Velká pánská peněženka na patentku, vyrobená z přírodní kůže
Kód: ROV-27329-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 732 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20016A-1A3 (zg380a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 082 Kč
Made in EU
2 135 Kč
–37 %
Pánské hodinky PACIFIC X0091-06 - dárková sada (zy094a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 335 Kč
Made in EU
5 015 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR2432 - RENATO (zi012b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(8 ks)
3 134 Kč
Made in EU
od 6 044 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513815 CHAMPION (zh052a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 3 777 Kč
Made in EU
9 175 Kč
–37 %
Pánské hodinky ARMANI AUTOMATIC AR60050 (zi060a)
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
5 735 Kč
Made in EU
od 2 302 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11652A6-1A1 (zg355a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 439 Kč
Made in EU
od 4 206 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710605 Steward Open Heart + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
od 2 629 Kč
Made in EU
1 715 Kč
–37 %
Hodinky G. ROSSI - E9753A2-1A3 - EXCLUSIVE (zg302b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 072 Kč
Made in EU
od 1 680 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V002GL-7B2UDF (zd106a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 050 Kč
Made in EU
od 4 378 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710476 Henry (zf081b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 737 Kč
Made in EU
2 732 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11706A2-1A1 (zg369a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 708 Kč
Made in EU
2 203 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20010A-1A1 (zg379a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 377 Kč
Made in EU
1 763 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL10401A-1A1 (zg353a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 102 Kč
Made in EU
od 1 695 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V004L-7A (zd046a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 060 Kč
Made in EU
1 662 Kč
–37 %
Pánské hodinky NAVIFORCE NF9159 - (zn105c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
1 039 Kč
Made in EU
1 831 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11652A5-1A1 (zg354a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 144 Kč
Detailní popis produktu
Velká pánská peněženka na patentku, vyrobená z přírodní kůže - Peterson
- Prémiová kvalita! | Vyrobeno z velmi odolné, vysoce kvalitní, hladké přírodní kůže;
- Klasický model | Peněženka klasického stylu. Model v horizontální orientaci, zapínání na patentku;
- Prostorný interiér | Pojme všechny nejnutnější doklady a karty a díky střední velikosti vám nezaplní kapsy. Model je držitelem osvědčení o registraci;
- Ochrana proti krádeži | Vybaven technologií RFID BLOCKING SYSTEM, která chrání bezdotykové karty, biometrické doklady, ID karty a karty MHD před neoprávněným čtením dat.
Sekce pro karty a doklady
Peněženka v orientaci na šířku s vnějším zavíráním . Jakmile jej otevřete, najdete:
- 10 přihrádek na karty , vizitky a dokumenty standardní velikosti, včetně dvou průhledných přihrádek, např.
- 3 místa pro o něco větší doklady, na dvě z nich se vejde osvědčení o registraci vašeho vozu ;
- 1 přihrádka na zip ve střední části peněženky.
Všechny přihrádky jsou zakončeny polyesterovou podšívkou, která zabrání poškození kůže.
Pokladní sekce
Do kapes na mince a bankovky se vám vejde velké množství hotovosti.
- mince můžete vložit do 1 kapsy zapínané na patentku ;
- bankovky můžete vložit do 2 otevřených, širokých kapes.
Dvojitá kapsa na bankovky se hodí muži, který například používá dvě měny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051162787 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 10 cm |
| Šířka: | 12,5 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
Made in EU
863 Kč
–39 %
Velká, vlastenecká pánská peněženka se systémem RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
520 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Malá, kožená pánská peněženka bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
574 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
346 Kč
Made in EU
827 Kč
–39 %
Malá peněženka pro muže z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
845 Kč
–39 %
pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
509 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Kožená pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
538 Kč
–39 %
pánská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
324 Kč
Made in EU
917 Kč
–39 %
Stylová pánská kožená peněženka bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
553 Kč
Made in EU
601 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
362 Kč
Made in EU
1 068 Kč
–39 %
Pánská malá taška z polyesteru a ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
643 Kč
Made in EU
881 Kč
–39 %
Malá pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
531 Kč
Made in EU
od 592 Kč –39 %
Dárková sada: peněženka a klíčenka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 357 Kč
Made in EU
1 127 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže,
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
679 Kč
Made in EU
1 025 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
618 Kč
Made in EU
od 1 501 Kč –39 %
Dárková sada: pánská kožená peněženka, pouzdro a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 905 Kč
Made in EU
592 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
357 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
