Malá dámská kožená peněženka s potiskem motýlů
Kód: ROV-22960-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
3 131 Kč
–41 %
Tweedové zavinovací šaty M871
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 842 Kč
Made in EU
1 882 Kč
–44 %
Elegantní šaty s výstřihem na zádech M449 FIGL
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
1 052 Kč
Made in EU
od 1 925 Kč –39 %
Košilové šaty s kravatou CAMILLE 284-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 167 Kč
Made in EU
1 625 Kč
–44 %
Mini šaty se stojáčkem a patenty K369
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
908 Kč
Made in EU
1 625 Kč
–44 %
Vypasované úpletové šaty nad kolena K464 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
908 Kč
Made in EU
2 668 Kč
–41 %
Dámské šifonové šaty s výstřihem do V STYLE S236
Skladem v Praze
(>8 ks)
1 569 Kč
od 1 262 Kč až –50 %
šaty z manšestru pro podzim a zimu ve volném střihu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 653 Kč
Made in EU
1 645 Kč
–44 %
Elegantní mini šaty s řasením M243 FIGL
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
919 Kč
1 588 Kč
–47 %
Pletené šaty s obálkovým výstřihem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
836 Kč
od 1 266 Kč až –49 %
Dámské dvoudílné šaty s límečkem – s přiléhavým střihem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 666 Kč
Made in EU
950 Kč
–39 %
Sportovní šaty s krátkým rukávem 56-10
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
576 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–44 %
Originální šaty z elastické hladké lesklé látky M360
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
977 Kč
Made in EU
1 227 Kč
–44 %
Šaty se stojáčkem a páskem M454
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
686 Kč
Made in EU
1 551 Kč
–39 %
Šaty se sklady a výstřihem IRIS 255-4
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
940 Kč
Detailní popis produktu
Malá dámská kožená peněženka s potiskem motýlů - Lorenti
- Polská ceněná značka | Produkt známé a respektované značky, kterému důvěřují tisíce zákazníků!
- Vysoká kvalita zpracování | Vyrobeno z vysoce kvalitní přírodní kůže, zvenku lakované a zevnitř matné.
- Nadčasový design, klasický střih | Peněženka, která nikdy nevyjde z módy! Textura je zdobena krásnými motýly.
- Šikovný a kompaktní | V kabelce vám nezabere mnoho místa, můžete ji mít i v kapse.
- Funkční | I přes své malé rozměry se do něj vejde vše, co potřebujete, tedy karta/doklad a hotovost.
- Bezpečnost na nejvyšší úrovni | Peněženka je vybavena systémem STOP RFID, který chrání kartu v peněžence proti odcizení finančních prostředků z účtu.
Organizace interiéru
Peněženka je navržena velmi minimalisticky. I přes malé rozměry do ní vejdete nejnutnější věci.
Peněženka obsahuje:
- 1 průhledná kapsa vyhrazená na karty, dokumenty standardní velikosti nebo fotografie;
- 1 otevřená kapsa na bankovky;
- 1 kapsa na mince, uzavřená stylovým háčkem.
Výše uvedené přihrádky a přihrádky jsou chráněny podšívkou . Vyhnete se tak oděrkám na kůži při nesčetném vkládání a vyjímání karet.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051176418 |
| Značka: | Lorenti |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Žlutá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Jemný vzor |
| Počet slotů pro karty: | 1-5 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřeno háčkem |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Výška: | 7 cm |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
od 354 Kč –52 %
Dámská peněženka na zip – velká kapacita, držák na karty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 169 Kč
od 1 389 Kč až –49 %
Dámská kožená peněženka z pravé kůže NW934
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 695 Kč
od 223 Kč –52 %
Slim kovová peněženka s RFID ochranou – minimalistický design
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 106 Kč
1 194 Kč
–50 %
Slim peněženka YATBEST – RFID pouzdro na karty a mince
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
597 Kč
od 611 Kč –52 %
Kožená peněženka s RFID – dvojitý zip a přihrádka na mince
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 291 Kč
od 232 Kč –52 %
Cestovní peněženka na pas s RFID ochranou – praktický kryt
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 111 Kč
277 Kč
–52 %
Ultra tenká pánská peněženka na karty a hotovost
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
132 Kč
od 352 Kč –52 %
Dámská peněženka na zápěstí – více kapes, retro provedení
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 168 Kč
od 445 Kč –52 %
Slim peněženka s RFID ochranou a držákem pro AirTag
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 212 Kč
od 1 332 Kč –47 %
Dámská kožená peněženka z pravé kůže NW929
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 701 Kč
od 183 Kč –52 %
Malá manšestrová peněženka na mince, klíče a sluchátka
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 87 Kč
od 298 Kč –52 %
Dámská mini peněženka – skládací styl s kovovým klipem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 142 Kč
od 796 Kč až –50 %
Malá kožená peněženka na mince se zipem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 398 Kč
1 672 Kč
–47 %
Dámská kožená peněženka z přírodní kůže NW919
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
880 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
