Malý dámský batoh
Kód: ROV-30632-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 227 Kč
–44 %
Šaty se stojáčkem a páskem M454
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
686 Kč
1 774 Kč
–47 %
PLetené šaty s ozdobnými knoflíky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
934 Kč
od 760 Kč až –50 %
šaty s límečkem – áčkový střih pro plnoštíhlé
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 380 Kč
od 986 Kč až –50 %
kožené šaty s košilovým límcem – elegantní
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 493 Kč
Made in EU
3 363 Kč
–41 %
Rozšířené elegantní šaty bez rukávů S358
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 978 Kč
Made in EU
1 645 Kč
–44 %
Elegantní mini šaty s řasením M243 FIGL
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
919 Kč
Made in EU
1 703 Kč
–44 %
Midi šaty bez rukávů s odhalenými zády L039
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
951 Kč
Made in EU
Dlouhé šaty ve vojenském stylu SUK157
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 662 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–44 %
Jemné rozšířené šaty s ozdobným prošíváním VT077 VENATION
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
761 Kč
Made in EU
1 331 Kč
–44 %
Šaty s obálkovým výstřihem vzadu M082 FIGL
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
744 Kč
Made in EU
2 594 Kč
–44 %
Dámské šaty maxi lněné SUNNI LOVE EY2606
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
1 433 Kč
Made in EU
1 645 Kč
–44 %
Šaty z kombinovaných materiálů se zipy M252
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
919 Kč
Made in EU
1 625 Kč
–44 %
Mini šaty se stojáčkem a patenty K369
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
908 Kč
Made in EU
Pletené šaty bez rukávů s rolákem 40020
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
871 Kč
Detailní popis produktu
Malý dámský batoh ze světle béžové ekokůže - Rovicky
- Odolný materiál | Batoh je vyroben z nejkvalitnější, vybrané ekokůže;
- Přihrádky a kapsy | Navzdory svým malým rozměrům má batoh dvě přihrádky a tři kapsy, kam si můžete uložit všechny potřebné věci;
- Odolná podšívka | Vnitřek batohu je podšitý odolnou podšívkou;
- Lehký jako pírko | Díky nízké hmotnosti tohoto modelu bude batoh perfektním společníkem na každý den;
- Nastavitelné popruhy | Rychlé nastavení popruhů vám umožní dokonale přizpůsobit batoh vaší výšce a postavě.
Vnitřní organizace
Tento batoh má dvě klasické, prostorné přihrádky s robustním zipem. Zadní přihrádka má další otevřenou kapsu .
Navzdory kompaktním rozměrům se do něj snadno vejde telefon, peněženka, klíče, kosmetika, parfém, brýle a další nezbytnosti.
Čtyři způsoby, jak ho nosit
Odnímatelné ramenní popruhy s karabinkami a další rukojeť umožňují nosit tento batoh čtyřmi způsoby:
- na dvou ramenou;
- na jednom rameni;
- skrze tělo;
- v ruce.
Postroj má rychlé nastavení délky v rozsahu 53-92 cm.
Kapsy s rychlým přístupem
Na přední straně jsou 2 další boční kapsy se zapínáním na zipy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Batohy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051274978 |
| Značka: | Rovicky |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | batohy |
| Barva: | Béžová |
| Rozměr: | Malý |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Jiný |
| Způsob nošení: | Na záda |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Zlatá |
| Počet komor: | 2 |
| Počet kapes: | 3 |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Výška: | 23,5 cm |
| Šířka: | 18 cm |
| Hloubka: | 12 cm |
| Výška rukojeti: | 6 cm |
| Maximální délka postroje: | 92 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 828 |
Made in EU
1 282 Kč
–39 %
Velký dámský batoh s prostorem na notebook a USB portem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
773 Kč
Made in EU
1 223 Kč
–39 %
Dámský městský batoh z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
737 Kč
Made in EU
968 Kč
–39 %
Velký polyesterový cestovní batoh
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
583 Kč
Made in EU
1 360 Kč
–39 %
školní batoh z prodyšného polyesteru s hrudním popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
820 Kč
Made in EU
1 581 Kč
–39 %
Elegantní dámský batoh z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
953 Kč
Made in EU
1 431 Kč
–39 %
Malý prošívaný módní batoh z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
862 Kč
Made in EU
1 283 Kč
–39 %
Dámský polyesterový batoh v módní černé barvě
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
773 Kč
Made in EU
2 224 Kč
–39 %
Praktický batoh na notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 340 Kč
Made in EU
1 283 Kč
–39 %
Prostorný dámský nylonový batoh
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
773 Kč
Made in EU
1 675 Kč
–39 %
Městský, velký dámský batoh značkový
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 009 Kč
Made in EU
Dámský kožený batoh Solier FV12 Belle
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 580 Kč
Made in EU
1 674 Kč
–39 %
Velký, městský dámský batoh s vnější kapsou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 009 Kč
Made in EU
1 674 Kč
–39 %
Velký, městský dámský batoh z plátna
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 009 Kč
Made in EU
1 581 Kč
–39 %
Malý dámský batoh z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
953 Kč
Made in EU
1 360 Kč
–39 %
školní batoh z prodyšného polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
820 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
