Velká pánská kožená peněženka s RFID systémem
Kód: ROV-31171-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 166 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - L3141 (zj074d)
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
648 Kč
Made in EU
od 4 181 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791711 WEST (zf020c)
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
od 2 613 Kč
Made in EU
od 1 127 Kč –44 %
Pánské hodinky CURREN 8365 (zc032a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 626 Kč
Made in EU
od 4 363 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710476 Henry (zf081b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 727 Kč
Made in EU
1 641 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 12462A4-1A3 (zg328d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
912 Kč
Made in EU
1 535 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - C2287 (zj093a)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
853 Kč
Made in EU
od 6 884 Kč –37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ7313 - MR. DADDY (zz005a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 4 302 Kč
Made in EU
1 739 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10212A2 (zg210e) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
966 Kč
Made in EU
4 337 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791630 KYLE (zf016a)
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
2 711 Kč
Made in EU
846 Kč
–44 %
Pánské hodinky EXTREIM EXT-8386A-1A (zx024a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
470 Kč
Made in EU
1 765 Kč
–44 %
Pánské hodinky DANIEL KLEIN 12155-5 (zl012a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
981 Kč
Made in EU
1 431 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9160 (zn094a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
795 Kč
Made in EU
od 1 190 Kč –44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9097 (zn043a) -
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 662 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V001L-1BUDF (zd080d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 093 Kč
Made in EU
od 4 181 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791837 PARKER (zf041a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
od 2 613 Kč
Made in EU
od 6 424 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513390 - RAFALE (zh013b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 4 015 Kč
Detailní popis produktu
Velká pánská kožená peněženka v černé barvě s RFID systémem - Loren
Hledáte praktický doplněk pro každodenní nošení? Tato pánská peněženka od Loren kombinuje klasický vzhled s prostorným vnitřkem. Černé barevné provedení, horizontální uspořádání a absence spony činí tento model pohodlným na používání a vhodným jak pro ležérní, tak i formálnější styl.
Jedná se o pánskou koženou peněženku, která pojme vše potřebné - karty, dokumenty, bankovky, mince a dokonce i váš technický průkaz.
Rozsáhlý a prostorný interiér
Tato velká a prostorná peněženka na karty a dokumenty je navržena s ohledem na pohodlné uspořádání.
Uvnitř najdete:
- 11 slotů na karty,
- 4 přihrádky na dokumenty (včetně 2 průhledných),
- 2 přihrádky na bankovky,
- 1 kapsa na mince se zapínáním na patentku,
- místo pro fotku.
Tento praktický model pojme i váš technický průkaz vozidla, takže s sebou nemusíte nosit další kufr.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051130052 |
| Značka: | Loren |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 10+ |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 9,5 cm |
| Šířka: | 12 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 36 |
Made in EU
869 Kč
–39 %
Malá pánská peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
523 Kč
Made in EU
1 124 Kč
–39 %
Pánská horizontální peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
677 Kč
Made in EU
789 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže s reliéfním potiskem ve tvaru ryby
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
475 Kč
Made in EU
717 Kč
–39 %
Malá, vertikální pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
432 Kč
Made in EU
789 Kč
–39 %
Velká, kožená pánská peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
475 Kč
Made in EU
1 124 Kč
–39 %
Pánská horizontální peněženka z pravé kůže s kroužkem na klíče
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
677 Kč
Made in EU
1 124 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem a klíčenkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
677 Kč
Made in EU
537 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
324 Kč
Made in EU
789 Kč
–39 %
Klasická kožená pánská peněženka s koněm
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
475 Kč
Made in EU
600 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
362 Kč
Made in EU
789 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s reliéfním motivem psa
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
475 Kč
Made in EU
824 Kč
–39 %
pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
497 Kč
Made in EU
591 Kč
–39 %
Dárková sada: pánská peněženka a klíčenka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
356 Kč
Made in EU
869 Kč
–39 %
kompaktní pánská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
523 Kč
Made in EU
501 Kč
–39 %
pánská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
302 Kč
Made in EU
969 Kč
–39 %
Klasická karetní peněženka se zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
