Pánská taška Urban Genuine Leather
Kód: ROV-20387-UNIW ROV-20385-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
Pánské mramorované džínové kalhoty s raw nohavicemi SLIM FIT - V1 OM-PADP-0146
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
637 Kč
Made in EU
Pánské cargo kalhoty STRAIGHT LEG s trojúhelníkovou kapsou
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
789 Kč
Made in EU
1 621 Kč
–44 %
Pánské riflové kalhoty džíny UX4297
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
896 Kč
Made in EU
Vypasované pánské džínové kalhoty SLIM FIT s elastanem
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
813 Kč
Made in EU
Pánské chino kalhoty s příměsí lnu s ohrnutím - V2 OM-PACP-0198
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
898 Kč
Made in EU
Pánské kalhoty s klasickým střihem v jemné kostce - V1 OM-PACP-0187
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
898 Kč
Detailní popis produktu
Pánská taška Urban Genuine Leather - Peterson
- Polská ceněná značka | Produkt známé polské značky vyznačující se důrazem na každý detail!
- Nejvyšší kvalita zpracování | Šita velmi odolně z kvalitní přírodní kůže, která je zárukou dlouhého používání;
- Široký odolný popruh | Zavěšena na popruhu s přezkou s nastavitelnou délkou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Ledvinky, Pouzdra, Klíčenky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Pohlaví: | Muži |
| Model/typ: | ledvinky a sáčky |
| Barva: | Tmavě modrá |
| Rozměr: | Malý |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Trapézový |
| Způsob nošení: | Na rameni |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | mosaz |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 3 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 14 cm |
| Šířka: | 33 cm |
| Hloubka: | 7 cm |
| Maximální délka pásku: | 98 cm |
Made in EU
397 Kč
–39 %
Kovová klíčenka PETERSON PTN BRELOK-01-0002
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
239 Kč
od 1 763 Kč až –47 %
Multifunkční malá taška pro pány přes hruď a kolem pasu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 955 Kč
od 1 167 Kč až –50 %
Kožená ledvinka BULLCAPTAIN na mobil, peníze a doklady
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 584 Kč
Made in EU
1 047 Kč
–39 %
Prostorná pánská ledvinka se zipem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
631 Kč
Made in EU
556 Kč
–39 %
Pevné kožené pouzdro na dokumenty
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
335 Kč
Made in EU
od 456 Kč –39 %
Lehká bederní taška z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 275 Kč
Made in EU
929 Kč
–39 %
Pánská městská ledvinka s vnější kapsou na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
560 Kč
Made in EU
556 Kč
–39 %
zápisník B5 s potištěnými linkami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
335 Kč
Made in EU
2 361 Kč
–39 %
Dárková sada: pánská kožená peněženka a toaletní voda
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
1 422 Kč
Made in EU
1 949 Kč
–39 %
Velká taška na kolo - PETERSON PTN ML14-COD
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 175 Kč
Made in EU
417 Kč
–39 %
kožené pouzdro na klíče se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
252 Kč
Made in EU
682 Kč
–39 %
Stylové kožené pouzdro na doklady s RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
411 Kč
Made in EU
844 Kč
–39 %
Dárková sada: zápisník s magnetickým zapínáním a kuličkové pero
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
509 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
