Velká kožená pánská peněženka s RFID systémem
Kód: ROV-30529-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 555 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10077A (zg208c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
864 Kč
Made in EU
od 1 653 Kč až –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH01L - CHRONOGRAF (zp354a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
od 931 Kč
Made in EU
2 398 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20023A-1A1 (zg391a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 499 Kč
Made in EU
od 1 190 Kč –44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9097 (zn043a) -
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 662 Kč
Made in EU
1 767 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL8071A3-1A1 (zg374a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 105 Kč
Made in EU
od 6 956 Kč –37 %
Pánské hodinky DIESEL Spiked Chronograph DZ4665 + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
od 4 348 Kč
Made in EU
od 1 209 Kč –44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - 3978G (zj094d)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 672 Kč
Made in EU
od 2 256 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL9753A8-1A3 (zg364b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 410 Kč
Made in EU
1 664 Kč
–37 %
Pánské hodinky NAVIFORCE HUSTER (zn027d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
1 040 Kč
Made in EU
od 6 366 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513496 - NAVIGATOR (zh010b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 3 979 Kč
Made in EU
4 475 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR2447 - RENATO (zi012a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 797 Kč
Made in EU
od 1 742 Kč až –44 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V001GL-7B (zd080a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 968 Kč
Made in EU
1 524 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 7028A (zg205c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
847 Kč
Made in EU
1 703 Kč
–37 %
Hodinky G. ROSSI - E7131A-6F1 - EXCLUSIVE (zg287b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 065 Kč
Made in EU
1 739 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10212A2 (zg210e) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
966 Kč
Made in EU
1 336 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT W125-5 (zp322f) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
742 Kč
Detailní popis produktu
Velká černá kožená pánská peněženka s RFID systémem - Rovicky
- Nejvyšší kvalita zpracování | Peněženka je vyrobena z vysoce kvalitní pravé kůže. Pečlivě vybrané materiály zajišťují dlouhou životnost.
- Klasický styl pro muže všech věkových kategorií | Černá je klasika a peněženka v této barvě vám dodá pocit pohodlí a vědomí, že se můžete cítit módně. Model je vertikální, bez vnější spony.
- Uspořádejte si dokumenty | Snadno se sem vejdou karty a dokumenty, které všichni nosíme s sebou, jako jsou občanské průkazy a řidičské průkazy, ale i větší dokumenty, nemluvě o hotovosti – snadno se sem vejde spousta mincí a bankovek. Tento model nepoužívá technický průkaz vozidla!
- Vysoká úroveň zabezpečení | Vybaveno technologií RFID BLOCKING SYSTEM , která chrání bezkontaktní karty, biometrické doklady, průkazy totožnosti a karty veřejné dopravy před neoprávněným čtením dat.
Uspořádejte si karty a dokumenty
Uspořádání přihrádek na karty a dokumenty je neuvěřitelně intuitivní. Interiér je uspořádán velmi prakticky.
V peněžence:
- 10 přihrádek na karty, vizitky nebo dokumenty standardní velikosti, jako je debetní karta nebo řidičský průkaz;
- Čtyři kapsy na o něco větší dokumenty . Dvě z těchto kapes jsou podšité průhlednou síťovinou, takže máte na první pohled vidět dokumenty, které chcete mít. Tento model nepoužívá technický průkaz vozidla!
- 1 kapsa na zip, vyšívaná ve střední části peněženky.
Ideální pro tradicionalisty
Pokud máte rádi hotovost, nejen digitální peníze, je tohle perfektní! Vejde se vám sem spousta. Kapsy jsou podšité látkou.
- Mince si můžete vložit do 1 velké kapsy se zapínáním na patentku;
- Bankovky si můžete uložit do 2 otevřených kapes umístěných po celé délce peněženky - jsou velmi prostorné.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051287558 |
| Značka: | Rovicky |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ne |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 12,5 cm |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 36 |
Made in EU
869 Kč
–39 %
pánská peněženka na šířku z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
523 Kč
Made in EU
869 Kč
–39 %
Pánská peněženka s decentní perforovanou dekorací
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
523 Kč
Made in EU
969 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
501 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z ekokůže bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
302 Kč
Made in EU
771 Kč
–39 %
vertikální pánská peněženka z pravé kůže bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
464 Kč
Made in EU
735 Kč
–39 %
Pánská bankovka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
443 Kč
Made in EU
591 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
356 Kč
Made in EU
474 Kč
–39 %
pouzdro na karty z umělé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
286 Kč
Made in EU
969 Kč
–39 %
Minimalistická pánská kožená peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
969 Kč
–39 %
Klasická karetní peněženka se zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
789 Kč
–39 %
Klasická kožená pánská peněženka s koněm
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
475 Kč
Made in EU
869 Kč
–39 %
kompaktní pánská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
523 Kč
Made in EU
600 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z pravé černé kůže
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
362 Kč
Made in EU
1 220 Kč
–39 %
Malá, vertikální pánská peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
735 Kč
Made in EU
591 Kč
–39 %
Dárková sada: pánská peněženka a klíčenka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
356 Kč
Made in EU
789 Kč
–39 %
Velká, kožená pánská peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
475 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
