Dámská peněženka z pravé kůže se vzorem motýla
Kód: ROV-22966-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 645 Kč
–44 %
Šaty z kombinovaných materiálů se zipy M252
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
919 Kč
Made in EU
950 Kč
–39 %
Sportovní šaty s krátkým rukávem 56-10
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
576 Kč
Made in EU
3 247 Kč
–41 %
Bavlněné šaty s nášivkovými kapsami B263
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 910 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–44 %
Originální šaty z elastické hladké lesklé látky M360
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
977 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Šaty s véčkovým výstřihem M753 FIGL
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
980 Kč
Made in EU
2 610 Kč
–44 %
Přiléhavé midi šaty bez rukávů M834
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 458 Kč
od 639 Kč –52 %
Krátké dámské šaty s límečkem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 305 Kč
od 1 475 Kč –47 %
Pletené šaty s dlouhým rukávem pro podzim
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 776 Kč
Made in EU
Džínové šaty se zapínáním na patentky - NIFE denim
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 409 Kč
Made in EU
1 625 Kč
–44 %
Elastické šaty s 3/4 rukávem M429 FIGL
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
908 Kč
Made in EU
1 158 Kč
–44 %
Módní tunika s límcem M451 FIGL
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
647 Kč
1 588 Kč
–47 %
Pletené šaty s obálkovým výstřihem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
836 Kč
Made in EU
1 625 Kč
–44 %
Klasické mini šaty K316 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
908 Kč
Made in EU
1 551 Kč
–39 %
Šaty se sklady a výstřihem IRIS 255-4
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
940 Kč
Made in EU
1 882 Kč
–44 %
Elegantní šaty s výstřihem na zádech M449 FIGL
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
1 052 Kč
od 1 640 Kč –47 %
Dlouhé košilové šaty – slim střih, vintage styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 863 Kč
Detailní popis produktu
Dámská peněženka z pravé kůže se vzorem motýla - Lorenti
- Polská ceněná značka | Produkt známé a respektované značky, kterému důvěřují tisíce zákazníků!
- Vysoká kvalita zpracování | Vyrobeno z vysoce kvalitní přírodní kůže na vnější straně a matné uvnitř.
- Neobvyklý vzor | Model s krásným květinovým vzorem - vždy upoutá peněženku! Uzavírá se klopou.
- Šikovný a kompaktní | V kabelce vám nezabere mnoho místa, můžete ji mít i v kapse.
- Malá velikost | I přes své malé rozměry se do něj vejde vše, co potřebujete, tedy karta/doklad a hotovost.
- Bezpečnost na nejvyšší úrovni | Peněženka je vybavena systémem STOP RFID, který chrání kartu v peněžence proti odcizení finančních prostředků z účtu.
Pokladní sekce
Peněženka je navržena velmi minimalisticky. I přes malé rozměry do ní vejdete nejnutnější věci.
Peněženka obsahuje:
- 1 průhledná kapsa vyhrazená na karty, dokumenty standardní velikosti nebo fotografie;
- 1 otevřená kapsa na bankovky;
- 1 kapsa na mince, uzavřená stylovým háčkem.
Výše uvedené přihrádky a přihrádky jsou chráněny podšívkou . Vyhnete se tak oděrkám na kůži při nesčetném vkládání a vyjímání karet.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051074783 |
| Značka: | Lorenti |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Šedá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Jemný vzor |
| Počet slotů pro karty: | 1-5 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřeno háčkem |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Výška: | 7 cm |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
726 Kč
–52 %
Minimalistická slim peněženka – uhlíková vlákna, RFID klip
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
346 Kč
od 454 Kč –52 %
Dámská peněženka s trojitým skladem – mincovník a karty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 217 Kč
od 246 Kč –52 %
Pánská skládací peněženka – tenká, s kapsou na mince
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 117 Kč
922 Kč
–50 %
Malá kožená peněženka s klipem na bankovky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
461 Kč
od 200 Kč –52 %
Měkká peněženka ve tvaru zvířat
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 96 Kč
733 Kč
–52 %
Dámská kožená peněženka z pravé kůže NW923
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
349 Kč
od 182 Kč –52 %
Malý nylonový organizér – na mince, sluchátka a karty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 87 Kč
od 654 Kč –52 %
Trojskládací nylonová peněženka – unisex s kapsou na mince
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
312 Kč
od 490 Kč –52 %
Slim peněženka s RFID ochranou a okénkem na doklady
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 234 Kč
od 1 449 Kč až –49 %
Dámská kožená peněženka NW941
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 725 Kč
od 365 Kč –52 %
Roztomilá peněženka Snoopy – řetízek, odolná proti rušení
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 174 Kč
1 248 Kč
–50 %
Kompaktní kožená peněženka na karty a hotovost
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
624 Kč
od 291 Kč –52 %
Slim pánská peněženka z hovězí kůže – držák na karty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 139 Kč
od 1 550 Kč –47 %
Stylová pánská peněženka
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 816 Kč
od 1 332 Kč –47 %
Dámská kožená peněženka z pravé kůže NW929
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 701 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
