dámská peněženka z ekokůže s RFID systémem
Kód: ROV-30783-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
3 254 Kč
–44 %
Džínové šaty s ozdobnými korálky ZAVIA EY2228
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 798 Kč
1 671 Kč
–39 %
Midi košilové šaty s knoflíky a páskem 651-2
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 013 Kč
Made in EU
1 626 Kč
–44 %
Elastické šaty s 3/4 rukávem M429 FIGL
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
909 Kč
Made in EU
Pletené šaty bez rukávů s rolákem 40020
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
871 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Přiléhavé eko-kožené šaty se zavinovacím výstřihem M430
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
980 Kč
Made in EU
3 287 Kč
–41 %
Volné, maxi košilové šaty s dlouhými rukávy A601
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
1 934 Kč
Made in EU
1 646 Kč
–44 %
Šaty áčkové s polovičními rukávy K219 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
920 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Mini šaty s véčkovým výstřihem K373 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
980 Kč
Made in EU
1 821 Kč
–40 %
Elegantní tužkové šaty do kolena 9258
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 084 Kč
Made in EU
1 557 Kč
–39 %
Šaty se sklady a výstřihem IRIS 255-4
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
944 Kč
Made in EU
3 113 Kč
–41 %
Maxi šaty s košilovým topem a trapézovým spodkem A451
Doručení 3-4 dny
(3 ks)
1 831 Kč
Made in EU
2 209 Kč
–39 %
Výjimečné šaty s delším zadním dílem 575-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 339 Kč
Detailní popis produktu
Hnědá dámská peněženka z ekokůže s RFID systémem - Rovicky
Dámská peněženka Rovicky kombinuje moderní design s vynikající funkčností. Její kompaktní, horizontální uspořádání je navrženo pro maximální pohodlí bez obětování prostoru pro základní doplňky. Ideální pro ženy, které chtějí mít vše po ruce, a přesto v lehkém a elegantním provedení.
- Kompaktní, ale prostorné uspořádání.
- Technologie RFID STOP pro ochranu vašich karet.
- Dvojitá kapsa na mince.
- Stylový, elegantní design.
- Ideální pro organizaci vašich nejdůležitějších dokumentů.
- Lehký design – ideální pro každodenní použití.
Dobře promyšlený interiér
Vnitřek peněženky je pečlivě navržen tak, aby vám pomohl uspořádat vše, co denně potřebujete.
Uvnitř najdete mimo jiné:
- 6 slotů pro platební, věrnostní nebo městské karty.
- 2 kapsy na dokumenty nebo větší karty.
- Promyšlené uspořádání kapes - vše má své místo a je snadno dostupné.
Díky tomu je peněženka pohodlná, čitelná a praktická, i když máte spoustu věcí k uložení.
Místo pro hotovost
- 1 přihrádka na bankovky, pohodlná a prostorná.
- 1 dvojitá kapsa na mince se zipem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051272028 |
| Značka: | Rovicky |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Barva: | Hnědá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 10 cm |
| Šířka: | 14,5 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
Made in EU
1 025 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
618 Kč
Made in EU
611 Kč
–39 %
Dámská peněženka-penál z ekokůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
368 Kč
Made in EU
1 007 Kč
–39 %
Velká, dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
607 Kč
Made in EU
1 500 Kč
–39 %
dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na zip a druk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
904 Kč
Made in EU
827 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
Dámská peněženka Peterson s vícebarevným vzorem z eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
horizontální dámská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
1 186 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
715 Kč
Made in EU
1 323 Kč
–39 %
peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
797 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
1 079 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
650 Kč
Made in EU
808 Kč
–39 %
malá dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
Dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
845 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
509 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Velká, horizontální dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
521 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
314 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
