Pánská kabelka z ekokůže
Kód: ROV-30849-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 666 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20022A-1A5 (zg377a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 041 Kč
Made in EU
od 1 716 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V004L-7A (zd046a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
od 1 073 Kč
Made in EU
2 760 Kč
–37 %
Pánská dárková sada PAUL LORENS - Hodinky + Náramek (zg374e)
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
1 725 Kč
Made in EU
1 167 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - L3141 (zj074d)
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
649 Kč
Made in EU
4 183 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER BROOKLYN 1791510 + BOX
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
2 614 Kč
Made in EU
1 706 Kč
–44 %
Pánské hodinky RUBICON RNCD69 - MULTIDATA (zr081b)
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
948 Kč
Made in EU
od 1 192 Kč –44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9097 (zn043a) -
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 662 Kč
Made in EU
6 189 Kč
–37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS Chronograph 1513178 (zh032b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
3 868 Kč
Made in EU
2 447 Kč
–37 %
Pánské hodinky G. ROSSI - S523A - PREMIUM (zg147a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 530 Kč
Made in EU
1 526 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 7028A (zg205c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
848 Kč
Made in EU
1 723 Kč
–44 %
Pánské hodinky G. ROSSI - CHOOPARD (zg083c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
957 Kč
Made in EU
od 1 744 Kč až –44 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V002GL-7B2UDF (zd106a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 969 Kč
Made in EU
od 2 409 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL8754A5-1A1 (zg375a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 506 Kč
Made in EU
od 1 850 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL10602A2-1A1 (zg362a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 156 Kč
Made in EU
3 415 Kč
–37 %
Pánské hodinky TIMEX 35mm T2H291 + BOX (zt139i)
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
2 134 Kč
Made in EU
4 477 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR2447 - RENATO (zi012a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 798 Kč
Detailní popis produktu
Pánská kabelka z černé ekokůže - Rovicky
Hledáte praktický doplněk, který vylepší váš styl a poskytne vám každodenní pohodlí? Tato pánská kabelka Rovicky v sobě spojuje moderní design, vysokou funkčnost a solidní řemeslné zpracování. Její minimalistický tvar a elegantní umělá kůže ji předurčují do práce, na schůzky i pro každodenní nošení. Ideální pro muže, kteří si cení organizovanosti, stylu a pohodlí.
- Vysoce kvalitní ekokůže – elegantní, odolná a odolná vůči každodennímu používání.
- Až 2 prostorné přihrádky a 7 praktických kapes – perfektní organizace pro každodenní použití.
- 7 slotů na karty – ideální pro doklady, platební a věrnostní karty.
- Praktická rukojeť o délce 16 cm – pohodlné a bezpečné držení v ruce.
Dokonalá organizace – místo pro vše, co potřebujete
Tato taška je navržena tak, aby pojala všechny potřebné věci, dokumenty a příslušenství:
- 2 prostorné přihrádky uzavíratelné pevnými zipy,
- 7 vnitřních a vnějších kapes,
- 7 slotů na karty – ideální pro doklady, platební a věrnostní karty,
- další prostor pro telefon, klíče, hotovost nebo bankovky.
Skvělý interiér pro lidi, kteří mají rádi perfektně uspořádané vše.
Pohodlí při používání – ideální pro vaši ruku a jakýkoli styl
Funkčnost této tašky oceníte pokaždé, když půjdete ven:
- pohodlná 16 cm dlouhá rukojeť perfektně padne do ruky,
- kompaktní rozměry: 13 × 23,5 × 6 cm,
- lehká konstrukce – pouze 350 g, skvělé pro každodenní nošení,
- Kabelka je praktická, elegantní a perfektně se hodí k různým stylům.
Jedná se o doplněk, který kombinuje pohodlí s nadčasovým designem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051281662 |
| Značka: | Rovicky |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Pohlaví: | Muži |
| Model/typ: | ledvinky a sáčky |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Malý |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Obdélník |
| Způsob nošení: | Do ruky |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Počet komor: | 2 |
| Počet kapes: | 6+ |
| Pásek: | Konstantní |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 13 cm |
| Šířka: | 23,5 cm |
| Hloubka: | 6 cm |
| Výška rukojeti: | 16 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 299 |
Made in EU
1 132 Kč
–39 %
Kožená pánská taška se zipem a magnetickým zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
682 Kč
Made in EU
699 Kč
–39 %
Velká, vertikální pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
422 Kč
Made in EU
933 Kč
–39 %
Klasická pánská peněženka z hovězí kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
563 Kč
Made in EU
592 Kč
–39 %
Malá kožená pánská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
357 Kč
Made in EU
601 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
362 Kč
Made in EU
830 Kč
–39 %
pánská taška z ekokůže, ideální na dokumenty
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
500 Kč
Made in EU
970 Kč
–39 %
Vertikální dvoubarevná skládací kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
584 Kč
Made in EU
1 005 Kč
–39 %
Klasická kožená pánská peněženka s patentním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
606 Kč
Made in EU
1 096 Kč
–39 %
Vertikální dvoubarevná pánská peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
660 Kč
Made in EU
1 262 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z přírodní kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
761 Kč
Made in EU
592 Kč
–39 %
Malá a tenká, kožená pánská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
357 Kč
Made in EU
475 Kč
–39 %
pouzdro na karty z umělé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
286 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
Elegantní pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
870 Kč
–39 %
Malá pánská peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
524 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
