Sportovní ledvinka z polyesteru
Kód: ROV-29336-UNIW ROV-29333-UNIW ROV-29338-UNIW ROV-29335-UNIW ROV-29339-UNIW ROV-29340-UNIW ROV-29334-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
Pánské tepláky z piké úpletu s nastavitelným pasem V1 OM-PACP-0283
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
894 Kč
Made in EU
1 621 Kč
–44 %
Pánské nákladní kalhoty džínové UX3281
Doručení 3-5 dny
(8 ks)
896 Kč
Made in EU
Pánské uniformní chino kalhoty REGULAR FIT - V1 OM-PACP-0183
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
908 Kč
Made in EU
Vypasované pánské džínové kalhoty SLIM FIT s elastanem
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
813 Kč
Made in EU
1 946 Kč
–44 %
Pánské nákladní kalhoty UX3580
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 075 Kč
Made in EU
Pánské kalhoty s klasickým střihem v jemné kostce - V1 OM-PACP-0187
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
898 Kč
Made in EU
1 621 Kč
–44 %
Pánské nákladní kalhoty džínové UX3292
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
896 Kč
Detailní popis produktu
Sportovní taška z polyesteru v šedé barvě - Loren
Kompaktní taška s klasickým designem, která kombinuje styl s praktičností. Vyznačuje se zajímavou barevnou kombinací a nadčasovým tvarem. Je ideální jak pro každodenní aktivity, tak i pro cestování.
- Lehká konstrukce , která nezatěžuje.
- Nastavitelný popruh umožňuje přizpůsobit tašku vaší postavě.
- Pohodlné zapínání na zip pro ochranu obsahu.
- Stylový design .
- Ideální na procházky, výlety a každodenní vyřizování pochůzek.
Dobře promyšlený interiér
- Uvnitř je 1 hlavní přihrádka a další kapsa , která pojme všechny nejpotřebnější věci.
- Snadno do něj uložíte telefon, powerbanku, klíče, peněženku, sluchátka nebo dokumenty. Prostor byl navržen tak, aby poskytoval rychlý přístup k obsahu.
Pohodlné pro každodenní nošení
Díky nastavitelnému popruhu lze tašku přizpůsobit individuálním potřebám. Skvěle se nosí klasicky na bocích, ale dá se nosit i přes rameno.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Ledvinky, Pouzdra, Klíčenky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Loren |
| Materiál: | polyester |
| Pohlaví: | Muži |
| Model/typ: | ledvinky a sáčky |
| Barva: | Šedá |
| Rozměr: | Malý |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Jiný |
| Způsob nošení: | Na rameni |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 1 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 10 cm |
| Šířka: | 35 cm |
| Hloubka: | 7 cm |
| Maximální délka pásku: | 91 cm |
| Minimální obvod: | 91 cm |
| Maximální obvod: | 126 cm |
Made in EU
1 478 Kč
–39 %
Pánská ledvinka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
891 Kč
Made in EU
628 Kč
–39 %
pouzdro na karty a pas bez vnější spony z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
378 Kč
Made in EU
1 350 Kč
–39 %
Dárková sada: šedý zápisník A5 a černé pero
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
813 Kč
Made in EU
Konferenční složka z pravé kůže Solier SA01
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 890 Kč
Made in EU
448 Kč
–39 %
zápisník A6 s tečkovaným potiskem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
270 Kč
Made in EU
od 456 Kč –39 %
Lehká bederní taška z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 275 Kč
Made in EU
929 Kč
–39 %
unisex ledvinka sportovní taška do pasu s páskem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
560 Kč
Made in EU
1 752 Kč
–39 %
Saszetka skórzana PTN 2507-OLH Brown
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 056 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
Velká pánská ledvinka ze syntetického materiálu
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
od 1 290 Kč až –50 %
Pánské pouzdro na pás
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 645 Kč
Made in EU
397 Kč
–39 %
Kovová klíčenka PETERSON PTN BRELOK-01-0002
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
239 Kč
Made in EU
1 005 Kč
–39 %
kožené pánské pouzdro s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
606 Kč
od 373 Kč –52 %
Kožená ledvinka na zip přes rameno na cestování a sport
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 178 Kč
od 2 500 Kč až –42 %
Kožená ledvinka vintage s prošíváním unisex
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 429 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
