Pánská kožená peněženka s kapsou na karty
Kód: ROV-22274-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
2 206 Kč
–39 %
Výjimečné šaty s delším zadním dílem 575-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 337 Kč
1 774 Kč
–47 %
PLetené šaty s ozdobnými knoflíky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
934 Kč
Made in EU
1 638 Kč
–44 %
Šaty s bílým límečkem K218 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
915 Kč
Made in EU
1 619 Kč
–44 %
Vypasované úpletové šaty nad kolena K464 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
905 Kč
Made in EU
1 743 Kč
–47 %
Rolákové šaty s dlouhým rukávem Junita
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
917 Kč
Made in EU
1 222 Kč
–44 %
Šaty se stojáčkem a páskem M454
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
683 Kč
Made in EU
Elegantní bavlněné mini šaty s výstřihem do V 0164
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
851 Kč
Made in EU
1 747 Kč
–44 %
Šaty s véčkovým výstřihem M753 FIGL
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
976 Kč
Made in EU
1 747 Kč
–44 %
Mini šaty s průstřihem L001 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
976 Kč
Made in EU
2 599 Kč
–44 %
Přiléhavé midi šaty bez rukávů M834
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 452 Kč
Made in EU
2 599 Kč
–44 %
Košilové šaty midi LOVE ME MIDI EY2593
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 436 Kč
Detailní popis produktu
Pánská kožená peněženka s kapsou na karty - Peterson
- Produkt známé polské značky, který zatím splnil očekávání tisíců uživatelů.
- Vyrobeno z odolné přírodní kůže , která zaručuje dlouhé používání.
- Malá velikost vám umožní vejít velké množství hotovosti a dokumentů a zároveň je mít v kapse svých oblíbených kalhot nebo bundy.
- Zabezpečeno RFID vložkou , která chrání před nechtěným přečtením dat z vaší platební karty – bezpečnost nade vše!
- Přesnost zpracování - každý prvek peněženky je pečlivě promyšlen, počínaje způsobem vyčinění kůže, konče ražením na kůži, použitím kovových prvků a odolných nití.
Kvalita na léta
Peněženka je vyrobena z pečlivě vybrané přírodní nubukové kůže, vyčiněné technikou, která zůstala nezměněna po celá desetiletí.
Tento typ pleti je jedinečný, protože se v průběhu času neustále mění. Čím je starší, tím lépe vypadá!
Malá velikost - velké možnosti
Dbejte na správné oddělení dokumentů a peněz. Peněženka má řadu přihrádek a kapes pro dobrou organizaci.
Peněženka na šířku bez vnější spony . Jakmile jej otevřete, najdete:
- 7 přihrádek na karty , vizitky a dokumenty standardní velikosti.
- 3 místa pro dokumenty; dvě přihrádky jsou umístěny uvnitř peněženky, třetí je na přední straně peněženky.
Všechny přihrádky jsou zakončeny polyesterovou podšívkou, která zabrání poškození kůže.
Pokladní sekce
Do kapes na mince a bankovky se vám vejde velké množství hotovosti.
- mince můžete vložit do 1 kapsy zapínané na patentku ;
- své bankovky schováte do 1 přihrádky našité po celé šířce peněženky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051195143 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Hnědá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Speciální funkce: | Vysoká kvalita |
| Výška: | 8,5 cm |
| Šířka: | 11 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
Made in EU
od 1 615 Kč –39 %
Elegantní, velká dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 973 Kč
Made in EU
1 559 Kč
–39 %
Klasická dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
939 Kč
Made in EU
1 204 Kč
–39 %
Prostorná dámská peněženka a klíčenka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
725 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
od 1 480 Kč –39 %
Dámská kožená peněženka zdobená holografickými motýlky
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 891 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Klasická, malá dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
820 Kč
Made in EU
1 283 Kč
–39 %
Středně velká dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
773 Kč
Made in EU
od 1 321 Kč –39 %
Dámská kožená peněženka se spojkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 796 Kč
Made in EU
871 Kč
–39 %
Malá, kožená dámská peněženka s háčkem a zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
525 Kč
Made in EU
1 460 Kč
–39 %
Dámská lakovaná peněženka s květy, z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
od 879 Kč
Made in EU
1 794 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 081 Kč
Made in EU
2 330 Kč
–39 %
Velká kožená peněženka s patentním zapínáním a sponou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 404 Kč
Made in EU
1 342 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka s háčkem a sponou
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
809 Kč
Made in EU
1 499 Kč
–39 %
Elegantní dámská magnetická peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
904 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
