Velká kožená dámská peněženka s RFID systémem
Kód: ROV-31028-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 683 Kč
–41 %
Šaty do A úpletové s dlouhým rukávem A162
Doručení 3-4 dny
(5 ks)
990 Kč
Made in EU
1 332 Kč
–44 %
Šaty s obálkovým výstřihem vzadu M082 FIGL
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
744 Kč
Made in EU
1 646 Kč
–44 %
Šaty áčkové s polovičními rukávy K219 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
920 Kč
Made in EU
2 108 Kč
–41 %
Šaty s dlouhým rukávem a midi délkou A321
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
1 240 Kč
Made in EU
1 436 Kč
–44 %
Mírně rozšířené šaty bez rukávů M083 FIGL
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
802 Kč
Made in EU
3 287 Kč
–41 %
Volné, maxi košilové šaty s dlouhými rukávy A601
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
1 934 Kč
Made in EU
Dlouhé šaty ve vojenském stylu SUK157
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 663 Kč
Made in EU
1 838 Kč
–41 %
Šaty s krátkým rukávem M085
Doručení 3-4 dny
(>8 ks)
1 081 Kč
Made in EU
2 321 Kč
–41 %
Minimalistické šaty s výstřihem do V vzadu STYLE S113
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 365 Kč
Made in EU
1 750 Kč
–44 %
Originální šaty z elastické hladké lesklé látky M360
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
978 Kč
1 477 Kč
–49 %
minišaty s dlouhým rukávem – večerní vintage styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
739 Kč
Made in EU
1 646 Kč
–44 %
Šaty z kombinovaných materiálů se zipy M252
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
920 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Mini šaty s véčkovým výstřihem K373 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
980 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–47 %
Rolákové šaty s dlouhým rukávem Junita
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
921 Kč
Made in EU
1 883 Kč
–44 %
Elegantní šaty s výstřihem na zádech M449 FIGL
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
1 052 Kč
Detailní popis produktu
Velká kožená dámská peněženka s RFID systémem - Peterson
- Pravá kůže | Vyrobeno z vysoce kvalitní pravé kůže, je mimořádně odolné. Výběrem peněženky z tohoto materiálu si můžete být jisti, že kupujete takovou, která vám vydrží roky.
- Klasická elegance | Peněženka v nadčasovém stylu a elegantní barvě s decentním logem na přední straně. Vyberte si doplněk, ve kterém se budete cítit módně a pohodlně.
- Uspořádejte si karty | Peněženka má mnoho praktických přihrádek a kapes, takže se do ní vejdou všechny vaše karty a dokumenty
- Ideální jako dárek | Peněženka je dodávána ve značkovém pouzdře. Ušetřete čas hledáním pouzdra, pokud dáváte tuto peněženku jako dárek!
Přihrádky na karty a dokumenty
Peněženka je dodávána s:
- 4 přihrádky určené pro karty, vizitky nebo dokumenty ;
- 4 kapsy na dokumenty většího formátu, například osvědčení o registraci v přebalu od Ministerstva komunikací;
- 1 přihrádka na zip ve střední části peněženky.
Přihrádky na karty a dokumenty jsou chráněny oděruvzdornou podšívkou s potiskem loga . To zabraňuje poškození kůže při nesčetném vkládání a vyjímání karet.
Sekce hotovosti
Peněženka také nabízí dostatek prostoru pro vaši hotovost. Kapsy na peníze a přihrádky na karty jsou také podšité odolnou proti oděru .
- Do jedné kapsy si můžete dát mince , zavírá se na patentku. Je velmi prostorná, což umožňuje snadné vyjímání mincí.
- K dispozici jsou 4 samostatné přihrádky na bankovky . Tento počet kapes vám umožňuje oddělit bankovky, pokud například používáte více než jednu měnu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051297168 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Hnědá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 1-5 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 16,5 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
Made in EU
1 500 Kč
–39 %
dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na zip a druk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
904 Kč
Made in EU
521 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip -
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
314 Kč
Made in EU
989 Kč
–39 %
Střední dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
596 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Dámská peněženka s patentním zapínáním a háčkem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
1 362 Kč
–39 %
Elegantní a kompaktní dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
821 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
Dámská peněženka Peterson s vícebarevným vzorem z eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
1 205 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže a přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
726 Kč
Made in EU
1 475 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka-penál z pravé kůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
889 Kč
Made in EU
1 061 Kč
–39 %
Dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
639 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
Dámská horizontální peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
1 441 Kč
–39 %
Vertikální dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
868 Kč
Made in EU
1 185 Kč
–39 %
horizontální peněženka z přírodní a eko kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
714 Kč
Made in EU
1 461 Kč
–39 %
Velká peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
880 Kč
Made in EU
772 Kč
–39 %
Dámská vertikální peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
465 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
