Vertikální pánská peněženka z pravé kůže
Kód: ROV-30958-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
849 Kč
–44 %
Pánské hodinky EXTREIM EXT-8386A-1A (zx024a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
472 Kč
Made in EU
6 372 Kč
–37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513496 - NAVIGATOR (zh010b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
3 983 Kč
Made in EU
4 186 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791118 (zf066a)
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
2 616 Kč
Made in EU
1 668 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20005A-1A2 (zg376a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 043 Kč
Made in EU
1 705 Kč
–37 %
Hodinky G. ROSSI - E7131A-6F1 - EXCLUSIVE (zg287b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 066 Kč
Made in EU
1 697 Kč
–37 %
Pánské hodinky DANIEL KLEIN EXCLUSIVE 12169-5 (zl009a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
1 061 Kč
Made in EU
1 538 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - C2287 (zj093a)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
854 Kč
Made in EU
1 168 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - L3141 (zj074d)
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
649 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9148 (zn085b) gold + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
756 Kč
Made in EU
4 710 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791854 ASHER (zf040a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 944 Kč
Made in EU
1 430 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9144 (zn077e) + box
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
794 Kč
Made in EU
od 2 259 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL9753A8-1A3 (zg364b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 412 Kč
Made in EU
5 003 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR2432 - RENATO (zi012b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(8 ks)
3 127 Kč
Made in EU
od 1 655 Kč až –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH01L - CHRONOGRAF (zp354a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
od 933 Kč
od 13 981 Kč –31 %
Zimní pánský kabát z jehněčí kůže s vlněnou podšívkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 9 642 Kč
Made in EU
od 4 186 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791711 WEST (zf020c)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 616 Kč
Detailní popis produktu
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže v černé barvě, model bez vnější spony - Peterson
Tento model je dokonalou kombinací klasického stylu, vysoce kvalitního řemeslného zpracování a praktických funkcí pro každodenní použití. Peněženka je navržena pro muže, kteří si cení organizovanosti, pohodlí a nadčasové estetiky. Díky kompaktním rozměrům se perfektně vejde do ruky a snadno se vejde do kapsy, a zároveň si zachovává svou prostornost.
Proč se vyplatí si ho vybrat?
- vyrobeno z vysoce kvalitní přírodní kůže, příjemné na dotek a odolné při každodenním používání,
- pečlivé zpracování a pozornost k detailu, viditelné na stehování a interiéru,
- kompaktní tvar ideální pro každodenní nošení,
- univerzální styl, který se hodí jak na každodenní nošení, tak i na formálnější příležitosti.
Promyšlený interiér – prostor pro karty a hotovost
Navzdory malým rozměrům byl vnitřek peněženky navržen velmi funkčním způsobem, což umožňuje pohodlné uspořádání obsahu.
- 8 praktických míst pro platební karty, vizitky nebo dokumenty ve standardním formátu.
Prostor pro peníze:
- 2 otevřené přihrádky na bankovky pro snadný přístup k hotovosti,
- 1 samostatná kapsa na mince pro bezpečné uložení mincí.
Díky tomuto uspořádání máte vždy všechny nejdůležitější věci po ruce a peněženka zůstává úhledná a pohodlná na používání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051274701 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Výška: | 10,5 cm |
| Šířka: | 8 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
Made in EU
3 413 Kč
–44 %
Pánská peněženka Y4R184_YDE7E Emporio Armani
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
1 896 Kč
od 417 Kč –52 %
Pánská peněženka se zipem – retro styl, praktické přihrádky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 199 Kč
Made in EU
1 221 Kč
–44 %
Pánská peněženka JACKAL-LK3512B Lumberjack
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
679 Kč
Made in EU
1 355 Kč
–44 %
Pánská peněženka CRYSTAL-LK3832B Lumberjack
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
753 Kč
od 389 Kč –52 %
Pánská peněženka s RFID – malá, bezpečná, kožená
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 185 Kč
Made in EU
683 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
411 Kč
513 Kč
–52 %
Kožená peněženka pro každodenní použití
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
245 Kč
od 360 Kč –52 %
Pánská peněženka – zipová kapsa na mince, elegantní design
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 172 Kč
Made in EU
827 Kč
–39 %
Malá peněženka pro muže z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
od 835 Kč až –50 %
Pánská peněženka z hovězí kůže – RFID, krátký formát
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 418 Kč
od 1 271 Kč až –49 %
Pánská kožená peněženka NW477
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 669 Kč
Made in EU
970 Kč
–39 %
Horizontální, dvoubarevná peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
585 Kč
Made in EU
415 Kč
–39 %
Barevný penál/peněženka - Loren
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
250 Kč
Made in EU
1 097 Kč
–39 %
Vertikální dvoubarevná pánská peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
od 1 168 Kč –50 %
Unisex kožené peněženky na karty a mince
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 584 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
