Malá elegantní dámská peněženka z přírodní kůže - Lorenti
Kód: ROV-26773-UNIWSouvisející produkty
od 760 Kč až –50 %
šaty s límečkem – áčkový střih pro plnoštíhlé
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 380 Kč
Made in EU
1 224 Kč
–44 %
Košilové šaty na knoflíky s límečkem K258 KATRUS
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
684 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Dámské klasické šaty s výstřihem do V M471
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
980 Kč
Made in EU
1 645 Kč
–44 %
Asymetrické šaty s 3/4 rukávy M223
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
919 Kč
Made in EU
1 435 Kč
–44 %
Mírně rozšířené šaty bez rukávů M083 FIGL
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
802 Kč
Made in EU
1 882 Kč
–44 %
Elegantní šaty s výstřihem na zádech M449 FIGL
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
1 052 Kč
Made in EU
1 625 Kč
–44 %
Klasické mini šaty K316 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
908 Kč
Made in EU
3 242 Kč
–44 %
Dámské šaty džínové s cvočky KALUS EY2253
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 792 Kč
Made in EU
3 160 Kč
–41 %
Maxi šaty s elastickým pasem B264
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 859 Kč
od 1 779 Kč –47 %
letní minišaty s volánky a krátkým rukávem ve vintage stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 937 Kč
Made in EU
1 227 Kč
–44 %
Šaty se stojáčkem a páskem M454
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
686 Kč
Made in EU
950 Kč
–39 %
Sportovní šaty s krátkým rukávem 56-10
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
576 Kč
Made in EU
1 625 Kč
–44 %
Vypasované úpletové šaty nad kolena K464 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
908 Kč
Made in EU
Džínové šaty s jemným stojáčkem SUK154
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 571 Kč
Made in EU
1 331 Kč
–44 %
Šaty s obálkovým výstřihem vzadu M082 FIGL
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
744 Kč
Made in EU
3 131 Kč
–41 %
Tweedové zavinovací šaty M871
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 842 Kč
Detailní popis produktu
Malá elegantní dámská peněženka z přírodní kůže - Lorenti
- Materiál a zpracování | Peněženka je pečlivě ušita z vysoce kvalitní přírodní kůže;
- Univerzální | Peněženka se díky svým malým rozměrům vejde do velké i malé tašky;
- Ochrana RFID karty | Peněženka je vybavena systémem STOP RFID , který chrání karty v peněžence před krádeží prostředků z účtu;
- Jedinečný dárek | Peněženka v elegantní krabičce je skvělý tip na dárek.
Sekce peněz
I přes jeho malé rozměry se vám do tohoto modelu vejde dostatek hotovosti a mincí.
- Bankovky můžete schovat do 2 velkých přihrádek.
- Mince schováte do 1 dvojité kapsy na zip.
V peněžence nejsou žádné vyhrazené přihrádky na karty, ale do přihrádek na peníze je snadno vejdete.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051224546 |
| Značka: | Lorenti |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Stříbrná |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Výška: | 6,5 cm |
| Šířka: | 9 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
od 371 Kč –52 %
Ultra tenká peněženka pro muže – více karet a řidičák
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 177 Kč
od 684 Kč až –52 %
Cestovní peněženka na pas, karty, hotovost i letenky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 326 Kč
od 200 Kč –52 %
Měkká peněženka ve tvaru zvířat
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 96 Kč
od 402 Kč –52 %
Dámská peněženka s poutkem a přihrádkami na karty a mince
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 192 Kč
od 1 449 Kč až –49 %
Dámská kožená peněženka NW941
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 725 Kč
od 364 Kč –52 %
Dámská peněženka na zip s přihrádkami na mince a karty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 174 Kč
od 404 Kč –52 %
Pánská tenká peněženka – karbonový design na 14 karet
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 193 Kč
od 548 Kč –52 %
Měkká peněženka s RFID ochranou a velkou kapacitou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 261 Kč
od 211 Kč –52 %
Slim RFID peněženka na karty – kovové pouzdro unisex
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 101 Kč
1 244 Kč
–50 %
Kompaktní kožená peněženka na karty a hotovost
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
622 Kč
1 672 Kč
–47 %
Dámská kožená peněženka z přírodní kůže NW919
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
880 Kč
od 339 Kč –52 %
Krátká dámská peněženka – klasický styl, přihrádka na mince
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 162 Kč
od 665 Kč –52 %
Trojskládací peněženka z plátna – kompaktní a odolná
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 317 Kč
1 422 Kč
–47 %
Dámská kožená peněženka z přírodní kůže NW917
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
749 Kč
od 232 Kč –52 %
Cestovní peněženka na pas s RFID ochranou – praktický kryt
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 111 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
