Pánská kožená peněženka s patriotickým motivem
Kód: ROV-22285-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
od 1 719 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V004L-7A (zd046a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
od 1 075 Kč
Made in EU
1 714 Kč
–37 %
Hodinky G. ROSSI - E9753A2-1A3 - EXCLUSIVE (zg302b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 071 Kč
Made in EU
1 515 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10401A-6F1 (zg190f) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
842 Kč
Made in EU
1 538 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - C2287 (zj093a)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
855 Kč
Made in EU
6 313 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI LUIGI AUTOMATIC AR60031 + BOX (zi062b)
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
3 946 Kč
Made in EU
od 1 722 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11989A5-1A1 (zg370a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 077 Kč
Made in EU
od 1 721 Kč až –44 %
Hodinky G. ROSSI - E11706A2-6F2 (zg336d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 956 Kč
Made in EU
od 4 217 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710381 DANIEL (zf030a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 636 Kč
Made in EU
od 1 623 Kč až –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH02L - CHRONOGRAF (zp351a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
od 968 Kč
Made in EU
1 769 Kč
–44 %
Pánské hodinky DANIEL KLEIN 12155-5 (zl012a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
983 Kč
Made in EU
1 726 Kč
–37 %
Hodinky G. ROSSI - E6122A - EXCLUSIVE (zg249b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 079 Kč
Made in EU
od 4 347 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710451 BAKER (zf043b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 717 Kč
Made in EU
1 762 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL10401A-1A1 (zg353a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 101 Kč
Made in EU
od 1 519 Kč –44 %
Hodinky G. ROSSI - 7116A (zg215a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
od 844 Kč
Made in EU
od 4 210 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710416 DANIEL (zf010a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 631 Kč
Made in EU
5 010 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR2432 - RENATO (zi012b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(8 ks)
3 131 Kč
Detailní popis produktu
Pánská kožená peněženka s patriotickým motivem - Peterson
- Kvalita a preciznost zpracování | Šité velmi odolné z přírodní nubukové kůže vynikající kvality;
- Peněženka pro opravdového patriota | Peněženka klasického stylu. Model ve vertikální orientaci bez vnějšího upevnění. Na přední straně je vyražen krásný vzor připomínající Varšavské povstání;
- Velká peněženka pro velké potřeby | Peněženka se vám bude skvěle hodit, pokud denně nosíte velkoformátové dokumenty, jako je registrační list. Navíc se do něj vejde velké množství karet a hotovosti;
- Bezpečný | Vybaven technologií RFID BLOCKING SYSTEM, která chrání bezdotykové karty, biometrické doklady, ID karty a karty MHD před neoprávněným čtením dat.
Rozsáhlý a prostorný interiér
Vnitřek peněženky byl navržen tak, aby se vám vešly všechny karty, doklady a peníze, které denně potřebujete. Vnitřek je navíc lemován podšívkou s logem, která chrání kůži před poškozením.
Uvnitř najdete:
- 1 prostorná kapsa na mince;
- dvojitá přihrádka na bankovky;
- 4 přihrádky na velké dokumenty , z toho 1 ve formě okénka ;
- 9 míst pro platební karty, vizitky a dokumenty standardního formátu ;
- 1 přihrádka na zip uprostřed peněženky.
Každá peněženka je zabalena v elegantní firemní krabičce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051175152 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Hnědá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Lisování |
| Varianta vzoru: | 02 |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 12,5 cm |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
Made in EU
719 Kč
–39 %
Pánská vertikální kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
433 Kč
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Pánská kompaktní karbonová peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Made in EU
773 Kč
–39 %
Originální pánská peněženka z lícové kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
466 Kč
Made in EU
863 Kč
–39 %
Krásná barevná pánská kožená peněženka Forever Young®
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
520 Kč
Made in EU
791 Kč
–39 %
Velká, vertikální pánská peněženka s pejskem z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
477 Kč
Made in EU
972 Kč
–39 %
Horizontální, dvoubarevná peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
586 Kč
Made in EU
1 384 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka bez zapínání PTN 22309-VT
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
834 Kč
Made in EU
1 345 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
810 Kč
Made in EU
1 424 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
858 Kč
Made in EU
1 464 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka se zapínáním na patentky
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
882 Kč
Made in EU
931 Kč
–39 %
Dárková sada: pánská kožená peněženka a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
561 Kč
Made in EU
791 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka na karty
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
477 Kč
Made in EU
1 279 Kč
–39 %
Kožená velká pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
771 Kč
Made in EU
881 Kč
–39 %
Černá kožená peněženka Forever Young® pro muže s prošíváním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
531 Kč
Made in EU
773 Kč
–39 %
Horizontální, pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
466 Kč
Made in EU
809 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka, přírodní kůže, nubuk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
488 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
