Malá, dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip a druk
Kód: ROV-31419-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
2 204 Kč
–39 %
Výjimečné šaty s delším zadním dílem 575-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 336 Kč
Made in EU
1 748 Kč
–44 %
Mini šaty s véčkovým výstřihem K373 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
977 Kč
Made in EU
1 748 Kč
–44 %
Mini šaty s průstřihem L001 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
977 Kč
Made in EU
1 748 Kč
–44 %
Přiléhavé eko-kožené šaty se zavinovacím výstřihem M430
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
977 Kč
Made in EU
3 988 Kč
–41 %
Přiléhavé šaty z úpletu se zavazovacím páskem S404
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 346 Kč
Made in EU
1 748 Kč
–44 %
Šaty s véčkovým výstřihem M753 FIGL
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
977 Kč
Made in EU
1 640 Kč
–44 %
Šaty s bílým límečkem K218 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
916 Kč
Made in EU
1 743 Kč
–47 %
Rolákové šaty s dlouhým rukávem Junita
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
917 Kč
Made in EU
1 620 Kč
–44 %
Elastické šaty s 3/4 rukávem M429 FIGL
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
905 Kč
od 2 007 Kč –42 %
Dlouhé elegantní šaty s límečkem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 147 Kč
Made in EU
1 744 Kč
–44 %
Originální šaty z elastické hladké lesklé látky M360
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
974 Kč
Made in EU
3 352 Kč
–41 %
Rozšířené elegantní šaty bez rukávů S358
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 972 Kč
Made in EU
1 748 Kč
–44 %
Dámské klasické šaty s výstřihem do V M471
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
977 Kč
Detailní popis produktu
Malá, dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip a druk - 4U Cavaldi
- Vyrobeno z odolné ekokůže.
- Praktický formát, který se snadno vejde do tašky.
- Funkční uspořádání přihrádek na karty a hotovost.
- Zapínání na zip pro větší bezpečnost.
- Pevná povrchová úprava zajišťující pohodlné používání.
Organizace karet a dokumentů
Peněženka nabízí promyšlené uspořádání přihrádek, které umožňuje pohodlné ukládání karet a dokumentů bez zbytečného přidávání objemu.
- 9 přihrádek na karty, vizitky nebo dokumenty,
- rychlý a pohodlný přístup k obsahu po otevření,
- systém přizpůsobený častému používání.
Perfektní řešení pro každodenní povinnosti i na cestách.
Místo pro hotovost
Vnitřek peněženky vám umožňuje úhledně a bezpečně ukládat peníze.
- 1 dvojitá kapsa na mince pro pohodlné třídění mincí,
- 1 kapsa na bankovky pro udržení pořádku,
- zip, který chrání obsah před vypadnutím.
Jedná se o funkční peněženku, která je ideální pro každodenní použití, bez ohledu na příležitost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051277771 |
| Značka: | 4U CAVALDI |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Barva: | Světle hnědá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | hadí / krokodýlí kůže |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Jiná |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ne |
| Krabička: | Ne |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 12 cm |
| Tloušťka: | 3,5 cm |
Made in EU
981 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
591 Kč
Made in EU
1 477 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
890 Kč
Made in EU
1 077 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
649 Kč
Made in EU
1 536 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
925 Kč
Made in EU
681 Kč
–39 %
Klasická horizontální dámská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
411 Kč
Made in EU
1 183 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
713 Kč
Made in EU
609 Kč
–39 %
Dámská peněženka-penál ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
367 Kč
Made in EU
967 Kč
–39 %
Dámská lakovaná kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
583 Kč
Made in EU
1 241 Kč
–39 %
peněženka z přírodní a ekologické kůže, vybavená RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
748 Kč
Made in EU
1 300 Kč
–39 %
kožená dámská peněženka s patentním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
784 Kč
Made in EU
519 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
313 Kč
Made in EU
771 Kč
–39 %
Velká, dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
464 Kč
Made in EU
1 095 Kč
–39 %
peněženka z lakované kůže se zapínáním na druk a sponou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
660 Kč
Made in EU
1 148 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
692 Kč
Made in EU
699 Kč
–39 %
dámská peněženka ve stylu penálu z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
421 Kč
Made in EU
1 359 Kč
–39 %
Elegantní a kompaktní dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
819 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
