Klíčenka z pravé kůže se zapínáním na zip
Kód: ROV-31203-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
Pánské látkové kalhoty REGULAR s cargo kapsami V1 - ESPIR
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
637 Kč
Made in EU
Pánské slim fit džíny s prošíváním na kolenou - V2 OM-PADP-0109
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
433 Kč
Made in EU
Pánské tepláky ze strukturovaného úpletu - V1 OM-PASK-0211
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
809 Kč
Made in EU
Pánské chino kalhoty s příměsí lnu s ohrnutím - V2 OM-PACP-0198
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
898 Kč
Made in EU
Klasické pánské SLIM FIT džíny s elastanem V2 OM-PADP-0216
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
822 Kč
Made in EU
Džínové cargo kalhoty SLIM FIT s běleným efektem - V2 OM-PADP-0176
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
753 Kč
Made in EU
Pánské cargo kalhoty STRAIGHT LEG s pruhovanými kapsami
Doručení 2-3 dny
(8 ks)
829 Kč
Made in EU
1 459 Kč
–44 %
Pánské riflové kalhoty džíny UX4295
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
806 Kč
Made in EU
Pánské chino kalhoty tailo - V1 OM-PACP-0151
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
869 Kč
Made in EU
od 1 459 Kč –44 %
Pánské kalhoty jogger UX4234
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 806 Kč
Detailní popis produktu
Klíčenka z pravé kůže se zapínáním na zip.
Hledáte elegantní a praktický způsob, jak uložit klíče a drobné? Tato červená klíčenka z pravé kůže kombinuje klasický styl s každodenní funkčností. Díky kompaktním rozměrům se snadno vejde do kapsy, kabelky nebo batohu, zatímco její zářivá červená barva mu dodává charakter a odlišuje ho od ostatních doplňků.
Proč se to vyplatí mít?
- Přírodní kůže.
- Intenzivní červená barva.
- Dvě praktické přihrádky.
- Pevné zapínání na zip.
- Kompaktní rozměry – ideální do kapsy.
To je perfektní volba pro lidi, kteří si cení minimalismu, řádu a vysoké kvality zpracování.
Promyšlený interiér – dva funkční oddíly
Držák na klíče byl navržen s ohledem na maximální snadné použití. Má dvě oddělené přihrádky – jednu na každé straně – což umožňuje intuitivní oddělení obsahu.
Snadno se do něj vejde:
- klíče od domu,
- mince a drobné peníze,
- složené bankovky,
- drobnosti, které chcete mít vždy po ruce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Ledvinky, Pouzdra, Klíčenky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051177767 |
| Značka: | Jiná |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Červená |
| Tvar: | Horizontální |
| Typ: | pouzdro na klíče |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | Zip |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Barva kování: | Černá |
| Počet slotů pro karty: | 1-5 |
| Počet háčků na klíče: | 2 |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Krabička: | Ne |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Výška: | 7 cm |
| Šířka: | 12 cm |
| Tloušťka: | 1,5 cm |
od 2 980 Kč až –42 %
Pánská plochá kožená taška na dokumenty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 836 Kč
Made in EU
448 Kč
–39 %
zápisník A6 s linkovaným tiskem a elastickým zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
270 Kč
1 884 Kč
–42 %
Luxusní kožená taška pro pány do pasu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 077 Kč
Made in EU
2 185 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka a hliníkové pouzdro na karty
Doručení 2-4 dny
(8 ks)
1 316 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
Velká pánská ledvinka ze syntetického materiálu
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
949 Kč
–52 %
Kožené puzdro vintage na kľúče
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
452 Kč
Made in EU
1 713 Kč
–39 %
Pánská taška Urban Genuine Leather
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 032 Kč
Made in EU
484 Kč
–39 %
zápisník A5 s pevnou vazbou a potiskem puntíků
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
292 Kč
od 373 Kč –52 %
Kožená ledvinka na zip přes rameno na cestování a sport
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 178 Kč
Made in EU
Konferenční složka z pravé kůže Solier SA01
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 890 Kč
Made in EU
556 Kč
–39 %
Prostorné, kožené pouzdro na karty a doklady - 4U Cavaldi
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
335 Kč
Made in EU
2 361 Kč
–39 %
Dárková sada: pánská kožená peněženka a toaletní voda
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
1 422 Kč
Made in EU
699 Kč
–39 %
Horizontální, pouzdro na karty z pravé kůže, v elegantní krabičce
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
422 Kč
Made in EU
448 Kč
–39 %
zápisník A6 s tečkovaným potiskem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
270 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
