Prostorná kožená peněženka pro ženy elegantní - Červená
Kód: ROV-22944-UNIW-SKLSouvisející produkty
Made in EU
4 001 Kč
–41 %
Přiléhavé šaty z úpletu se zavazovacím páskem S404
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 354 Kč
Made in EU
1 625 Kč
–44 %
Mini šaty se stojáčkem a patenty K369
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
908 Kč
Made in EU
2 039 Kč
–39 %
Pohodlné trapézové šaty s dlouhým rukávem 567-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 236 Kč
Made in EU
950 Kč
–39 %
Sportovní šaty s krátkým rukávem 56-10
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
576 Kč
Made in EU
1 113 Kč
–39 %
Trapézové šaty s volánkem u výstřihu BLANKA 615-1
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
675 Kč
Made in EU
Pletené šaty bez rukávů s rolákem 40020
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
871 Kč
Made in EU
1 645 Kč
–44 %
Šaty z kombinovaných materiálů se zipy M252
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
919 Kč
od 639 Kč –52 %
Krátké dámské šaty s límečkem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 305 Kč
od 1 779 Kč –47 %
letní minišaty s volánky a krátkým rukávem ve vintage stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 937 Kč
od 1 191 Kč až –50 %
šaty s nabíranou sukní – elegantní outfit na podzim/zimu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 596 Kč
1 588 Kč
–47 %
Pletené šaty s obálkovým výstřihem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
836 Kč
Made in EU
1 763 Kč
–39 %
Klasické trapézové šaty s černým páskem 579-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 068 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–44 %
Originální šaty z elastické hladké lesklé látky M360
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
977 Kč
od 2 770 Kč až –42 %
pletené šaty – střední délka, šňůrka v pase, francouzský styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 583 Kč
Made in EU
1 224 Kč
–44 %
Košilové šaty na knoflíky s límečkem K258 KATRUS
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
684 Kč
Detailní popis produktu
Prostorná, středně velká kožená peněženka pro ženy - Peterson
- Produkt nejvyšší kvality | Šité velmi odolné z přírodní kůže vynikající kvality s hladkou texturou;
- Módní, nadčasový design | Peněženka klasického stylu. Model v horizontální orientaci, zapínání na klopu se stylovým patentkem;
- K dispozici množství kapes Peněženka se vám bude skvěle hodit, pokud denně nosíte velkoformátové dokumenty, jako je registrační list. Navíc se do něj vejde velké množství karet a hotovosti;
- Bezpečnost na nejvyšší úrovni | Vybaven technologií RFID BLOCKING SYSTEM , která chrání bezdotykové karty, biometrické doklady, ID karty a karty veřejné dopravy před neoprávněným čtením dat.
Dostatek místa pro karty
Portfolio zahrnuje:- až 13 přihrádek vyhrazených na karty, vizitky nebo dokumenty ve standardním formátu, z toho tři průhledné;
- 4 kapsy na větší dokumenty, např. osvědčení o registraci v krytu.
Přihrádky na karty a doklady jsou rovněž zajištěny podšívkou . Tím se zabrání oděrkám na kůži při vkládání a vyjímání karet.
Peněžní sekce s pohodlným přístupem
Peněženka je velmi prostorná. Kapsy na bankovky a mince jsou dostatečně velké, aby se do nich vešlo velké množství peněz.
- mince vložíte do vnější 1. kapsy , což je v podstatě samostatná sekce. Jedná se o pohodlné řešení, pokud v dané situaci potřebujete pouze nějakou změnu. Kapsa je trojitá , komory jsou rozděleny kapsou na zip;
- Bankovky se vejdou do 2 prostorných otevřených přihrádek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051188770 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 10+ |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 10 cm |
| Šířka: | 13 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
Made in EU
1 282 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z pravé kůže, se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
773 Kč
Made in EU
1 027 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
1 027 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
718 Kč
–39 %
velká dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip a druk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
432 Kč
Made in EU
1 144 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
690 Kč
Made in EU
1 184 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
714 Kč
Made in EU
1 458 Kč
–39 %
Elegantní kožená dámská peněženka s patentním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
879 Kč
Made in EU
1 078 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
649 Kč
Made in EU
1 023 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
617 Kč
Made in EU
1 114 Kč
–39 %
Dámská peněženka z ekokůže a přírodní kůže s puntíky
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
671 Kč
Made in EU
1 342 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z pravé kůže se zipem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
808 Kč
Made in EU
1 059 Kč
–39 %
Malá kožená dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
638 Kč
Made in EU
1 596 Kč
–39 %
Velká peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
962 Kč
Made in EU
1 537 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
926 Kč
Made in EU
1 439 Kč
–39 %
Vertikální dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
867 Kč
Made in EU
1 096 Kč
–39 %
peněženka z lakované kůže se zapínáním na patentku a sponou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
660 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
