nákupní taška s popruhem přes rameno
Kód: ROV-28302-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
3 225 Kč
–39 %
Elegantní maxi dlouhé saténové šaty s jedním ramenem 524-1
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
1 955 Kč
Made in EU
3 334 Kč
–41 %
Maxi šaty s uzlem M840 MOE
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 962 Kč
Made in EU
3 363 Kč
–41 %
Dlouhé kimono šaty večerní s výstřihem K143
Skladem v Praze
(>8 ks)
1 978 Kč
Made in EU
3 646 Kč
–40 %
Dlouhé šaty s tylovými volánky
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 170 Kč
Made in EU
2 963 Kč
–40 %
Dlouhé společenské a večerní Lesklé šaty bez ramínek šaty bez rukávů
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 764 Kč
Made in EU
1 876 Kč
–39 %
Lesklé, ohromující nařasené šaty 563-2 COSIMA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 137 Kč
3 063 Kč
–39 %
Elegantní maxi šaty s volánky, výstřihem a rozparkem 660-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 856 Kč
Made in EU
od 1 746 Kč –39 %
dlouhé saténové šaty na jedno rameno s růžemi 580-2 AURORA
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
od 1 059 Kč
Made in EU
5 675 Kč
–40 %
Dlouhé šaty na ramínka se širokou tylovou sukní
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
3 378 Kč
Made in EU
od 2 315 Kč –39 %
Dlouhé španělské šaty na jedno rameno 317-2
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 403 Kč
3 063 Kč
–39 %
Elegantní dlouhé šaty s růží, páskem a rozparkem 653-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 856 Kč
Made in EU
3 767 Kč
–40 %
Dlouhé plesové šaty s výstřihem a rozparkem na noze
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 242 Kč
Made in EU
od 2 851 Kč –39 %
Dlouhé šaty s výstřihem, rozparkem a mašlemi na ramenou
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 728 Kč
Made in EU
3 274 Kč
–39 %
saténové dlouhé šaty s výstřihem na zádech 547-1 PERLA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 984 Kč
Made in EU
4 952 Kč
–40 %
Dlouhé plesové šaty na ramínka s krajkovým topem 74002-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 948 Kč
Detailní popis produktu
Béžová nákupní taška s popruhem přes rameno - Peterson
- Zkušená značka | Výrobek polské značky Peterson®, který již mnoho let oceňují tisíce zákazníků.
- Vysoce kvalitní materiál | Vyrobeno ze speciálně vybraného nylonu, který zaručuje kvalitu na léta.
- Elegantní design | Taška s módním, stylovým vzhledem, ideální pro každodenní použití i zvláštní příležitosti.
- Praktický interiér | Správně navržené kapsy, do kterých schováte všechny nejnutnější věci.
- Pohodlí při nošení | Model je vybaven uchy a nastavitelným popruhem, který umožňuje přenášení tašky různými způsoby.
Organizace interiéru
Taška byla navržena pro snadný přístup k uloženým věcem:
- Má hlavní komoru se 2 kapsami na zip.
- 3 vnější kapsy na zip . Dvě z nich jsou umístěny na přední straně tašky, jedna na zadní straně.
- 2 boční kapsy na zip
Komfort dopravy
Vysoká madla zajišťují pohodlné nošení tašky na rameni nebo v ruce.
Pro větší pohodlí je model vybaven nastavitelným popruhem, který umožňuje nošení tašky pro majitele nejpohodlnějším způsobem - jak na rameni, tak i přes rameno.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shopper Kabelky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051246319 |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | nylon |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | shopper/hobo |
| Barva: | Béžová |
| Rozměr: | Velký |
| Formát A4: | Ano |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Trapézový |
| Způsob nošení: | Do ruky |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 6+ |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 28 cm |
| Šířka: | 37 cm |
| Hloubka: | 15 cm |
| Výška rukojeti: | 25 cm |
| Maximální délka pásku: | 150 cm |
Made in EU
790 Kč
–39 %
City shopper bag s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
476 Kč
Made in EU
1 066 Kč
–39 %
dámská kabelka z polyesteru a ekokůže, jednokomorová
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
642 Kč
Made in EU
1 023 Kč
–39 %
Velká dámská shopper taška s uchy a odnímatelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
617 Kč
Made in EU
od 4 500 Kč –39 %
Velká kožená nákupní taška shopper s kapsou
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 2 744 Kč
Made in EU
1 658 Kč
–39 %
Elegantní, prostorná dámská shopper taška z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
999 Kč
Made in EU
646 Kč
–39 %
Dámská plážová taška z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
389 Kč
Made in EU
1 211 Kč
–39 %
Klasická dámská shopper bag z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
730 Kč
Made in EU
1 342 Kč
–39 %
Klasická dámská shopper kabelka z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
808 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
Jednokomorová dámská shopper kabelka se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
1 467 Kč
–39 %
Dámská shopper taška z ekokůže s přídavnou kabelkou
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
884 Kč
Made in EU
1 027 Kč
–39 %
Prostorná městská nákupní taška A4 shopperka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
1 093 Kč
–39 %
látková shopper kabelka taška
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
659 Kč
Made in EU
988 Kč
–39 %
jednokomorová tréninková taška z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
595 Kč
Made in EU
2 694 Kč
–39 %
Duży shopper damski z szerokim paskiem - Peterson
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
1 623 Kč
Made in EU
1 713 Kč
–39 %
Velká dámská nákupní taška z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 032 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
