Velká peněženka z přírodní kůže se zapínáním na patent
Kód: ROV-21730-UNIW ROV-21728-UNIW ROV-21731-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
3 249 Kč
–44 %
Džínové šaty s ozdobnými korálky ZAVIA EY2228
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 795 Kč
Made in EU
1 766 Kč
–39 %
Klasické trapézové šaty s černým páskem 579-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 071 Kč
Made in EU
1 747 Kč
–44 %
Šaty s véčkovým výstřihem M753 FIGL
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
976 Kč
Made in EU
Elegantní bavlněné mini šaty s výstřihem do V 0164
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
851 Kč
Made in EU
1 742 Kč
–44 %
Prošívané asymetrické šaty K134 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
973 Kč
Made in EU
3 147 Kč
–41 %
Maxi šaty s elastickým pasem B264
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 852 Kč
Made in EU
3 249 Kč
–44 %
Dámské šaty džínové s cvočky KALUS EY2253
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 795 Kč
Made in EU
2 599 Kč
–44 %
Dámské šaty maxi lněné SUNNI LOVE EY2606
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
1 436 Kč
Made in EU
1 115 Kč
–39 %
Trapézové šaty s volánkem u výstřihu BLANKA 615-1
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
676 Kč
Made in EU
Pletené šaty bez rukávů s rolákem 40020
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
871 Kč
Made in EU
2 599 Kč
–44 %
Přiléhavé midi šaty bez rukávů M834
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 452 Kč
Made in EU
1 638 Kč
–44 %
Elegantní mini šaty s řasením M243 FIGL
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
915 Kč
od 1 262 Kč až –50 %
šaty z manšestru pro podzim a zimu ve volném střihu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 653 Kč
Made in EU
1 219 Kč
–44 %
Košilové šaty na knoflíky s límečkem K258 KATRUS
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
681 Kč
Detailní popis produktu
Velká dámská peněženka z přírodní kůže se zapínáním na patent - Peterson
- Kvalita zpracování | Vyrobeno z vysoce kvalitní přírodní kůže vyznačující se nadprůměrnou odolností;
- Klasická červená | Peněženka v nadčasovém stylu s decentním logem na přední straně;
- Rozsáhlý interiér | Peněženka má mnoho praktických přihrádek a kapes, které vám umožní umístit všechny vaše karty a doklady;
- Dárkově zabaleno | Peněženka je zabalena ve firemní krabičce.
Řada slotů na karty
Peněženka obsahuje:- 10 přihrádek vyhrazených na karty, vizitky nebo dokumenty ;
- 2 kapsy na větší doklady, např. osvědčení o registraci v přebalu z dopravního oddělení.
Přihrádky na karty a doklady jsou chráněny podšívkou s logem odolnou proti oděru . Tím se zabrání poškození kůže při vkládání a vyjímání karet.
Dostatek místa pro hotovost
Peněženka je také velmi prostorná, co se hotovosti týče. Kapsy na peníze, stejně jako přihrádky na karty, jsou rovněž vyloženy otěruvzdornou podšívkou.
- minci můžete vložit do 2 kapes. Jeden z nich se zapíná na zip, druhý na patentku. Jsou velmi prostorné, což vám umožní z nich pohodlně vyndat mince.
- Na bankovky jsou 3 přihrádky .
Peněženka vybavená systémem RFID.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 18,5 cm |
| Tloušťka: | 3,5 cm |
Made in EU
1 165 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka střední velikosti
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
702 Kč
Made in EU
1 240 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
747 Kč
Made in EU
1 205 Kč
–39 %
Prostorná dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
726 Kč
Made in EU
1 223 Kč
–39 %
Leather wallet RFID PETERSON PTN RD-21-GCLS
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
737 Kč
Made in EU
1 479 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
891 Kč
Made in EU
1 499 Kč
–39 %
Elegantní dámská magnetická peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
904 Kč
Made in EU
1 138 Kč
–39 %
Středně velká dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
686 Kč
Made in EU
700 Kč
–39 %
Dámská peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
422 Kč
Made in EU
od 1 695 Kč –39 %
Velká dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 1 021 Kč
Made in EU
2 330 Kč
–39 %
Velká kožená peněženka s patentním zapínáním a sponou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 404 Kč
Made in EU
1 303 Kč
–39 %
Dámská středně velká peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
785 Kč
Made in EU
od 811 Kč –39 %
Dámská malá kožená peněženka bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 489 Kč
Made in EU
1 238 Kč
–39 %
Dámská peněženka z přírodní kůže na patentku a zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
746 Kč
Made in EU
790 Kč
–39 %
Klasická malá dámská peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
476 Kč
Made in EU
1 240 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka se zapínáním na patentky
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
747 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
