Pánská peněženka z pravé kůže, zapínání na patentku
Kód: ROV-30961-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 433 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9160 (zn094a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
796 Kč
Made in EU
od 1 720 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11989A5-1A1 (zg370a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 075 Kč
Made in EU
od 1 129 Kč –44 %
Pánské hodinky CURREN 8365 (zc032a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 627 Kč
Made in EU
1 775 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 3844A2 (zg235g) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
986 Kč
Made in EU
1 571 Kč
–44 %
Pánské hodinky CURREN 8325 (zc024a) - CHRONOGRAF
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
873 Kč
Made in EU
od 1 502 Kč –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH03L - CHRONOGRAF (zp352a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 835 Kč
Made in EU
od 4 364 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710476 Henry (zf081b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 728 Kč
Made in EU
od 1 621 Kč až –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH02L - CHRONOGRAF (zp351a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
od 967 Kč
Made in EU
od 1 516 Kč –44 %
Hodinky G. ROSSI - 7116A (zg215a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
od 842 Kč
Made in EU
3 719 Kč
–37 %
Pánské hodinky TIMEX EXPEDITION T46681
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 324 Kč
Made in EU
3 445 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-1375L-7AVDF (zd115a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 153 Kč
Made in EU
1 768 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL8071A3-1A1 (zg374a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 105 Kč
Made in EU
1 026 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - 16500 (zj088e)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
570 Kč
Made in EU
od 4 183 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791837 PARKER (zf041a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
od 2 614 Kč
Made in EU
2 725 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11706A2-1A1 (zg369a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 703 Kč
Made in EU
od 4 183 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER TYSON 1792143 (zf100e) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 614 Kč
Detailní popis produktu
Pánská peněženka z pravé kůže, zapínání na patentku - Peterson
Tento model je dokonalou kombinací klasického stylu, vysoce kvalitního řemeslného zpracování a praktických funkcí pro každodenní použití. Peněženka je navržena pro muže, kteří si cení organizovanosti, pohodlí a nadčasové estetiky. Díky kompaktním rozměrům se perfektně vejde do ruky a snadno se vejde do kapsy, a zároveň si zachovává svou prostornost.
Proč se vyplatí si ho vybrat?
- vyrobeno z vysoce kvalitní přírodní kůže, příjemné na dotek a odolné při každodenním používání,
- pečlivé zpracování a pozornost k detailu, viditelné na prošívání a interiéru,
- kompaktní tvar ideální pro každodenní nošení,
- univerzální styl, který se hodí jak na každodenní nošení, tak i na formálnější příležitosti.
Promyšlený interiér – prostor pro karty a hotovost
Navzdory malým rozměrům byl vnitřek peněženky navržen velmi funkčním způsobem, což umožňuje pohodlné uspořádání obsahu.
- 8 praktických míst pro platební karty, vizitky nebo dokumenty ve standardním formátu.
Prostor pro peníze:
- 2 otevřené přihrádky na bankovky pro snadný přístup k hotovosti,
- 1 samostatná kapsa na mince pro bezpečné uložení mincí.
Díky tomuto uspořádání máte vždy všechny nejdůležitější věci po ruce a peněženka zůstává úhledná a pohodlná na používání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051274725 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Hnědá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Výška: | 10,5 cm |
| Šířka: | 8 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
Made in EU
970 Kč
–39 %
Vertikální dvoubarevná RFID skládací kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
592 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
357 Kč
Made in EU
592 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
357 Kč
Made in EU
933 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
563 Kč
Made in EU
808 Kč
–39 %
Malá, vertikální pánská peněženka
Doručení 2-4 dny
(7 ks)
487 Kč
Made in EU
970 Kč
–39 %
Horizontální, dvoubarevná peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
862 Kč
–39 %
Krásná barevná pánská kožená peněženka Forever Young®
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
519 Kč
Made in EU
811 Kč
–39 %
Pánská taška z ekokůže dvoukomorová
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
489 Kč
Made in EU
851 Kč
–39 %
Pánská taška z ekokůže s poutkem na ruku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
513 Kč
Made in EU
718 Kč
–39 %
Velká, kožená pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
432 Kč
Made in EU
988 Kč
–39 %
Praktická pánská taška ekokůže s uchem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
595 Kč
Made in EU
736 Kč
–39 %
Kožená pánská peněženka prošívaná peněženka na karty Always Wild
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
443 Kč
Made in EU
1 096 Kč
–39 %
Vertikální dvoubarevná pánská peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
660 Kč
Made in EU
601 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
362 Kč
Made in EU
1 023 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
617 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
