Dámská kožená peněženka se zipem a klopou
Kód: ROV-22934-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 747 Kč
–44 %
Dámské klasické šaty s výstřihem do V M471
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
976 Kč
od 1 493 Kč –47 %
šaty ve vintage stylu s plisovanou sukní a páskem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 786 Kč
Made in EU
2 599 Kč
–44 %
Košilové šaty midi LOVE ME MIDI EY2593
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 436 Kč
Made in EU
1 874 Kč
–44 %
Elegantní šaty s výstřihem na zádech M449 FIGL
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
1 047 Kč
Made in EU
1 747 Kč
–44 %
Šaty s véčkovým výstřihem M753 FIGL
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
976 Kč
Made in EU
2 259 Kč
–44 %
Modré midi šaty s gumou v pase L087
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 262 Kč
Made in EU
Džínové šaty se zapínáním na patentky - NIFE denim
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
2 409 Kč
Made in EU
3 349 Kč
–41 %
Rozšířené elegantní šaty bez rukávů S358
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 970 Kč
od 2 770 Kč až –42 %
pletené šaty – střední délka, šňůrka v pase, francouzský styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 583 Kč
Made in EU
1 619 Kč
–44 %
Elastické šaty s 3/4 rukávem M429 FIGL
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
905 Kč
Made in EU
1 355 Kč
–44 %
Jemné rozšířené šaty s ozdobným prošíváním VT077 VENATION
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
757 Kč
Detailní popis produktu
Dámská kožená peněženka se zipem a klopou - Peterson
- Produkt nejvyšší kvality | Šité velmi odolné z přírodní kůže vynikající kvality s hladkou texturou;
- Módní, nadčasový design | Peněženka klasického stylu ve smyslné červené barvě. Model ve vertikální orientaci, zapínání na klopu s patentkou;
- Uspořádejte si karty | Peněženka se vám bude skvěle hodit, pokud denně nosíte velkoformátové dokumenty, jako je registrační list. Navíc se do něj vejde velké množství karet a hotovosti;
- Bezpečnost na nejvyšší úrovni | Vybaven technologií RFID BLOCKING SYSTEM , která chrání bezdotykové karty, biometrické doklady, ID karty a karty veřejné dopravy před neoprávněným čtením dat.
Uspořádejte si karty a dokumenty
Portfolio zahrnuje:- až 13 přihrádek věnovaných na karty, vizitky nebo dokumenty ve standardním formátu, tři z nich jsou průhledné, ideální pro fotografie vašich blízkých;
- 4 kapsy na větší dokumenty, např. osvědčení o registraci v krytu.
Přihrádky na karty a doklady jsou rovněž zajištěny podšívkou . Tím se zabrání oděrkám na kůži při vkládání a vyjímání karet.
Sekce peněz
Peněženka je velmi prostorná. Kapsy na bankovky a mince jsou dostatečně velké, aby se do nich vešlo velké množství peněz.
- mince vložíte do vnější 1. kapsy , což je v podstatě samostatná sekce. Jedná se o pohodlné řešení, pokud v dané situaci potřebujete pouze nějakou změnu. Kapsa je trojitá , komory jsou rozděleny kapsou na zip;
- Bankovky se vejdou do 2 prostorných otevřených přihrádek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051158667 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 10+ |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 10 cm |
| Šířka: | 13 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
od 1 242 Kč –39 %
dámská lakovaná kožená peněženka s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
od 748 Kč
Made in EU
1 971 Kč
–39 %
Velká, kožená dámská peněženka s háčkem a sponou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 188 Kč
Made in EU
1 223 Kč
–39 %
Leather wallet RFID PETERSON PTN RD-21-GCLS
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
737 Kč
Made in EU
1 794 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 081 Kč
Made in EU
830 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z eko-kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
500 Kč
Made in EU
1 243 Kč
–39 %
Dámská malá kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
749 Kč
Made in EU
od 1 615 Kč –39 %
Elegantní, velká dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 973 Kč
Made in EU
1 637 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka se zipem a patentkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
986 Kč
Made in EU
1 756 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z přírodní kůže na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 058 Kč
Made in EU
1 240 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
747 Kč
Made in EU
870 Kč
–39 %
Malá, kožená dámská peněženka se zapínáním a háčkem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
524 Kč
Made in EU
1 240 Kč
–39 %
Elegantní dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
747 Kč
Made in EU
1 460 Kč
–39 %
Dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
880 Kč
Made in EU
od 1 380 Kč –39 %
Elegantní dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
832 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
