Pohodlná dámská nákupní taška shopper kabelka
Kód: ROV-29694-UNIW ROV-29698-UNIW ROV-29696-UNIW ROV-29693-UNIW ROV-29692-UNIW ROV-29695-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Pohodlná dámská nákupní taška z polyesteru v černé barvě - Rovicky
- Velká velikost | Taška se snadno vejde do formátu A4, takže je ideální do práce, na nákupy nebo do školy.
- Prostorný interiér | Shopperka usnadňuje organizaci díky pečlivě navrženým úložným přihrádkám.
- Vysoce kvalitní materiál | Vyrobeno z odolného polyesterového vlákna, které zaručuje kvalitu po mnoho let.
- Funkční rukojeti | Dvě sady rukojetí s různou výškou pro různé možnosti nošení.
- S nastavitelným popruhem | Taška je dodávána s nastavitelným a odnímatelným popruhem.
- Praktické zapínání | Uvnitř tašky je karabina, na kterou můžete připevnit klíče nebo jiné doplňky.
- Nízká hmotnost | Lehká a praktická nákupní taška.
Vnitřní organizace
Nákupní taška je vybavena:
- 1 hlavní přihrádka , která poskytuje prostor pro větší předměty.
- 2 kapsy, jedna vnější, druhá umístěná v hlavní přihrádce.
- Všechny přihrádky se zapínají zipem.
- Do tašky se snadno vejde peněženka, kosmetika, dokumenty A4 , knihy nebo mobilní zařízení.
Různé způsoby nošení
- Taška je vybavena dvěma typy rukojetí a nastavitelným popruhem, což umožňuje její nošení několika různými způsoby.
- Kratší rukojeti umožňují pohodlné nošení tašky v ruce, zatímco delší rukojeti a nastavitelný popruh umožňují nošení na rameni.
- Nastavitelný popruh nabízí širokou škálu nastavení délky , takže si můžete nákupní tašku dokonale přizpůsobit svým preferencím a postavě.
Vnitřní karabina
Uvnitř tašky je další držák, na který si můžete připevnit předměty, jako jsou klíče od auta nebo jiné příslušenství, a mít je tak vždy po ruce. Takto se nemusíte bát, že je ztratíte – budou vždy v bezpečí a snadno dostupné.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shopper Kabelky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Rovicky |
| Materiál: | Textil |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | shopper/hobo |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Velký |
| Formát A4: | Ano |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | zwierzęcy |
| Varianta vzoru: | W07 |
| Tvar: | Trapézový |
| Způsob nošení: | Do ruky |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Černá |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 2 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 40 cm |
| Šířka: | 49 cm |
| Hloubka: | 18 cm |
| Výška rukojeti: | 15 cm |
| Maximální délka pásku: | 120 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
