Pánská nubuková peněženka s ochranou RFID
Kód: ROV-17590-UNIWSouvisející produkty
od 9 978 Kč –31 %
Zimní pánský kabát z pravé ovčí kůže s pravým kožichem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 6 882 Kč
15 661 Kč
–31 %
Zimní kožený kabát z pravé jehněčí kůže s péřovou výplní
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
10 801 Kč
Made in EU
1 224 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9114 (zn046a) -
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
680 Kč
od 284 Kč –52 %
Pánské analogové hodinky s koženým páskem TP992
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 136 Kč
6 968 Kč
–31 %
Zimní kožený kabát s kapucí v prodlouženém střihu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
4 805 Kč
16 062 Kč
–31 %
Zimní péřový kabát z pravé jehněčí kůže
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
11 077 Kč
od 1 177 Kč až –50 %
Pánské analogové hodinky s koženým páskem TP994
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 589 Kč
od 16 652 Kč –31 %
Zimní pilotní kabát z pravé kůže s kožešinovou kapucí
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 11 485 Kč
od 12 114 Kč –31 %
Zimní kabát z pravé jehněčí kůže s kožešinovou podšívkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 8 355 Kč
od 13 758 Kč –31 %
Zimní pilotní kabát z jehněčí kůže s vlněnou podšívkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 9 488 Kč
12 073 Kč
–31 %
Safari kabát z telecí kůže v klasickém retro stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
8 326 Kč
od 12 342 Kč –31 %
Zimní dlouhý kabát z jehněčí kůže s péřovou výplní a kapucí
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 8 512 Kč
od 808 Kč až –50 %
Pánské analogové hodinky s koženým páskem TP995
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 404 Kč
Vrácení zdarma
6 968 Kč
–44 %
Pánský luxusní kožený kabát s péřovou výplní - Černý XL
Skladem v Praze
(1 ks)
3 879 Kč
od 4 779 Kč –35 %
Zimní kožený kabát s podšívkou z králičí srsti
Doručení 10-15 dní
(8 ks)
od 3 083 Kč
od 17 325 Kč –31 %
Zimní pilotní kabát z jehněčí kůže s kapucí
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 11 948 Kč
Detailní popis produktu
Pánská nubuková peněženka s ochranou RFID - Peterson
- Polská značka | Výrobek známé a respektované polské značky s dlouholetou tradicí
- Špičková kvalita | Vyrobena z vysoce kvalitní přírodní kůže. Speciální technika opalování, nezměněná po celá desetiletí, umožňuje ukázat přirozenost a krásu této přírodní suroviny!
- Klasická elegance | Peněženka klasického stylu. Model v horizontální orientaci, uzavřený barevnou elastickou šňůrkou
- Prostorný interiér | Peněženka se vám bude skvěle hodit, pokud denně nosíte velkoformátové dokumenty, jako je registrační list. Navíc se vám do něj vejde velké množství karet a hotovosti
- Vysoká úroveň zabezpečení | Vybavena technologií RFID BLOCKING SYSTEM, která chrání bezkontaktní karty, biometrické doklady, občanské průkazy a karty MHD před neoprávněným čtením dat
zahrnuje:
- 9 přihrádek vyhrazených na karty, vizitky nebo dokumenty standardního formátu;
- 4 přihrádky na velké dokumenty, z toho 2 ve formě okénka ;
- 1 průhledná kapsa na fotku ;
- 1 přihrádka na zip uprostřed peněženky.
- minci můžete vložit do 1 kapsy s drukem ;
- Bankovky můžete schovat do 2 otevřených širokých přihrádek zakončených látkovou podšívkou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051135781 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Hnědá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Zapínání: | jiné |
| Barva kování: | mosaz |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | Vysoká kvalita |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 12 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
Made in EU
851 Kč
–39 %
Elegantní pánská taška z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
513 Kč
Made in EU
539 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
325 Kč
Made in EU
737 Kč
–39 %
Malá pánská kožená peněženka s RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
444 Kč
Made in EU
971 Kč
–39 %
Klasická karetní peněženka se zapínáním
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
585 Kč
Made in EU
682 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
411 Kč
Made in EU
1 298 Kč
–39 %
kožená pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
782 Kč
Made in EU
772 Kč
–39 %
vertikální pánská peněženka z pravé kůže bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
465 Kč
Made in EU
871 Kč
–39 %
kompaktní pánská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
525 Kč
Made in EU
935 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
563 Kč
Made in EU
790 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže s reliéfním potiskem ve tvaru ryby
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
476 Kč
Made in EU
1 126 Kč
–39 %
Velká, horizontální peněženka z pravé kůže s kroužkem na klíče
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
971 Kč
–39 %
kožená pánská peněženka s RFID - Rovicky
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
585 Kč
Made in EU
718 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
433 Kč
Made in EU
1 007 Kč
–39 %
Klasická kožená pánská peněženka s patentním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
607 Kč
Made in EU
1 067 Kč
–39 %
Pánská malá taška z polyesteru a ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
643 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
