Dámská peněženka ve tvaru penálu z eko kůže
Kód: ROV-11880-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
2 398 Kč
–41 %
Volné sametové šaty rovného střihu s dlouhými rukávy A370
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
1 411 Kč
Made in EU
1 642 Kč
–44 %
Šaty áčkové s polovičními rukávy K219 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
917 Kč
Made in EU
1 700 Kč
–44 %
Viskózové šaty s kontrastní vsadkou L012
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
950 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–47 %
Rolákové šaty s dlouhým rukávem Junita
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
921 Kč
Made in EU
1 622 Kč
–44 %
Elastické šaty s 3/4 rukávem M429 FIGL
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
907 Kč
Made in EU
3 589 Kč
–41 %
Viskózové šaty se zavazováním v pase na šňůrku S366
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 111 Kč
Made in EU
2 315 Kč
–41 %
Minimalistické šaty s výstřihem do V vzadu STYLE S113
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 362 Kč
Made in EU
1 746 Kč
–44 %
Prošívané asymetrické šaty K134 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
976 Kč
Made in EU
2 605 Kč
–44 %
Přiléhavé midi šaty bez rukávů M834
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 456 Kč
Made in EU
1 642 Kč
–44 %
Šaty s bílým límečkem K218 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
917 Kč
Made in EU
1 823 Kč
–40 %
Elegantní tužkové šaty do kolena 9258
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 085 Kč
Made in EU
3 113 Kč
–41 %
Maxi šaty s košilovým topem a trapézovým spodkem A451
Doručení 3-4 dny
(2 ks)
1 831 Kč
Detailní popis produktu
Dámská peněženka ve tvaru penálu z eko kůže
- vyrobena z vysoce kvalitní ekologické kůže
- funkční doplněk se spoustou kapes a přihrádek - vaše maličkosti si rychle najdou své místo!
- klasický, horizontální, retro design
- model uzavřen bezpečným zipem
- praktické a pohodlné použití, i přes její velké rozměry se snadno vejde do kabelky
Peněženka je vybavena:
- 8 přihrádek vyhrazených na karty, vizitky nebo dokumenty standardní velikosti.
- můžete skrýt mince do 2 samostatných kapes uzavřených se zipem. Jedna z těchto kapes je uprostřed peněženky, zatímco druhá je na vnější straně. Obě kapsy jsou velmi prostorné a snadno si z nich vyberete drobné mince;
- Na bankovky jsou celkem 2 přihrádky - jsou umístěné hned vedle přihrádky na mince.
Rozměry:
- výška: 11 cm
- šířka: 21 cm
- hloubka: 2,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051090080 |
| Značka: | Jiná |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Jemný vzor |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Krabička: | Ne |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | poutko na zápěstí |
| Výška: | 11 cm |
| Šířka: | 21 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
Made in EU
1 098 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
662 Kč
Made in EU
1 345 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z pravé kůže se zipem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
810 Kč
Made in EU
1 226 Kč
–39 %
Dámská peněženka z pravé kůže se na patentku a sponu
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
739 Kč
Made in EU
1 620 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka s patentním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
976 Kč
Made in EU
1 080 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
651 Kč
Made in EU
809 Kč
–39 %
malá dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
488 Kč
Made in EU
520 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip -
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
314 Kč
Made in EU
1 541 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
928 Kč
Made in EU
1 226 Kč
–39 %
vertikální dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
739 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
798 Kč
Made in EU
809 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
488 Kč
Made in EU
911 Kč
–39 %
horizontální dámská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
549 Kč
Made in EU
809 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
488 Kč
Made in EU
1 098 Kč
–39 %
peněženka z lakované kůže se zapínáním na patentku a sponou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
662 Kč
Made in EU
1 080 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
651 Kč
Made in EU
832 Kč
–39 %
peněženka z ekokůže se zapínáním na druk a zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
501 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Dodavatel Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
