 %
Malá pánská kožená peněženka bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
454 Kč
Made in EU
1 302 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
784 Kč
Made in EU
1 419 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
855 Kč
Made in EU
970 Kč
–39 %
Vertikální dvoubarevná skládací kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
585 Kč
Made in EU
718 Kč
–39 %
Klasická pánská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
432 Kč
Made in EU
1 321 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka se zapínáním na patent
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
796 Kč
Made in EU
1 321 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
796 Kč
Made in EU
970 Kč
–39 %
Vertikální dvoubarevná RFID skládací kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
585 Kč
Made in EU
1 366 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
823 Kč
Made in EU
718 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
432 Kč
Made in EU
880 Kč
–39 %
Černá kožená peněženka Forever Young® pro muže s prošíváním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
530 Kč
Made in EU
1 321 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka - Peterson
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
796 Kč
Made in EU
718 Kč
–39 %
Pánská vertikální kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
432 Kč
Made in EU
736 Kč
–39 %
Kožená pánská peněženka prošívaná peněženka na karty Always Wild
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
443 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
