dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Kód: ROV-31283-UNIWSouvisející produkty
1 588 Kč
–47 %
Pletené šaty s obálkovým výstřihem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
836 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–44 %
Dámské klasické šaty s výstřihem do V M471
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
977 Kč
Made in EU
2 262 Kč
–44 %
Modré midi šaty s gumou v pase L087
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 264 Kč
Made in EU
1 745 Kč
–44 %
Prošívané asymetrické šaty K134 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
975 Kč
Made in EU
1 743 Kč
–47 %
Rolákové šaty s dlouhým rukávem Junita
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
917 Kč
Made in EU
Šaty s asymetrickým záhybem u výstřihu S284
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 179 Kč
Made in EU
3 254 Kč
–44 %
Dámské šaty džínové s cvočky KALUS EY2253
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 798 Kč
Made in EU
2 053 Kč
–41 %
Pletené šaty přiléhavého střihu s řasením K006
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 208 Kč
Made in EU
1 640 Kč
–44 %
Šaty s bílým límečkem K218 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
917 Kč
Made in EU
1 932 Kč
–39 %
Šaty s výstřihem a zlatými knoflíky 395-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 171 Kč
Made in EU
3 113 Kč
–41 %
Maxi šaty s košilovým topem a trapézovým spodkem A451
Doručení 3-4 dny
(2 ks)
1 831 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–44 %
Vypasované midi šaty s krátkým rukávem a výstřihem M786
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
977 Kč
Detailní popis produktu
Červená dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla - 4U Cavaldi
- Vertikální, praktický formát – vhodný pro každodenní použití.
- Pojme technický průkaz - praktická peněženka na doklady od auta.
- Zapínání na patentní knoflík a zip - dva způsoby zabezpečení obsahu.
- Promyšlené uspořádání přihrádek - prostor na karty, doklady i hotovost.
- Samostatná kapsa na mince - zapíná se zipem.
- Střední velikost - prostorná, ale snadno se vejde do tašky.
- Klasický design - nadčasový vzhled s jemnou, zvířecí texturou.
Funkční interiér
Vnitřek peněženky byl navržen pro pohodlné uložení vašich nezbytností. Uvnitř najdete:
- 3 sloty pro karty - např. platební karty, věrnostní karty nebo vizitky,
- 4 kapsy na dokumenty – včetně kapes na dokumenty většího formátu, z nichž 3 jsou průhledné,
- 1 přihrádka na bankovky,
- 1 kapsa na mince - na zip,
- kapsy na dokumenty - usnadňují rychlý přístup.
Díky tomu je to rozsáhlá peněženka na dokumenty a karty, která vám pomůže udržet si přehled.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051278358 |
| Značka: | 4U CAVALDI |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | hadí / krokodýlí kůže |
| Počet slotů pro karty: | 1-5 |
| Barva kování: | Jiná |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ne |
| Krabička: | Ne |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 13 cm |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
Made in EU
520 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
313 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Vertikální peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
798 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
peněženka z přírodní a ekologické kůže, vybavená RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
863 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
520 Kč
Made in EU
1 098 Kč
–39 %
Střední dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
661 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
863 Kč
–39 %
Dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
520 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Velká, horizontální dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
547 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z ekokůže se vzorem plameňáků
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
330 Kč
Made in EU
1 147 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
691 Kč
Made in EU
1 344 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z pravé kůže se zipem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
810 Kč
Made in EU
1 502 Kč
–39 %
dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na zip a druk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
905 Kč
Made in EU
1 098 Kč
–39 %
dámská peněženka-penál z lakované kůže s RFID technologií
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
Made in EU
1 462 Kč
–39 %
Dámská peněženka s pleteným vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
881 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
vertikální peněženka z přírodní a eko kůže s pleteným vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
