Dámská kompaktní kožená peněženka
Kód: ROV-19552-UNIW ROV-27220-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 619 Kč
–44 %
Mini šaty se stojáčkem a patenty K369
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
905 Kč
Made in EU
3 118 Kč
–41 %
Tweedové zavinovací šaty M871
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 834 Kč
Made in EU
1 747 Kč
–44 %
Přiléhavé eko-kožené šaty se zavinovacím výstřihem M430
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
976 Kč
Made in EU
1 747 Kč
–44 %
Mini šaty s véčkovým výstřihem K373 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
976 Kč
Made in EU
1 929 Kč
–39 %
Šaty s výstřihem a zlatými knoflíky 395-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 169 Kč
Made in EU
1 766 Kč
–39 %
Klasické trapézové šaty s černým páskem 579-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 071 Kč
Made in EU
1 430 Kč
–44 %
Mírně rozšířené šaty bez rukávů M083 FIGL
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
799 Kč
Made in EU
2 933 Kč
–44 %
Módní šaty se stojáčkem a vázáním M447
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 639 Kč
1 774 Kč
–47 %
PLetené šaty s ozdobnými knoflíky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
934 Kč
Made in EU
Elegantní bavlněné mini šaty s výstřihem do V 0164
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
851 Kč
Made in EU
2 206 Kč
–39 %
Výjimečné šaty s delším zadním dílem 575-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 337 Kč
Detailní popis produktu
Dámská kompaktní kožená peněženka - Rovicky
- Polská značka s tradicemi | Produkt známé a respektované značky, kterému důvěřují tisíce zákazníků.
- Vysoká kvalita | Vyrobeno z vysoce kvalitní přírodní kůže vyznačující se nadprůměrnou odolností. Výběrem peněženky z tohoto materiálu máte jistotu, že si ji kupujete na roky.
- Vybaven systémem RFID | Tato technologie chrání kartu v peněžence před krádeží prostředků z účtu.
- Malá, pohodlná peněženka | Malá peněženka, kterou lze snadno uložit do kapsy nebo malých messengerů a kabelek. Do interiéru se vejdou všechny nejdůležitější karty, doklady a hotovost.
- Ideální dárek pro ženu | Peněženka je zabalena ve firemní krabičce. Pokud chcete tuto peněženku darovat, ušetříte čas hledáním krabice!
Malá funkční peněženka
Peněženka je na svou velikost velmi prostorná. Můžete si být jisti, že se vám do ní vejde vše nejnutnější.
Peněženka obsahuje:
- 7 přihrádek vyhrazených na karty, vizitky nebo dokumenty standardního formátu. Dvě z těchto kapes jsou ve formě oken;
Přihrádky na karty jsou také chráněny podšívkou . Vyhnete se tak oděrkám na kůži při nesčetném vkládání a vyjímání karet.
Vnější kapsa
Na vnější straně peněženky je přihrádka, kam si můžete odložit platební kartu nebo dokument, ke kterému potřebujete rychlý přístup.
Sekce peněz
Navzdory měnící se době je ve vaší peněžence stále místo pro tradiční hotovost . Kapsy na peníze jsou rovněž podšité podšívkou odolnou proti oděru .
- mince můžete vložit do jedné dvojité kapsy. Uzavírá se bezpečným zipem. Je prostorný, což vám umožní z něj pohodlně vyndat mince.
- Je zde jedna široká otevřená kapsa na bankovky .
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Rovicky |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | Vysoká kvalita |
| Výška: | 10 cm |
| Šířka: | 8 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
Made in EU
486 Kč
–39 %
Dámská peněženka penálového typu z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
293 Kč
Made in EU
811 Kč
–39 %
Klasická malá dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
489 Kč
Made in EU
1 138 Kč
–39 %
Středně velká dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
686 Kč
Made in EU
2 050 Kč
–39 %
Klasická dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 235 Kč
Made in EU
916 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z přírodní a ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
552 Kč
Made in EU
1 146 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
690 Kč
Made in EU
1 273 Kč
–39 %
Dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
767 Kč
Made in EU
1 756 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z přírodní kůže na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 058 Kč
Made in EU
888 Kč
–39 %
Dámská malá kožená peněženka se zipem a patentkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
535 Kč
Made in EU
1 971 Kč
–39 %
Velká, kožená dámská peněženka s háčkem a sponou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 188 Kč
Made in EU
1 204 Kč
–39 %
Prostorná dámská peněženka a klíčenka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
725 Kč
Made in EU
952 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z umělé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
574 Kč
Made in EU
1 677 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 011 Kč
Made in EU
od 1 380 Kč –39 %
Elegantní dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
832 Kč
Made in EU
1 242 Kč
–39 %
Dámská peněženka se zapínáním z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
749 Kč
Made in EU
1 165 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka střední velikosti
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
702 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
