Módní dámská peněženka z ekologické kůže
Kód: ROV-28923-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 276 Kč
–39 %
Pouzdrové šaty s krajkovými rukávy a smyslným výstřihem 621-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
774 Kč
1 927 Kč
–39 %
Šaty s výstřihem a zlatými knoflíky 395-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 168 Kč
Made in EU
1 657 Kč
–44 %
Elegantní mini šaty s řasením M243 FIGL
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
926 Kč
Made in EU
1 767 Kč
–44 %
Vypasované midi šaty s krátkým rukávem a výstřihem M786
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
987 Kč
Made in EU
Klasické tužkové šaty s dlouhým rukávem NIFE
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 108 Kč
Made in EU
3 184 Kč
–41 %
Maxi šaty s elastickým pasem B264
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 873 Kč
Made in EU
1 716 Kč
–44 %
Midi šaty bez rukávů s odhalenými zády L039
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
959 Kč
Made in EU
1 763 Kč
–44 %
Prošívané asymetrické šaty K134 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
985 Kč
Detailní popis produktu
Módní dámská peněženka v červené barvě z ekologické kůže - 4U Cavaldi
Tato peněženka je dokonalou kombinací stylu, praktičnosti a pohodlí při používání. Není to jen doplněk vašeho stylu, ale především praktický doplněk, který pomáhá udržovat pořádek ve vašich financích a dokumentech.
Výhody:
- Elegantní a nadčasový design;
- Promyšlené přihrádky na karty a dokumenty;
- Pevné zapínání na patentní knoflík a přezku ;
- Prostorná kapsa na mince a tři přihrádky na bankovky;
- Vysoce kvalitní ekokůže.
Dobře promyšlené opatření
- Tento model má až 9 slotů pro platební, věrnostní a vizitky, takže můžete mít všechny své nejdůležitější karty vždy po ruce.
- Peněženka je navíc vybavena 2 přihrádkami, které jsou ideální pro dokumenty většího formátu.
- Průhledná kapsa vám umožní pohodlně uložit váš občanský průkaz, fotografii blízké osoby nebo pracovní kartu.
Celé to bylo navrženo tak, aby usnadnilo organizaci a zajistilo bezpečnost vašich nejdůležitějších věcí.
Funkční kapsy na hotovost
- Obsahuje 3 přihrádky na bankovky , což umožňuje pohodlné uložení bankovek různých nominálních hodnot.
- Zvláštní výhodou tohoto modelu je dvojitá kapsa na mince , která se zapíná pevnou sponou.
Bezpečnost na nejvyšší úrovni
Peněženka vybavená speciální podšívkou s RFID BLOCKING SYSTEM (Radio-Frequency IDentification), která chrání bezkontaktní karty, biometrické doklady, průkazy totožnosti a karty veřejné dopravy před neoprávněným čtením dat. Technologie znemožňuje čtení dat pomocí speciálních čteček používaných ke krádeži dat.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051127601 |
| Značka: | 4U CAVALDI |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřeno háčkem |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 18,5 cm |
| Tloušťka: | 3,5 cm |
Made in EU
1 099 Kč
–39 %
peněženka z lakované kůže se zapínáním na patentku a sponou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
662 Kč
Made in EU
775 Kč
–39 %
Dámská vertikální peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
467 Kč
Made in EU
1 541 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
929 Kč
Made in EU
1 081 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
651 Kč
Made in EU
1 796 Kč
–39 %
Módní peněženka na tužky s ochranou RFID Stop karty
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
1 082 Kč
Made in EU
1 601 Kč
–39 %
Velká peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
965 Kč
Made in EU
1 855 Kč
–39 %
Elegantní peněženka na karty s ochranou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 118 Kč
Made in EU
1 364 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
822 Kč
Made in EU
1 729 Kč
–39 %
Elegantní dámská peněženka z pravé kůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 042 Kč
Made in EU
1 030 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
621 Kč
Made in EU
1 153 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
695 Kč
Made in EU
1 600 Kč
–39 %
Elegantní dámská peněženka se vzorem hadí kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
964 Kč
Made in EU
1 099 Kč
–39 %
peněženka z lakované kůže se zapínáním na druk a sponou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
662 Kč
Made in EU
1 406 Kč
–39 %
Dámská peněženka s květinovým vzorem z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
847 Kč
Made in EU
1 973 Kč
–39 %
Vertikální kožená peněženka z hadí kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 189 Kč
Made in EU
1 620 Kč
–39 %
Lakovaná dámská peněženka na karty
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
976 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Dodavatel Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
