velká dámská peněženka z ekokůže, reliéfní vzor
Kód: ROV-31332-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
Elegantní bavlněné mini šaty s výstřihem do V 0164
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
851 Kč
Made in EU
3 246 Kč
–44 %
Džínové šaty s ozdobnými korálky ZAVIA EY2228
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 794 Kč
Made in EU
1 640 Kč
–44 %
Šaty áčkové s polovičními rukávy K219 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
916 Kč
Made in EU
1 927 Kč
–39 %
Šaty s výstřihem a zlatými knoflíky 395-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 168 Kč
Made in EU
1 154 Kč
–44 %
Módní tunika s límcem M451 FIGL
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
645 Kč
Made in EU
1 748 Kč
–44 %
Dámské klasické šaty s výstřihem do V M471
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
977 Kč
Made in EU
1 220 Kč
–44 %
Košilové šaty na knoflíky s límečkem K258 KATRUS
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
682 Kč
Made in EU
3 113 Kč
–41 %
Maxi šaty s košilovým topem a trapézovým spodkem A451
Doručení 3-4 dny
(2 ks)
1 831 Kč
Made in EU
1 223 Kč
–44 %
Šaty se stojáčkem a páskem M454
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
683 Kč
Made in EU
3 150 Kč
–41 %
Maxi šaty s elastickým pasem B264
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 853 Kč
Made in EU
1 620 Kč
–44 %
Elastické šaty s 3/4 rukávem M429 FIGL
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
905 Kč
Made in EU
2 936 Kč
–44 %
Módní šaty se stojáčkem a vázáním M447
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 640 Kč
Made in EU
1 553 Kč
–39 %
Šaty se sklady a výstřihem IRIS 255-4
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
941 Kč
Made in EU
1 748 Kč
–44 %
Šaty s véčkovým výstřihem M753 FIGL
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
977 Kč
Detailní popis produktu
Červená velká dámská peněženka z ekokůže, reliéfní vzor - 4U CAVALDI
Praktická a prostorná dámská peněženka v zářivě červené barvě. Tento model se vyznačuje jemnou texturou připomínající krokodýlí kůži, která mu dodává stylový vzhled a zároveň zůstává funkční a pohodlná pro každodenní nošení.
➡️ Zářivě červená barva – snadno ji najdete v kabelce
➡️ Textura krokodýla – zajímavý vzhled a moderní styl
➡️ 9 přihrádek na karty – pohodlné uspořádání karet a dokumentů
➡️ 3 přihrádky na bankovky – lepší organizace hotovosti
➡️ Dvojitá kapsa na mince na zip – bezpečné uložení drobných
➡️ Vlastní osvědčení o registraci – praktická volba pro řidiče
➡️ Zapínání na patent – rychlé a pohodlné použití
➡️ Horizontální, podlouhlý formát – hodí se do většiny tašek
➡️ Ekokůže – estetické zpracování za dobrou cenu
Dobře promyšlený interiér
Peněženka byla navržena s ohledem na každodenní používání a pohodlí:
- ⭐ 9 přihrádek na karty – pro vaše nejdůležitější karty a dokumenty
- ⭐ 2 přihrádky na větší dokumenty – např. technický průkaz
- ⭐ 3 přihrádky na bankovky – snadná organizace peněz
- ⭐ Kapsa na mince na zip – bezpečné místo pro mince
Detaily, které stojí za zmínku:
#️⃣ reliéfní textura imitující krokodýlí kůži
#️⃣ estetické šití
#️⃣ kovové logo na přední straně
#️⃣ praktický interiér pro každodenní použití
Přidejte do košíku a používejte praktickou a prostornou peněženku každý den.
Dobrá volba za rozumnou cenu .
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051024788 |
| Značka: | 4U CAVALDI |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Lisování |
| Počet slotů pro karty: | 9 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ne |
| Krabička: | Ne |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 18,5 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 81 |
Made in EU
1 095 Kč
–39 %
peněženka z lakované kůže se zapínáním na patentku a sponou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
660 Kč
Made in EU
1 241 Kč
–39 %
peněženka-penál z přírodní a eko kůže se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
748 Kč
Made in EU
1 614 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka s patentním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
972 Kč
Made in EU
1 242 Kč
–39 %
peněženka z pravé kůže se zipem a zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
748 Kč
Made in EU
1 536 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
925 Kč
Made in EU
717 Kč
–39 %
velká dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip a druk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
432 Kč
Made in EU
1 359 Kč
–39 %
Elegantní a kompaktní dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
819 Kč
Made in EU
1 274 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka s patentním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
768 Kč
Made in EU
1 182 Kč
–39 %
horizontální peněženka z přírodní a eko kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
712 Kč
Made in EU
519 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
313 Kč
Made in EU
1 239 Kč
–39 %
dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
746 Kč
Made in EU
981 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
591 Kč
Made in EU
1 457 Kč
–39 %
dámská peněženka z lakované kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
878 Kč
Made in EU
609 Kč
–39 %
Dámská peněženka-penál z ekokůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
367 Kč
Made in EU
987 Kč
–39 %
Střední dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
595 Kč
Made in EU
717 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s horizontálním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
432 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
