Stylová, malá dámská kožená peněženka se zapínáním na karabinu
Kód: ROV-26874-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
3 160 Kč
–41 %
Maxi šaty s elastickým pasem B264
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 859 Kč
Made in EU
1 703 Kč
–44 %
Viskózové šaty s kontrastní vsadkou L012
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
951 Kč
Made in EU
3 242 Kč
–44 %
Džínové šaty s ozdobnými korálky ZAVIA EY2228
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 792 Kč
Made in EU
3 287 Kč
–41 %
Volné, maxi košilové šaty s dlouhými rukávy A601
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
1 934 Kč
od 2 007 Kč –42 %
Dlouhé elegantní šaty s límečkem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 147 Kč
Made in EU
1 763 Kč
–39 %
Klasické trapézové šaty s černým páskem 579-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 068 Kč
Made in EU
2 201 Kč
–39 %
Výjimečné šaty s delším zadním dílem 575-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 334 Kč
Made in EU
1 645 Kč
–44 %
Elegantní mini šaty s řasením M243 FIGL
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
919 Kč
Made in EU
Pletené šaty bez rukávů s rolákem 40020
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
871 Kč
Made in EU
1 925 Kč
–39 %
Svetrové trapézové šaty s krajkou 577-1
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 167 Kč
Made in EU
1 226 Kč
–39 %
Elegantní trapézové šaty s asymetrickým plisováním KARINE 308-4
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
744 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Mini šaty s průstřihem L001 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
980 Kč
od 1 640 Kč –47 %
Dlouhé košilové šaty – slim střih, vintage styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 863 Kč
Made in EU
1 703 Kč
–44 %
Midi šaty bez rukávů s odhalenými zády L039
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
951 Kč
od 986 Kč až –50 %
kožené šaty s košilovým límcem – elegantní
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 493 Kč
Detailní popis produktu
Stylová, malá dámská kožená peněženka se zapínáním na karabinu - Lorenti
- Praktické a funkční | Tento model byl navržen extrémně intuitivně a funkčně. I přes malé rozměry se do ní vejde dostatek dokladů a hotovosti;
- Zapínání a háček | Zajišťuje bezpečnost a snadné použití;
- Zabezpečení karet a dokladů | Peněženka je vybavena systémem STOP RFID, který chrání kartu v peněžence proti odcizení finančních prostředků z účtu;
- Ideální jako dárek | Peněženka je balena ve firemní krabičce z tvrdého kartonu.
Organizace interiéru
Uvnitř najdete:
- 1 kapsa na mince , uzavřená háčkem, zajišťující pohodlný přístup a bezpečné uložení mincí;
- 2 kapsy na bankovky , které vám umožní ukládat hotovost uspořádaným způsobem;
- 13 míst pro platební karty, vizitky a dokumenty standardní velikosti. Jedna z přihrádek je průhledná a je ideální pro focení.
Přihrádky na karty a doklady jsou rovněž zajištěny podšívkou . Tím se zabrání oděrkám na kůži při vkládání a vyjímání karet.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051224478 |
| Značka: | Lorenti |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Stříbrná |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 10+ |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřeno háčkem |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Výška: | 10,5 cm |
| Šířka: | 8,5 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
od 352 Kč –52 %
Dámská peněženka na zápěstí – více kapes, retro provedení
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 168 Kč
od 339 Kč –52 %
Kovová RFID peněženka s klipem – tenký unisex model
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 162 Kč
od 394 Kč –52 %
Skládací peněženka z plátna – jednoduchý unisex design
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 188 Kč
od 298 Kč –52 %
Dámská mini peněženka – skládací styl s kovovým klipem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 142 Kč
od 183 Kč –52 %
Malá manšestrová peněženka na mince, klíče a sluchátka
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 87 Kč
od 615 Kč až –52 %
Pánská dlouhá peněženka z hovězí kůže – retro skládací styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 293 Kč
od 137 Kč až –52 %
Skládací sportovní vak na záda – taška na cvičení i výlety
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 66 Kč
277 Kč
–52 %
Ultra tenká pánská peněženka na karty a hotovost
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
132 Kč
od 611 Kč –52 %
Kožená peněženka s RFID – dvojitý zip a přihrádka na mince
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 291 Kč
1 347 Kč
–47 %
Dámská kožená peněženka z pravé kůže NW931
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
709 Kč
od 551 Kč –52 %
peněženka s ovečkou a medvídkem – skládací s přihrádkami na karty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 262 Kč
666 Kč
–52 %
Pánská RFID peněženka z mikrovlákna – tenká a skládací
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
318 Kč
od 354 Kč –52 %
Dámská peněženka na zip – velká kapacita, držák na karty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 169 Kč
od 269 Kč –52 %
Slim peněženka s RFID ochranou – chytrý pop-up držák
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 128 Kč
1 245 Kč
–49 %
Kompaktní kožená peněženka na karty a hotovost
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
623 Kč
od 490 Kč –52 %
Slim peněženka s RFID ochranou a okénkem na doklady
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 234 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
