Dámská kožená peněženka na patent a zip
Kód: ROV-26906-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Šaty s véčkovým výstřihem M753 FIGL
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
980 Kč
od 1 191 Kč až –50 %
šaty s nabíranou sukní – elegantní outfit na podzim/zimu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 596 Kč
Made in EU
2 668 Kč
–41 %
Dámské šifonové šaty s výstřihem do V STYLE S236
Skladem v Praze
(>8 ks)
1 569 Kč
Made in EU
1 815 Kč
–40 %
Elegantní tužkové šaty do kolena 9258
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 080 Kč
Made in EU
1 625 Kč
–44 %
Klasické mini šaty K316 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
908 Kč
1 774 Kč
–47 %
PLetené šaty s ozdobnými knoflíky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
934 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–44 %
Prošívané asymetrické šaty K134 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
977 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Dámské klasické šaty s výstřihem do V M471
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
980 Kč
Made in EU
1 645 Kč
–44 %
Elegantní mini šaty s řasením M243 FIGL
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
919 Kč
Made in EU
2 594 Kč
–44 %
Košilové šaty midi LOVE ME MIDI EY2593
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 433 Kč
Made in EU
1 645 Kč
–44 %
Šaty s bílým límečkem K218 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
919 Kč
Made in EU
2 268 Kč
–44 %
Modré midi šaty s gumou v pase L087
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 267 Kč
Made in EU
1 331 Kč
–44 %
Šaty s obálkovým výstřihem vzadu M082 FIGL
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
744 Kč
Detailní popis produktu
Dámská kožená peněženka na patent a zip - Lorenti
- Materiál a provedení | Vyrobeno z vysoce kvalitní přírodní kůže s hladkou texturou;
- Rozsáhlý interiér | Do peněženky se vejde velké množství karet, dokladů a hotovosti;
- Bezpečný | Vybavena systémem RFID, který chrání kartu v peněžence před krádeží prostředků z účtu.
Organizace interiéru
Peněženka obsahuje:
- 9 přihrádek vyhrazených na karty, vizitky nebo dokumenty standardního formátu ;
- 4 kapsy na větší dokumenty. Velikost jedné z těchto kapes umožňuje umístit do ní osvědčení o registraci.
Přihrádky na karty a doklady jsou zajištěny podšívkou s logem . Tím se zabrání oděrkám na kůži při vkládání a vyjímání karet.
Sekce peněz
Peněženka je velmi prostorná. Kapsy na peníze jsou rovněž podšity podšívkou s logem odolnou proti oděru .
- mince můžete vložit do 1 dvojité kapsy , která se zapíná na zip. Kapsa je opravdu velká. Můžete z něj snadno vyndat mince. Kapsa je umístěna tak, že vlastně vytváří další sekci v peněžence;
- Je zde 1 otevřená přihrádka na bankovky . Je prošitý po celé šířce otevřené peněženky, což vám umožní vejít se hodně bankovek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051224454 |
| Značka: | Lorenti |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Stříbrná |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 13 cm |
| Šířka: | 8,5 cm |
| Tloušťka: | 3,5 cm |
515 Kč
–52 %
Peněženka s kawaii motivem – skládací, pro studenty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
245 Kč
od 352 Kč –52 %
Dámská peněženka na zápěstí – více kapes, retro provedení
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 168 Kč
od 611 Kč –52 %
Kožená peněženka s RFID – dvojitý zip a přihrádka na mince
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 291 Kč
od 551 Kč –52 %
peněženka s ovečkou a medvídkem – skládací s přihrádkami na karty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 262 Kč
od 665 Kč –52 %
Trojskládací peněženka z plátna – kompaktní a odolná
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 317 Kč
1 207 Kč
–49 %
Kožená peněženka na karty, hotovost a mince
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
604 Kč
od 211 Kč –52 %
Slim RFID peněženka na karty – kovové pouzdro unisex
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 101 Kč
997 Kč
–52 %
Malá kožená peněženka na mince a karty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
475 Kč
1 194 Kč
–50 %
Slim peněženka YATBEST – RFID pouzdro na karty a mince
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
597 Kč
od 394 Kč –52 %
Skládací peněženka z plátna – jednoduchý unisex design
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 188 Kč
od 404 Kč –52 %
Pánská tenká peněženka – karbonový design na 14 karet
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 193 Kč
od 541 Kč –52 %
Dlouhá voskovaná peněženka s poutkem na karty a mince
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 258 Kč
od 1 449 Kč až –49 %
Dámská kožená peněženka NW941
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 725 Kč
od 183 Kč –52 %
Malá manšestrová peněženka na mince, klíče a sluchátka
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 87 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
