Klasická dámská shopper kabelka z polyesteru
Kód: ROV-29585-UNIW ROV-29584-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
2 949 Kč
–39 %
Dlouhé brokátové šaty s korzetovým šněrováním 589-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 787 Kč
Made in EU
od 3 365 Kč –40 %
Dlouhé tylové šaty s vlečkou na špagetová ramínka
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
od 2 003 Kč
2 738 Kč
–39 %
unikátní dlouhé šaty s tylovými rukávy a výstřihem 640-2 LORETTA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 659 Kč
Made in EU
3 067 Kč
–40 %
Krajkové dlouhé šaty bez rukávů EVA & LOLA 7815-9
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 826 Kč
Made in EU
4 369 Kč
–40 %
Dlouhé sametové šaty s ramínky a rozparkem 77005-3
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
2 601 Kč
Made in EU
1 876 Kč
–39 %
Plisované midi šaty s dlouhými rukávy a výstřihem 504-3 VIVIANA
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 137 Kč
Made in EU
3 537 Kč
–41 %
Šaty s řasením a šerpou M891
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 081 Kč
2 689 Kč
–39 %
Módní maxi šaty rozparkem na nohavicích 648-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 630 Kč
Made in EU
3 225 Kč
–39 %
Dlouhé brokátové maxi šaty s hlubokým výstřihem
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 955 Kč
Made in EU
3 947 Kč
–40 %
Dlouhé společenské šaty s perličkami a krajkou
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 350 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–44 %
Maxi šaty s odhalenými zády a rameny K252
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
977 Kč
Made in EU
maxi šaty s výstřihem do V a řasením M906
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
2 404 Kč
Made in EU
od 3 225 Kč –39 %
Elegantní dlouhé saténové šaty s výstřihem 512-2 JULIET
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 955 Kč
3 063 Kč
–39 %
Elegantní dlouhé šaty s růží, páskem a rozparkem 653-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 856 Kč
Made in EU
od 2 851 Kč –39 %
Dlouhé šaty s výstřihem, rozparkem a mašlemi na ramenou
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 728 Kč
Detailní popis produktu
Klasická dámská nákupní taška z polyesteru v černé barvě - Peterson
Hledáte prostornou kabelku, která splní každodenní rutinu a zároveň bude vypadat módně a elegantně? Tento model Peterson kombinuje klasický styl, pohodlí a promyšlený design. Je určen pro ženy, které si cení praktičnosti a moderní estetiky.
- Nadčasové barvy.
- Kvalitní materiál.
- Lehké, a přesto prostorné.
- Pohodlné zapínání na zip a druk.
- Pohodlné rukojeti optimální délky.
- Vnitřek s praktickými kapsami.
Promyšlený interiér, který usnadňuje každý den
- Taška má prostornou přihrádku, do které se vám snadno vejde nejen nákup, ale i dokumenty A4, kancelářské potřeby nebo třeba i malý notebook.
- Uvnitř najdete otevřenou přihrádku ideální na telefon nebo klíče a také klasickou kapsu na zip .
- Další výhodou je posuvná přihrádka , která může rozdělit interiér na dvě části – ideální řešení, pokud si ceníte pořádku a rychlého přístupu ke konkrétním věcem.
- Vně, na zadní straně tašky, je další kapsa na zip – skvělá na jízdenku, městskou kartu nebo jiné drobnosti.
Pohodlí při každodenním nošení
- Díky dlouhým rukojetím si ho můžete snadno přehodit přes rameno – i když máte na sobě kabát nebo bundu.
- Díky nízké hmotnosti se nebude zdát těžkopádný ani při plném naložení. Tento model s vámi vydrží od rána do večera.
Propracované detaily
- Zapínání na zip a elegantní druk pod klopou poskytují nejen bezpečnost, ale i atraktivní vzhled.
- Pečlivě prošité šití, kontrastní akcenty a kovové detaily dodávají tašce vznešený charakter.
- Interiér je lemován jemným vzorem , který dále dokazuje pozornost věnovanou každému detailu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shopper Kabelky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | polyester |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | shopper/hobo |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Velký |
| Formát A4: | Ano |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Trapézový |
| Způsob nošení: | Do ruky |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 4 |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 38 cm |
| Šířka: | 48 cm |
| Hloubka: | 18 cm |
| Výška rukojeti: | 25 cm |
Made in EU
592 Kč
–39 %
Prošívaná dámská nákupní taška shopper
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
357 Kč
Made in EU
1 211 Kč
–39 %
Prostorná dámská kabelka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
730 Kč
Made in EU
1 635 Kč
–39 %
Elegantní dámská kabelka dvoubarevná
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
985 Kč
Made in EU
1 082 Kč
–39 %
městská taška přes rameno z nylonu se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
652 Kč
Made in EU
1 093 Kč
–39 %
Každodenní shopper taška s kapsami a potiskem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
659 Kč
Made in EU
736 Kč
–39 %
shopper taška z polyesteru s uchy a odnímatelným popruhem -
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
443 Kč
Made in EU
1 761 Kč
–39 %
Dámská taška z ekokůže s motivem hadí kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 061 Kč
Made in EU
1 658 Kč
–39 %
Elegantní, prostorná dámská shopper taška z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
999 Kč
Made in EU
1 713 Kč
–39 %
Velká dámská nákupní taška z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 032 Kč
Made in EU
772 Kč
–39 %
dámská taška shopper z polyesteru s vnější kapsou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
465 Kč
Made in EU
1 761 Kč
–39 %
Stylová kabelka s ozdobným panelem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 061 Kč
Made in EU
4 585 Kč
–39 %
Dámská kabelka, hobo taška s třásněmi, přírodní kůže
Doručení 2-3 dny
(8 ks)
2 796 Kč
Made in EU
1 517 Kč
–39 %
Módní dámská shopper taška s nastavitelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
914 Kč
Made in EU
1 007 Kč
–39 %
Praktický dámský shopper na rameno
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
607 Kč
Made in EU
3 343 Kč
–39 %
Obdélníková, velká shopper taška z přírodní kůže - Rovicky
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
2 014 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
