Dětské Ocásané Sněhule Leonora
Kód: BO-28497-69 BO-28498-98 Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
955 Kč
–36 %
Lesklé Dívčí Sandály Na Nízkém Podpatku Ainare
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
608 Kč
Made in EU
1 117 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Suchý Zip Ovoce 83615 Ipanema
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
711 Kč
Made in EU
818 Kč
–36 %
Dětské sandály na korkové podrážce s přezkami dinosauři Thessa
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
521 Kč
Made in EU
1 449 Kč
–36 %
Dětské sandály na suchý zip Big Star NN374232
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
923 Kč
Made in EU
1 329 Kč
–36 %
Dětské vonící sandálky Na suchý zip ZAXY LL385027
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
847 Kč
Made in EU
955 Kč
–36 %
Dívčí sandály se zlatým detailem Lunessa
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
608 Kč
od 1 130 Kč až –50 %
Dětské římské sandálky pro dívky, plochá podešev
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 565 Kč
Made in EU
692 Kč
–44 %
Dívčí sandály 6015-031 Shone
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
385 Kč
Made in EU
855 Kč
–36 %
Dětské sandály s květinami a sponami Memoria
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
545 Kč
Made in EU
2 125 Kč
–36 %
Kožené semišové sandály pro chlapce 84408-66 Bartek a
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 353 Kč
Made in EU
1 449 Kč
–36 %
Dětské sandály Grendene Kids JJ385011
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
923 Kč
Made in EU
1 053 Kč
–36 %
Dětské sandály Lee Cooper LCW-25-34-3569K
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
671 Kč
od 427 Kč –52 %
Dívčí sandály různé varianty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 204 Kč
Made in EU
855 Kč
–36 %
Dětské sandálky na korkové platformě se suchým zipem Rorria
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
545 Kč
Made in EU
736 Kč
–36 %
Dětské sandálky Se Zapínáním Na suchý zip Sarniema
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
469 Kč
Made in EU
723 Kč
–36 %
Dětské Sandálky S Suchým Zipem Marimona
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
461 Kč
Detailní popis produktu
Dětské sněhové boty s módním vzorem na kotníku. Uvnitř zateplené syntetickou, hrubou vložkou. Vyrobeno z eko semiše. Tlustá podrážka z gumového materiálu ochrání před chladným povrchem. Tento model je k dispozici také ve velikostech dámských. Vytvořte kompletní maminka + dítě! Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
25-15,5/26-16/27-17/28-17,5/29-18,5/30-19/31-19,5/32-20/33-20,5/34-21/35-22/36-22,5cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dívčí Kotníkové Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Film: | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/28496.mp4 |
| Zapínání: | Slip-on |
| Další barva: | Černá |
| Vnější materiál: | EKO semiš |
| Materiál stélky: | Hřejivý kožíšek |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Typ podpatku: | Plošina |
| Vrchní výška: | 7,5 cm pro velikost 25 |
| Horní šířka: | 8,5 cm pro velikost 25 |
| Platforma/Podrážka: | 2,5 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 21 |
| Výška zboží v centimetrech: | 11 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 20 |
| Typ izolace: | Ano |
| Země původu: | Čína |
| Pohlaví: | dívky |
| Bohater: | - |
| Materiál: | ekologická kůže |
| Celková hmotnost v gramech: | 770 |
Made in EU
1 172 Kč
–36 %
Dětské Trapery Botky Na Zip s Kožušinou Marialee
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
747 Kč
Made in EU
1 279 Kč
–36 %
Dětské zateplené botky na zip Dolida
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
815 Kč
Made in EU
1 172 Kč
–36 %
Dětské Trapery Botky na Zip s Kožešinou Gerande
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
747 Kč
Made in EU
1 388 Kč
–36 %
Dětské zimní boty s kožešinou na suchý zip Lee Cooper LCJ-25-10-3788
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
884 Kč
Made in EU
877 Kč
–36 %
Sněhule Dětské Kotníkové Na Platformě Zateplené Kožešinou Vilabria
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
559 Kč
Made in EU
818 Kč
–36 %
Sněhové boty dětské na platformě zateplené kožešinou Vilabria
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
521 Kč
Made in EU
1 752 Kč
–36 %
Dětské sněhule na suchý zip Big Star KK374237
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 116 Kč
Made in EU
1 169 Kč
–36 %
Chlapecké Sportovní Boty Trekkingové Falenisa
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
745 Kč
Made in EU
1 279 Kč
–36 %
Ošetřené dětské boty na zip Bežovo- Dolida
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
815 Kč
Made in EU
1 196 Kč
–36 %
Dětské mládežnické teplé sněhule Roofy
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
762 Kč
Made in EU
994 Kč
–36 %
Dětské sněhule s květinami zateplené kožešinkou Palina
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
633 Kč
Made in EU
1 369 Kč
–36 %
Lakované kozačky s nákrčníkom a zipsom Felori
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
872 Kč
Made in EU
1 369 Kč
–36 %
Lakované boty dívčí zateplené kožešinou na zip Evaliraea
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
872 Kč
Made in EU
2 306 Kč
–36 %
Dětská Trapery Memory Foam Big Star KK374158
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
1 468 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
