Pánská dárková peněženka z přírodní RFID kůže
Kód: ROV-28711-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
2 294 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11652A6-1A3 (zg355b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 434 Kč
Made in EU
3 443 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-1375L-7AVDF (zd115a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 152 Kč
Made in EU
4 705 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791854 ASHER (zf040a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 941 Kč
Made in EU
1 709 Kč
–37 %
Hodinky G. ROSSI - E9753A2-1A3 - EXCLUSIVE (zg302b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 068 Kč
Made in EU
1 666 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20005A-1A2 (zg376a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 041 Kč
Made in EU
6 297 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI LUIGI AUTOMATIC AR60031 + BOX (zi062b)
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
3 936 Kč
Made in EU
od 6 022 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513815 CHAMPION (zh052a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 3 764 Kč
Made in EU
1 435 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10273A (zg207d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
797 Kč
Made in EU
970 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT B7381 - (zp289f)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
539 Kč
Made in EU
1 826 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11652A5-1A1 (zg354a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 141 Kč
Made in EU
1 524 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 7028A (zg205c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
847 Kč
Made in EU
2 128 Kč
–37 %
Pánské hodinky PACIFIC X0091-06 - dárková sada (zy094a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 330 Kč
Made in EU
od 1 722 Kč –37 %
Hodinky G. ROSSI - E6122A - EXCLUSIVE (zg249a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 076 Kč
Made in EU
od 1 714 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V004L-7A (zd046a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
od 1 072 Kč
Made in EU
4 998 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR2432 - RENATO (zi012b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(8 ks)
3 124 Kč
Made in EU
1 336 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT W125-5 (zp322f) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
742 Kč
Detailní popis produktu
Pánská dárková peněženka z přírodní RFID kůže - Rovicky
- Polská značka | Výrobek respektované značky Rovicky®, která s velkým úspěchem působí na trhu s koženou galanterií již řadu let.
- Vysoce kvalitní zpracování | Vyrobeno ze speciálně vybrané přírodní kůže, která kromě elegantního vzhledu zaručuje kvalitu na léta.
- Vysoce funkční | Pojme velké množství karet, dokumentů a hotovosti, díky čemuž je mimořádně praktický.
- Klasický styl | Módní skládací peněženka bez vnějšího zapínání, kterou ocení nejeden elegantní muž.
- Technologie proti krádeži | Vybaveno technologií RFID, která chrání vaše karty a dokumenty před neoprávněným stahováním dat.
- Dekorativní balení | Peněženka je perfektní jako dárek, protože je již zabalena v elegantní krabičce!
- Peněženka na zip | Verze s praktickým zapínáním na patentky. To vám umožní vyhnout se nekontrolovanému otevření peněženky.
Rozšířená sekce pro dokumenty
Peněženka nabízí výbornou organizaci prostoru, díky které budete mít vše po ruce. Je vybaven:
- 13 přihrádek velikosti ID karty , ideální pro platební karty, doklady nebo vizitky
- 2 průhledné kapsy na o něco větší dokumenty, jako je osvědčení o registraci.
Vnitřek přihrádek je lemován speciální podšívkou , která chrání kůži před případnými oděrkami způsobenými četným vkládáním a vyjímáním karet.
Sekce peněz
Do peněženky se snadno vejde velké množství hotovosti. Má:
- Velká kapsa na mince s patentním uzávěrem , do které se vejde velké množství mincí.
- 2 široké přihrádky na bankovky, z nichž jedna je na zip.
Kompletní dárek
Peněženka je zabalena v pevné elegantní krabičce v krásné stříbrné barvě.
Toto balení vám šetří čas i peníze! Pokud chcete někoho obdarovat touto stylovou peněženkou, nemusíte dárkové balení shánět sami .
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051232237 |
| Značka: | Rovicky |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 10+ |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | Vysoká kvalita |
| Výška: | 12,5 cm |
| Šířka: | 10 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
Made in EU
1 295 Kč
–39 %
Malá pánská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
780 Kč
Made in EU
1 124 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem a klíčenkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
677 Kč
Made in EU
1 220 Kč
–39 %
Malá, vertikální pánská peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
735 Kč
Made in EU
771 Kč
–39 %
vertikální pánská peněženka z pravé kůže bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
464 Kč
Made in EU
824 Kč
–39 %
pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
497 Kč
Made in EU
1 023 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
616 Kč
Made in EU
591 Kč
–39 %
Malá kožená pánská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
356 Kč
Made in EU
1 025 Kč
–39 %
Elegantní pánská taška z ekokůže se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
618 Kč
Made in EU
824 Kč
–39 %
Pánská vertikální peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
497 Kč
Made in EU
1 124 Kč
–39 %
Elegantní pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
677 Kč
Made in EU
969 Kč
–39 %
Klasická pánská peněženka s RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
1 261 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z přírodní kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
760 Kč
Made in EU
869 Kč
–39 %
Malá pánská peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
523 Kč
Made in EU
1 023 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
616 Kč
Made in EU
1 005 Kč
–39 %
Elegantní kožená pánská peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
605 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
