kožené pouzdro na karty se zapínáním na patentku
Kód: ROV-31310-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 791 Kč
–39 %
Velký, městský dámský batoh
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 079 Kč
Made in EU
1 496 Kč
–39 %
velký dámský batoh z polyesteru a ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
901 Kč
Made in EU
1 243 Kč
–39 %
Velký dámský batoh z ekokůže do práce
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
749 Kč
Made in EU
1 300 Kč
–39 %
polyesterový školní batoh s nastavitelnými popruhy
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
784 Kč
Made in EU
1 849 Kč
–39 %
Dámský městský batoh v červené barvě s USB portem
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
1 114 Kč
Made in EU
1 065 Kč
–39 %
Dámský batoh s prostorem pro notebook - Peterson
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
642 Kč
Made in EU
1 418 Kč
–39 %
Stylový dámský batoh z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
854 Kč
Made in EU
807 Kč
–39 %
Klasický dámský polyesterový batoh s rostlinným vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
486 Kč
Made in EU
1 869 Kč
–39 %
Velký vícebarevný batoh z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 126 Kč
Made in EU
1 674 Kč
–39 %
Městský, velký dámský batoh značkový
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 009 Kč
Made in EU
1 202 Kč
–39 %
Klasický dámský batoh z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
725 Kč
Made in EU
1 084 Kč
–39 %
dámský batoh z polyesteru, zavěšený na nastavitelných popruzích
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
653 Kč
Made in EU
1 282 Kč
–39 %
Prostorný dámský nylonový batoh
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
772 Kč
Made in EU
1 300 Kč
–39 %
polyesterový školní batoh s nastavitelnými popruhy
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
784 Kč
Made in EU
1 869 Kč
–39 %
Stylový batoh na notebook a tablet
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 126 Kč
Made in EU
1 580 Kč
–39 %
Malý dámský batoh z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
952 Kč
Detailní popis produktu
Červené kožené pouzdro na karty se zapínáním na patentku
Minimalismus. Funkčnost. Styl. Elegantní pouzdro na karty a vizitky vyrobené z hladké červené pravé kůže. Díky kompaktním rozměrům se snadno vejde do kapsy kalhot, kapsy saka nebo malé kabelky. Je to perfektní alternativa ke klasické peněžence – pokud si ceníte lehkosti a organizovanosti.
- Materiál: přírodní kůže – odolný a odolný vůči opotřebení.
- Kapacita: několik platebních karet, průkaz totožnosti, vizitky.
- Unisex: pro ženy i muže.
Perfektní jako:
- pouzdro na platební kartu,
- držák vizitek,
- mini peněženka do kapsy,
- pouzdro na dokumenty,
- držák karty do práce,
- kompaktní peněženka na cesty.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Ledvinky, Pouzdra, Klíčenky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051214769 |
| Značka: | Jiná |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Pouzdro na karty |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ne |
| Krabička: | Ne |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Výška: | 6,5 cm |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Tloušťka: | 1,5 cm |
Made in EU
1 869 Kč
–39 %
Dámská bederní taška ledvinka kožená PETERSON
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 126 Kč
Made in EU
1 103 Kč
–39 %
sportovní taška z ekokůže, ledvinka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
664 Kč
Made in EU
573 Kč
–39 %
kožené pouzdro na karty bez zapínání s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
345 Kč
od 294 Kč –52 %
Dámský cardholder s více oddělení
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 140 Kč
Made in EU
393 Kč
–39 %
Navíječ klíčenek s prodlužovací šňůrkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
237 Kč
Made in EU
465 Kč
–39 %
zápisník B6 s linkovaným tiskem a poutkem na pero
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
280 Kč
Made in EU
555 Kč
–39 %
Tenké pouzdro na karty z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
334 Kč
Made in EU
413 Kč
–39 %
Taška pod rameno, taška na kolo na zip AR-S-101
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
249 Kč
Made in EU
465 Kč
–39 %
zápisník B6 s tečkovaným potiskem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
280 Kč
Made in EU
908 Kč
–39 %
Kožené pouzdro na klíče s přihrádkami
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
547 Kč
od 259 Kč –52 %
Hliníkové pouzdro na karty s RFID ochranou pro 6 karet
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 124 Kč
Made in EU
465 Kč
–39 %
Kožené, dvoukomorové pouzdro na klíče se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(7 ks)
280 Kč
Made in EU
1 103 Kč
–39 %
dámská ledvinka, kabelka přes rameno
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
664 Kč
Made in EU
860 Kč
–39 %
Městská, prošívaná dámská kabelka do pasu z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
518 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
