Velká, kožená pánská peněženka s RFID systémem
Kód: ROV-30530-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
4 426 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791561 DECKER (zf001b)
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
2 767 Kč
Made in EU
1 826 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11652A5-1A1 (zg354a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 141 Kč
Made in EU
4 475 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR2447 - RENATO (zi012a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 797 Kč
Made in EU
od 4 181 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791837 PARKER (zf041a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
od 2 613 Kč
Made in EU
1 792 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT CH02L - CHRONOGRAF (zp351j) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
996 Kč
Made in EU
1 669 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 6462A (zg206b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
927 Kč
Made in EU
od 1 515 Kč –44 %
Hodinky G. ROSSI - 7116A (zg215a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
od 842 Kč
Made in EU
od 1 190 Kč –44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9097 (zn043a) -
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 662 Kč
Made in EU
1 664 Kč
–37 %
Pánské hodinky NAVIFORCE HUSTER (zn027d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
1 040 Kč
Made in EU
2 128 Kč
–37 %
Pánské hodinky PACIFIC X0087-06 - dárková sada (zy093a)
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
1 330 Kč
Made in EU
1 765 Kč
–44 %
Pánské hodinky DANIEL KLEIN 12155-5 (zl012a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
981 Kč
Made in EU
od 4 181 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER TYSON 1792143 (zf100e) + BOX
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
od 2 613 Kč
Made in EU
846 Kč
–44 %
Pánské hodinky EXTREIM EXT-8386A-1A (zx024a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
470 Kč
Made in EU
1 767 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL8071A3-1A1 (zg374a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 105 Kč
Made in EU
1 431 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9160 (zn094a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
795 Kč
Made in EU
od 1 848 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL10602A2-1A1 (zg362a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 155 Kč
Detailní popis produktu
Velká, černá kožená pánská peněženka s RFID systémem a zapínáním na patentku - Rovicky
- Vysoce kvalitní pravá kůže | Peněženka je vyrobena z vysoce kvalitní pravé kůže. Pečlivě vybrané materiály zajišťují dlouhou životnost.
- Klasický styl pro muže všech věkových kategorií | Černá je klasika a peněženka v této barvě vám dodá pocit pohodlí a vědomí, že se můžete cítit módně. Model je horizontální a zapíná se na patentku.
- Funkční a prostorný | Snadno se sem vejdou karty a doklady, které všichni nosíme s sebou, jako jsou občanské průkazy a řidičské průkazy, ale i větší dokumenty. Své místo zde najde i osvědčení o registraci vozidla bez obalu od Ministerstva motorových vozidel, nemluvě o hotovosti – snadno se sem vejde spousta mincí a bankovek.
- Vysoká úroveň zabezpečení | Vybaveno technologií RFID BLOCKING SYSTEM , která chrání bezkontaktní karty, biometrické doklady, průkazy totožnosti a karty veřejné dopravy před neoprávněným čtením dat.
Rozsáhlá sekce pro karty a dokumenty
Uspořádání přihrádek na karty a dokumenty je neuvěřitelně intuitivní. Interiér je uspořádán velmi prakticky.
V peněžence:
- 8 přihrádek na karty, vizitky nebo dokumenty standardní velikosti, jako je debetní karta nebo řidičský průkaz;
- Čtyři kapsy na o něco větší dokumenty , například technický průkaz vozidla bez obalu. Dvě z těchto kapes jsou podšité průhlednou síťovinou, takže si dokumenty lépe prohlédnete.
Sekce peněz
Pokud máte rádi hotovost, nejen digitální peníze, je tohle perfektní! Vejde se vám sem spousta. Kapsy jsou podšité látkou.
- Mince si můžete vložit do 1 velké kapsy se zapínáním na patentku;
- Bankovky si můžete uložit do 2 otevřených kapes umístěných po celé délce peněženky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051287572 |
| Značka: | Rovicky |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ne |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 9,5 cm |
| Šířka: | 12,5 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 36 |
Made in EU
932 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
562 Kč
Made in EU
969 Kč
–39 %
Minimalistická pánská kožená peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
1 005 Kč
–39 %
Elegantní kožená pánská peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
605 Kč
Made in EU
860 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže, zapínání na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
518 Kč
Made in EU
1 006 Kč
–39 %
Klasická, pánská taška z ekokůže se zipem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
606 Kč
Made in EU
869 Kč
–39 %
Malá pánská peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
523 Kč
Made in EU
969 Kč
–39 %
kožená pánská peněženka s RFID - Rovicky
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
789 Kč
–39 %
Velká, kožená pánská peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
475 Kč
Made in EU
537 Kč
–39 %
pánská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
324 Kč
Made in EU
1 005 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z pravé kůže vybavená RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
605 Kč
Made in EU
789 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže s reliéfním potiskem ve tvaru ryby
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
475 Kč
Made in EU
735 Kč
–39 %
Pánská bankovka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
443 Kč
Made in EU
842 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
508 Kč
Made in EU
591 Kč
–39 %
Malá a tenká, kožená pánská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
356 Kč
Made in EU
600 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z pravé černé kůže
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
362 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
