Malá dámská peněženka z lakované kůže
Kód: ROV-31137-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
3 287 Kč
–41 %
Volné, maxi košilové šaty s dlouhými rukávy A601
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
1 934 Kč
Made in EU
1 557 Kč
–39 %
Šaty se sklady a výstřihem IRIS 255-4
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
944 Kč
Made in EU
1 227 Kč
–44 %
Šaty se stojáčkem a páskem M454
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
686 Kč
Made in EU
3 254 Kč
–44 %
Dámské šaty džínové s cvočky KALUS EY2253
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 798 Kč
1 671 Kč
–39 %
Midi košilové šaty s knoflíky a páskem 651-2
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 013 Kč
Made in EU
Dlouhé šaty ve vojenském stylu SUK157
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 663 Kč
Made in EU
2 269 Kč
–44 %
Modré midi šaty s gumou v pase L087
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 268 Kč
1 477 Kč
–49 %
minišaty s dlouhým rukávem – večerní vintage styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
739 Kč
Made in EU
2 611 Kč
–44 %
Přiléhavé midi šaty bez rukávů M834
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 459 Kč
Made in EU
1 750 Kč
–44 %
Originální šaty z elastické hladké lesklé látky M360
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
978 Kč
Made in EU
3 113 Kč
–41 %
Maxi šaty s košilovým topem a trapézovým spodkem A451
Doručení 3-4 dny
(3 ks)
1 831 Kč
Detailní popis produktu
Malá dámská peněženka z lakované kůže se zapínáním na patentku - Peterson
- Vysoce kvalitní přírodní kůže s lakovanou úpravou.
- Elegantní textura s lesklým povrchem dodává luxusní vzhled.
- 1 dvojitá kapsa na mince uzavřená pevnou sponou.
- 2 prostorné kapsy na bankovky.
- 13 přihrádek na karty a dokumenty (včetně 1 průhledné).
- RFID ochrana chrání karty před krádeží dat.
- Pečlivě zpracované detaily a solidní kování.
- Nepasuje to do technického průkazu.
Promyšlený a funkční interiér
Peněženka byla navržena tak, aby byla i přes svou kompaktní velikost co nejpraktičtější.
Uvnitř najdete:
- 1 vnější dvojitá kapsa na mince – uzavíratelná kovovou sponou, která umožňuje pohodlné třídění mincí.
- 2 otevřené přihrádky na bankovky – snadno se do nich vejdou různé nominální hodnoty.
- 13 přihrádek na platební karty, věrnostní karty, vizitky a dokumenty – včetně jedné průhledné kapsy, ideální pro fotografii milované osoby.
Vnitřek je podšitý, aby chránil kůži před oděrem při každodenním používání. Celý design je intuitivní a snadno se organizuje – vše má své místo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051293627 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní lakovaná kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | hadí / krokodýlí kůže |
| Počet slotů pro karty: | 10+ |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřeno háčkem |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Výška: | 10,5 cm |
| Šířka: | 8,5 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
Made in EU
891 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka se zapínáním na druk a zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
537 Kč
Made in EU
521 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
314 Kč
Made in EU
1 323 Kč
–39 %
Dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
797 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Velká, horizontální dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
1 079 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
650 Kč
Made in EU
984 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
593 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
peněženka z pravé kůže se zipem a zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
808 Kč
–39 %
horizontální dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
1 303 Kč
–39 %
kožená dámská peněženka s patentním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
785 Kč
Made in EU
808 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
1 362 Kč
–39 %
Elegantní a kompaktní dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
821 Kč
Made in EU
1 185 Kč
–39 %
horizontální peněženka z přírodní a eko kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
714 Kč
Made in EU
1 382 Kč
–39 %
Vertikální dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
833 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Dámská peněženka s patentním zapínáním a háčkem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
peněženka-penál z přírodní a eko kůže se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
