Elegantní pánská peněženka z přírodní kůže na patentku
Kód: ROV-28721-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
4 337 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791630 KYLE (zf016a)
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
2 711 Kč
Made in EU
1 767 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL8071A3-1A1 (zg374a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 105 Kč
Made in EU
od 4 192 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710605 Steward Open Heart + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
od 2 620 Kč
Made in EU
od 1 127 Kč –44 %
Pánské hodinky CURREN 8365 (zc032a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 626 Kč
Made in EU
od 4 181 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER TYSON 1792143 (zf100e) + BOX
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
od 2 613 Kč
Made in EU
2 128 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20011A-1A2 (zg378a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 330 Kč
Made in EU
2 294 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11652A6-1A3 (zg355b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 434 Kč
Made in EU
4 475 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR2447 - RENATO (zi012a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 797 Kč
Made in EU
1 570 Kč
–44 %
Pánské hodinky CURREN 8325 (zc024a) - CHRONOGRAF
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
872 Kč
Made in EU
4 644 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710389 BRAD (zf076a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
2 903 Kč
Made in EU
od 4 181 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791837 PARKER (zf041a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
od 2 613 Kč
Made in EU
1 742 Kč
–44 %
Pánské hodinky CURREN 8329 (zc027a) - CHRONOGRAF + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
968 Kč
Made in EU
od 4 336 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710451 BAKER (zf043b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 710 Kč
Made in EU
1 524 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 7028A (zg205c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
847 Kč
Made in EU
1 705 Kč
–44 %
Pánské hodinky RUBICON RNCD69 - MULTIDATA (zr081b)
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
948 Kč
Made in EU
od 6 366 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513496 - NAVIGATOR (zh010b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 3 979 Kč
Detailní popis produktu
Elegantní pánská peněženka z přírodní kůže na patentku - Rovicky
- Polská značka | Výrobek polské značky Rovicky®, který je ceněný na trhu kožené galanterie.
- Vysoce kvalitní materiál | Vyrobeno ze speciálně vybrané přírodní kůže, která dodává peněžence elegantní vzhled a kvalitu, která vydrží roky.
- Elegantní styl | Peněženka klasického designu, ideální pro každodenní použití i speciální příležitosti.
- Prostorný interiér | Četné přihrádky a kapsy, které poskytují dostatečný prostor pro karty a bankovky.
- Technologie proti krádeži | Vybavena technologií RFID , která chrání obsah peněženky před neoprávněným čtením dat.
- Dekorativní krabička | Peněženka zabalená v ozdobné krabičce je úplným dárkem.
- Klasické zapínání | Peněženka je opatřena západkou, která chrání peněženku před nechtěným otevřením.
Rozšířená sekce pro dokumenty
Peněženka obsahuje:
- 9 přihrádek velikosti ID karty , ideální pro bankovní karty, věrnostní karty, klubové karty, doklady a vizitky.
- 5 kapes na o něco větší dokumenty, kam se vejde osvědčení o registraci. Dva z nich jsou průhledné a umístěné v samostatné části, uzavřené západkou. Toto je perfektní řešení pro dokumenty, které byste chtěli mít okamžitě na očích.
- 1 přihrádka na zip uprostřed peněženky .
Přihrádky na dokumenty jsou zakončeny praktickou podšívkou . To pomáhá vyhnout se oděrkám na kůži, když nesčetněkrát vkládáme a vyjímáme karty z přihrádek .
Sekce peněz
Jako hotovost byly označeny:
- 2 široké otevřené přihrádky , do kterých se vejde velké množství bankovek.
- 1 prostorná kapsa na zip, ideální na mince.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051093241 |
| Značka: | Rovicky |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 13 cm |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
Made in EU
681 Kč
–39 %
kožené pouzdro na dokumenty bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
411 Kč
Made in EU
591 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
356 Kč
Made in EU
807 Kč
–39 %
Horizontální, pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
486 Kč
Made in EU
860 Kč
–39 %
pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
518 Kč
Made in EU
537 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
324 Kč
Made in EU
1 005 Kč
–39 %
Elegantní kožená pánská peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
605 Kč
Made in EU
699 Kč
–39 %
Elegantní pánská peněženka na bankovky z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
421 Kč
Made in EU
537 Kč
–39 %
pánská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
324 Kč
Made in EU
591 Kč
–39 %
Dárková sada: pánská peněženka a klíčenka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
356 Kč
Made in EU
609 Kč
–39 %
Malá, tenká pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
367 Kč
Made in EU
1 124 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže s klíčenkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
677 Kč
Made in EU
771 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
464 Kč
Made in EU
932 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
562 Kč
Made in EU
771 Kč
–39 %
vertikální pánská peněženka z pravé kůže bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
464 Kč
Made in EU
1 124 Kč
–39 %
Pánská horizontální peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
677 Kč
Made in EU
869 Kč
–39 %
Malá pánská peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
523 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
