Velká dámská kožená peněženka na patentku
Kód: ROV-22948-UNIWSouvisející produkty
od 1 191 Kč až –50 %
šaty s nabíranou sukní – elegantní outfit na podzim/zimu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 596 Kč
Made in EU
1 619 Kč
–44 %
Mini šaty se stojáčkem a patenty K369
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
905 Kč
Made in EU
1 638 Kč
–44 %
Asymetrické šaty s 3/4 rukávy M223
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
915 Kč
Made in EU
3 234 Kč
–41 %
Bavlněné šaty s nášivkovými kapsami B263
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 903 Kč
Made in EU
1 430 Kč
–44 %
Mírně rozšířené šaty bez rukávů M083 FIGL
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
799 Kč
Made in EU
952 Kč
–39 %
Sportovní šaty s krátkým rukávem 56-10
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
577 Kč
Made in EU
1 278 Kč
–39 %
Mini šaty s elegantním výstřihem 118-9
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
775 Kč
Made in EU
1 219 Kč
–44 %
Košilové šaty na knoflíky s límečkem K258 KATRUS
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
681 Kč
Made in EU
od 1 929 Kč –39 %
Košilové šaty s kravatou CAMILLE 284-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 169 Kč
Made in EU
1 326 Kč
–44 %
Šaty s obálkovým výstřihem vzadu M082 FIGL
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
741 Kč
1 588 Kč
–47 %
Pletené šaty s obálkovým výstřihem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
836 Kč
Made in EU
1 355 Kč
–44 %
Jemné rozšířené šaty s ozdobným prošíváním VT077 VENATION
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
757 Kč
Made in EU
1 153 Kč
–44 %
Módní tunika s límcem M451 FIGL
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
644 Kč
Detailní popis produktu
Velká dámská kožená peněženka na patentku - Peterson
- Produkt nejvyšší kvality | Šité velmi odolné z přírodní kůže vynikající kvality s hladkou texturou;
- Klasický doplněk | Peněženka klasického stylu. Model ve vodorovné orientaci, upevněný bezpečnou a odolnou západkou;
- Velký počet přihrádek na karty | Peněženka se vám bude skvěle hodit, pokud denně nosíte velkoformátové dokumenty, jako je registrační list. Navíc se do něj vejde velké množství karet a hotovosti;
- Ochrana vašich karet | Vybaven technologií RFID BLOCKING SYSTEM , která chrání bezdotykové karty, biometrické doklady, ID karty a karty veřejné dopravy před neoprávněným čtením dat.
Uspořádejte si karty a dokumenty
Portfolio zahrnuje:- až 12 přihrádek vyhrazených na karty, vizitky nebo dokumenty ve standardním formátu; tři z nich jsou průhledné;
- 2 kapsy na větší dokumenty, např. osvědčení o registraci v krytu;
- 1 přihrádka ve střední části, zapínání na zip.
Přihrádky na karty a doklady jsou rovněž zajištěny podšívkou . Tím se zabrání oděrkám na kůži při vkládání a vyjímání karet.
Pokladní část s pohodlným přístupem
Peněženka je velmi prostorná. Kapsy na bankovky a mince jsou dostatečně velké, aby se do nich vešlo velké množství peněz.
- mince schováte do 2 vnitřních kapes . Jedna z kapes se zapíná na zip, druhá na klopu a patentku;
- Bankovky se vejdou do 2 prostorných otevřených přihrádek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051188817 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Růžová |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 10+ |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 10 cm |
| Šířka: | 18,5 cm |
| Tloušťka: | 3,5 cm |
Made in EU
1 204 Kč
–39 %
Prostorná dámská peněženka a klíčenka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
725 Kč
Made in EU
2 050 Kč
–39 %
Klasická dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 235 Kč
Made in EU
1 243 Kč
–39 %
Kompaktní dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
749 Kč
Made in EU
1 401 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
844 Kč
Made in EU
645 Kč
–39 %
Klasická dámská peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
389 Kč
Made in EU
1 323 Kč
–39 %
Pánská sportovní peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
797 Kč
Made in EU
1 146 Kč
–39 %
Dámská vícebarevná kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
690 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka s RFID ochranou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
1 273 Kč
–39 %
Dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
767 Kč
Made in EU
645 Kč
–39 %
Velká horizontální dámská peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
389 Kč
Made in EU
1 165 Kč
–39 %
Dámská střední kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
702 Kč
Made in EU
1 479 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
891 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Klasická, malá dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
1 146 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
690 Kč
Made in EU
od 811 Kč –39 %
Dámská malá kožená peněženka bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 489 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
