Stylová pánská kožená peněženka bez zapínání
Kód: ROV-25912-UNIW ROV-25913-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
od 3 394 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-1374L-1AV (zd064b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 121 Kč
Made in EU
od 4 216 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710381 DANIEL (zf030a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 635 Kč
Made in EU
1 732 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20016A-1A3 (zg380a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 082 Kč
Made in EU
od 5 161 Kč –37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI SKELETON AUTOMATIC AR60042 (zi055c)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 3 226 Kč
Made in EU
od 1 519 Kč –44 %
Hodinky G. ROSSI - 7116A (zg215a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
od 844 Kč
Made in EU
od 11 586 Kč –37 %
Pánské hodinky ORIENT BAMBINO FAC00005W0 - AUTOMAT
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
od 7 242 Kč
Made in EU
977 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT Klasické A4021-U (zp255f)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
543 Kč
Made in EU
3 432 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-1375L-7AVDF (zd115a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 145 Kč
Made in EU
od 6 447 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513390 - RAFALE (zh013b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 4 030 Kč
Made in EU
1 027 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - 16500 (zj088e)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
571 Kč
Made in EU
1 169 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - L3141 (zj074d)
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
650 Kč
Made in EU
od 1 131 Kč –44 %
Pánské hodinky CURREN 8365 (zc032a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 629 Kč
Made in EU
1 669 Kč
–37 %
Pánské hodinky NAVIFORCE HUSTER (zn027d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
1 044 Kč
Made in EU
1 727 Kč
–44 %
Pánské hodinky G. ROSSI - CHOOPARD (zg083c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
959 Kč
Made in EU
1 646 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 12462A4-1A3 (zg328d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
915 Kč
Made in EU
1 674 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10737A-6F1 (zg258e) blue + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
930 Kč
Detailní popis produktu
Stylová pánská kožená peněženka bez zapínání - Rovicky
- Přírodní kůže | Peněženka je vyrobena z přírodní kůže;
- Módní doplněk | Klasický styl doplněný stříbrným kováním;
- Extrémně prostorný | Do tohoto modelu se vám vejde velké množství karet, dokladů, hotovosti a mincí;
- Perfektní tip na dárek | Peněženku obdržíte ve firemní krabičce.
Organizace interiéru
Portfolio má následující rozdělení:
- 10 přihrádek vyhrazených na karty, vizitky nebo doklady o velikosti občanského průkazu;
- 7 kapes na větší dokumenty.
Přihrádky na karty a doklady jsou zajištěny podšívkou . Tím se zabrání oděrkám na kůži při vkládání a vyjímání karet.
Sekce peněz
Množství přihrádek vám umožní uložit velké množství tradiční hotovosti.
- bankovky můžete vložit do 2 otevřených přihrádek;
- mince vložíte do 1 kapsy uzavřené patentkou.
Kapsy na peníze jsou rovněž podšité podšívkou odolnou proti oděru .
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Rovicky |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 13 cm |
| Šířka: | 10 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Velká, kožená pánská peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
863 Kč
–39 %
Krásná barevná pánská kožená peněženka Forever Young®
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
520 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Velká, kožená pánská peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
538 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
324 Kč
Made in EU
601 Kč
–39 %
Velká, kožená pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
362 Kč
Made in EU
1 009 Kč
–39 %
Klasická, pánská taška z ekokůže se zipem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
608 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka bez zapínání z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
538 Kč
–39 %
pánská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
324 Kč
Made in EU
791 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka na karty
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
477 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Černá, vertikální pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
592 Kč
–39 %
Dárková sada: pánská peněženka a klíčenka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
357 Kč
Made in EU
od 592 Kč –39 %
Dárková sada: peněženka a klíčenka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 357 Kč
Made in EU
935 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
564 Kč
Made in EU
863 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže, zapínání na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
520 Kč
Made in EU
1 343 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka na patentku - Peterson
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
810 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
