kožená pánská peněženka s patentním zapínáním a RFID systémem
Kód: ROV-30951-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
od 6 024 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513815 CHAMPION (zh052a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 3 765 Kč
Made in EU
od 4 183 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791711 WEST (zf020c)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 614 Kč
Made in EU
1 670 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10737A-6F1 (zg258e) blue + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
928 Kč
Made in EU
1 667 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20005A-1A2 (zg376a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 042 Kč
Made in EU
5 674 Kč
–37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ4401 + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
3 546 Kč
Made in EU
4 645 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710389 BRAD (zf076a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
2 903 Kč
Made in EU
1 793 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT CH02L - CHRONOGRAF (zp351j) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
996 Kč
Made in EU
od 1 502 Kč –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH03L - CHRONOGRAF (zp352a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 835 Kč
Made in EU
1 571 Kč
–44 %
Pánské hodinky CURREN 8325 (zc024a) - CHRONOGRAF
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
873 Kč
Made in EU
6 526 Kč
–37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ4290 - MEGA CHIEF (zz004i)
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
4 079 Kč
Made in EU
od 1 654 Kč až –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH01L - CHRONOGRAF (zp354a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
od 932 Kč
Made in EU
od 4 364 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710476 Henry (zf081b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 728 Kč
Made in EU
3 415 Kč
–37 %
Pánské hodinky TIMEX 35mm T2H291 + BOX (zt139i)
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
2 134 Kč
Made in EU
2 447 Kč
–37 %
Pánské hodinky G. ROSSI - S523A - PREMIUM (zg147a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 530 Kč
Made in EU
od 4 193 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710605 Steward Open Heart + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
od 2 621 Kč
Made in EU
2 130 Kč
–37 %
Pánské hodinky PACIFIC X0087-06 - dárková sada (zy093a)
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
1 331 Kč
Detailní popis produktu
Černá kožená pánská peněženka s patentním zapínáním a RFID systémem - Peterson
- Vysoce kvalitní přírodní kůže | Vyrobeno z vybrané přírodní kůže, která po dlouhou dobu zaujme svou odolností, měkkostí a estetickým vzhledem.
- Stylový doplněk pro každý věk | Klasická, kompaktní peněženka se zapínáním na patentku. Její nadčasový design doplněný elegantními detaily zajišťuje módní vzhled a pohodlné používání.
- Kompaktní a praktický | Díky malým rozměrům je ideální do malých tašek. Můžete ho také snadno nosit v kapse, aniž byste se cítili nepohodlně.
- Moderní RFID ochrana | Systém RFID BLOCKING účinně chrání bezkontaktní karty, biometrické dokumenty a městské karty před neoprávněným skenováním dat.
Podívejte se dovnitř
Malá velikostí, ale překvapivě velká kapacita! Peněženka byla navržena s ohledem na praktičnost – její vnitřek nabízí řadu úložných přihrádek a slotů, které vám umožní snadno uspořádat karty, dokumenty a hotovost.
Uvnitř najdete:
- 9 přihrádek na platební karty, vizitky nebo dokumenty standardního formátu.
- Jedna kapsa na mince s praktickým zapínáním na patent – umístěná uvnitř peněženky pro větší bezpečnost. Hotovost si můžete uložit do dvou prostorných, otevřených přihrádek , které snadno pojmou bankovky a poskytují rychlý přístup k vašim penězům.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051274770 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Výška: | 8 cm |
| Šířka: | 10,5 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
Made in EU
502 Kč
–39 %
pánská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(3 ks)
303 Kč
Made in EU
970 Kč
–39 %
Vertikální dvoubarevná skládací kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
584 Kč
Made in EU
880 Kč
–39 %
Černá kožená peněženka Forever Young® pro muže s prošíváním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
530 Kč
Made in EU
502 Kč
–39 %
pánská peněženka z ekokůže bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
303 Kč
Made in EU
772 Kč
–39 %
vertikální pánská peněženka z pravé kůže bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
465 Kč
Made in EU
870 Kč
–39 %
pánská peněženka na šířku z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
524 Kč
Made in EU
1 023 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
617 Kč
Made in EU
870 Kč
–39 %
Pánská peněženka s decentní perforovanou dekorací
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
524 Kč
Made in EU
1 096 Kč
–39 %
Dvoubarevná peněženka z přírodní kůže bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
660 Kč
Made in EU
1 007 Kč
–39 %
Klasická, pánská taška z ekokůže se zipem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
607 Kč
Made in EU
592 Kč
–39 %
Dárková sada: pánská peněženka a klíčenka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
357 Kč
Made in EU
811 Kč
–39 %
Pánská taška z ekokůže dvoukomorová
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
489 Kč
Made in EU
736 Kč
–39 %
Malá pánská kožená peněženka s RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
443 Kč
Made in EU
790 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka na karty
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
476 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
