Dámská kožená peněženka s motýlky
Kód: ROV-24314-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
3 118 Kč
–41 %
Tweedové zavinovací šaty M871
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 834 Kč
Made in EU
1 355 Kč
–44 %
Jemné rozšířené šaty s ozdobným prošíváním VT077 VENATION
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
757 Kč
Made in EU
3 234 Kč
–41 %
Bavlněné šaty s nášivkovými kapsami B263
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 903 Kč
Made in EU
1 638 Kč
–44 %
Šaty s bílým límečkem K218 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
915 Kč
Made in EU
1 929 Kč
–39 %
Svetrové trapézové šaty s krajkou 577-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 169 Kč
Made in EU
2 743 Kč
–41 %
Sportovní šaty s vysokými manžetami a gumičkou v pase B032
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 614 Kč
Made in EU
952 Kč
–39 %
Sportovní šaty s krátkým rukávem 56-10
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
577 Kč
od 2 770 Kč až –42 %
pletené šaty – střední délka, šňůrka v pase, francouzský styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 583 Kč
Made in EU
3 985 Kč
–41 %
Přiléhavé šaty z úpletu se zavazovacím páskem S404
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 344 Kč
Made in EU
1 747 Kč
–44 %
Šaty s véčkovým výstřihem M753 FIGL
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
976 Kč
Made in EU
2 043 Kč
–39 %
Pohodlné trapézové šaty s dlouhým rukávem 567-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 238 Kč
1 774 Kč
–47 %
PLetené šaty s ozdobnými knoflíky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
934 Kč
Detailní popis produktu
Dámská kožená peněženka s motýlky - Peterson
- Nejvyšší kvalita zpracování | Vyrobena z vysoce kvalitní přírodní kůže;
- Krásný vzor | Model s krásným motýlím vzorem. Uzavírá se klopou. Přední strana zdobená vyraženým logem značky;
- Bezpečnost na nejvyšší úrovni | Peněženka je vybavena systémem STOP RFID, který chrání kartu v peněžence.
- Ideální jako dárek | Peněženka je balena ve firemní krabičce z tvrdého kartonu.
Uvnitř najdete:
- 1 prostorná kapsa na mince uzavíratelná háčkem;
- 1 otevřená přihrádka na bankovky;
- 7 přihrádek na velké dokumenty;
- 14 míst pro platební karty.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051159534 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Šedá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Jemný vzor |
| Počet slotů pro karty: | 10+ |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřeno háčkem |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 14 cm |
| Tloušťka: | 3,5 cm |
Made in EU
855 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
515 Kč
Made in EU
od 735 Kč –39 %
Dámská kompaktní kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 443 Kč
Made in EU
1 149 Kč
–39 %
Dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
693 Kč
Made in EU
od 1 184 Kč –39 %
Velká peněženka z přírodní kůže se zapínáním na patent
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
714 Kč
Made in EU
od 1 717 Kč –39 %
Prostorná, kožená dámská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
od 1 034 Kč
Made in EU
1 240 Kč
–39 %
kožená peněženka ve svislé poloze se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
747 Kč
Made in EU
od 1 242 Kč –39 %
dámská lakovaná kožená peněženka s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
od 748 Kč
Made in EU
1 303 Kč
–39 %
Dámská středně velká peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
785 Kč
Made in EU
1 066 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
643 Kč
Made in EU
od 1 038 Kč –39 %
Dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 625 Kč
Made in EU
1 240 Kč
–39 %
Elegantní dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
747 Kč
Made in EU
1 479 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
891 Kč
Made in EU
2 330 Kč
–39 %
Velká kožená peněženka s patentním zapínáním a sponou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 404 Kč
Made in EU
1 204 Kč
–39 %
Prostorná dámská peněženka a klíčenka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
725 Kč
Made in EU
1 240 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
747 Kč
Hodnocení produktu
5,0
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
5
BH
Barbora Hilscherová
Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.11.2025
Jsem velmi spokojená. Doporučuji
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
