Pánská peněženka s decentní perforovanou dekorací
Kód: ROV-29398-UNIW ROV-29399-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 337 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT W125-5 (zp322f) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
743 Kč
Made in EU
4 999 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR2432 - RENATO (zi012b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(8 ks)
3 124 Kč
Made in EU
1 536 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - C2287 (zj093a)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
854 Kč
Made in EU
1 223 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9114 (zn046a) -
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
680 Kč
Made in EU
1 750 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V001L-1BUDF (zd080d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 094 Kč
Made in EU
6 367 Kč
–37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513496 - NAVIGATOR (zh010b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
3 979 Kč
Made in EU
848 Kč
–44 %
Pánské hodinky EXTREIM EXT-8386A-1A (zx024a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
472 Kč
Made in EU
2 130 Kč
–37 %
Pánské hodinky PACIFIC X0091-06 - dárková sada (zy094a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 331 Kč
od 1 147 Kč až –50 %
Pánské analogové hodinky s koženým páskem TP987
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 574 Kč
Made in EU
1 670 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 6462A (zg206b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
928 Kč
Made in EU
4 222 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791629 KYLE (zf051a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 639 Kč
od 265 Kč –52 %
Pánské analogové hodinky s koženým páskem TP992
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 126 Kč
Made in EU
od 1 862 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL7028A2-1A1 (zg360a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 164 Kč
Made in EU
4 560 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI CLASSIC AR1733 + BOX (zi084b)
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
2 850 Kč
7 066 Kč
–31 %
Pánský kabát z italské kůže v klasickém elegantním stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
4 873 Kč
Made in EU
4 706 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791854 ASHER (zf040a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 942 Kč
Detailní popis produktu
Pánská peněženka v černé barvě s decentní perforovanou dekorací - Peterson
- Moderní, perforovaný design – decentní, ale zároveň osobitý.
- Vyrobeno z vysoce kvalitní ekokůže.
- Vestavěná RFID ochrana.
- Kompaktní velikost.
- Promyšlený interiér – pro minimalisty i ty nejnáročnější.
- Bez zapínání.
- Exkluzivní dárková krabička.
Styl, který mluví sám za sebe
- Perforovaný povrch peněženky vytváří jedinečný vizuální efekt, který zdůrazňuje její moderní charakter.
- Precizní prošívání a kovové logo Peterson® dotvářejí celek a vytvářejí tak doplněk, který kombinuje eleganci s nádechem sportovního stylu. Tohle je peněženka pro muže, který ví, že na detailech záleží.
Mistr organizace
Vnitřek peněženky byl navržen pro muže, kteří si cení pořádku a funkčnosti.
- 3 promyšlené sloty na karty poskytují rychlý přístup k nejčastěji používaným plastovým kartám.
- 2 další přihrádky na dokumenty usnadňují uložení potřebných dokumentů bez zbytečného nepořádku. Všechno v úhledném, elegantním uspořádání.
Skříňky na peníze
Prostorná kapsa na bankovky pojme různé nominální hodnoty, zatímco kapsa na zip na drobné ochrání vaše mince i při intenzivním používání. Vaše peníze budou vždy tam, kde mají být.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Jemný vzor |
| Počet slotů pro karty: | 1-5 |
| Barva kování: | Černá |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Výška: | 8,5 cm |
| Šířka: | 11 cm |
| Tloušťka: | 1,5 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 14.67 |
od 1 276 Kč –47 %
Pánská peněženka pravá kůže NW489
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 672 Kč
od 398 Kč –52 %
Pánská peněženka se zipem – krátká, s kapsou na mince
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 190 Kč
od 642 Kč –52 %
Pánská peněženka s držákem na AirTag – RFID ochrana
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 306 Kč
od 301 Kč –52 %
Malá pánská peněženka na zip – stylový anglický design
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 144 Kč
513 Kč
–52 %
Ultratenká kožená peněženka na karty a hotovost
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
245 Kč
od 771 Kč až –50 %
Pánská retro peněženka s možností gravitování
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 386 Kč
od 441 Kč až –52 %
Kožená pánská peněženka RFID – trojitý skládací design
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 210 Kč
od 436 Kč –52 %
Pánská peněženka s gravírovaným jménem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 208 Kč
1 243 Kč
–49 %
Pánská peněženka přírodní kůže NW513
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
622 Kč
od 472 Kč –52 %
Pánská peněženka z měkké PU kůže – více funkcí, kompaktní
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 225 Kč
990 Kč
–50 %
Pánská peněženka z pravé kůže NW520
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
495 Kč
1 399 Kč
–49 %
Kožená peněženka s ochranou RFID a kapsou na mince
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
700 Kč
od 273 Kč –52 %
Pánská kožená RFID peněženka – minimalistický a kompaktní design
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 130 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
