pánská peněženka z pravé kůže bez vnější spony
Kód: ROV-30949-UNIW ROV-30948-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 571 Kč
–44 %
Pánské hodinky CURREN 8325 (zc024a) - CHRONOGRAF
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
873 Kč
Made in EU
4 560 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI CLASSIC AR1733 + BOX (zi084b)
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
2 850 Kč
Made in EU
1 775 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 3844A2 (zg235g) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
986 Kč
Made in EU
3 697 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER Theo 1710439 (zf115a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
2 311 Kč
Made in EU
5 671 Kč
–37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ7257 -LITTLE DADDY (zz003b)
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
3 544 Kč
Made in EU
1 706 Kč
–44 %
Pánské hodinky RUBICON RNCD69 - MULTIDATA (zr081b)
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
948 Kč
Made in EU
1 759 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL10401A-1A1 (zg353a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 100 Kč
Made in EU
od 6 576 Kč –37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ7313 - MR. DADDY (zz005a)
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
od 4 110 Kč
Made in EU
2 130 Kč
–37 %
Pánské hodinky PACIFIC X0087-06 - dárková sada (zy093a)
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
1 331 Kč
Made in EU
4 222 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791629 KYLE (zf051a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 639 Kč
Made in EU
1 750 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V001L-1BUDF (zd080d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 094 Kč
Made in EU
4 645 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710389 BRAD (zf076a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
2 903 Kč
Made in EU
od 1 862 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL7028A2-1A1 (zg360a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 164 Kč
Made in EU
1 670 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10737A-6F1 (zg258e) blue + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
928 Kč
Made in EU
4 183 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791810 TRENT (zf042c)
Doručení 3-5 dny
(8 ks)
2 614 Kč
Made in EU
od 1 654 Kč až –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH01L - CHRONOGRAF (zp354a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
od 932 Kč
Detailní popis produktu
pánská peněženka z pravé kůže bez vnější spony - Peterson
- Vysoce kvalitní přírodní kůže | Vyrobeno z vybrané přírodní kůže, která po dlouhou dobu zaujme svou odolností, měkkostí a estetickým vzhledem.
- Stylový doplněk pro každý věk | Klasická, kompaktní peněženka bez zapínání. Její nadčasový design doplněný elegantními detaily zajišťuje módní vzhled a pohodlné používání.
- Kompaktní a praktický | Díky malým rozměrům je ideální do malých tašek. Můžete ho také snadno nosit v kapse, aniž byste se cítili nepohodlně.
- Moderní RFID ochrana | Systém RFID BLOCKING účinně chrání bezkontaktní karty, biometrické dokumenty a městské karty před neoprávněným skenováním dat.
Podívejte se dovnitř
Malá velikostí, ale překvapivě velká kapacita! Peněženka byla navržena s ohledem na praktičnost – její vnitřek nabízí řadu úložných přihrádek a slotů, které vám umožní snadno uspořádat karty, dokumenty a hotovost.
Uvnitř najdete:
- 9 přihrádek na platební karty, vizitky nebo dokumenty standardního formátu.
- Pro větší bezpečnost se uvnitř peněženky nachází jedna kapsa na mince , která se zapíná praktickým patentním zapínáním. Hotovost si můžete uložit do dvou prostorných, otevřených přihrádek , které snadno pojmou bankovky a poskytují rychlý přístup k vašim penězům.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Světle hnědá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Výška: | 8 cm |
| Šířka: | 10,5 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
Made in EU
502 Kč
–39 %
pánská peněženka z ekokůže bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
303 Kč
Made in EU
1 005 Kč
–39 %
Klasická kožená pánská peněženka s patentním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
606 Kč
Made in EU
830 Kč
–39 %
pánská taška z ekokůže, ideální na dokumenty
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
500 Kč
Made in EU
969 Kč
–39 %
Malá, kožená, vertikální pánská peněženka s patentkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
736 Kč
–39 %
Malá pánská kožená peněženka s RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
443 Kč
Made in EU
790 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
476 Kč
Made in EU
790 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka na karty
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
476 Kč
Made in EU
870 Kč
–39 %
Malá pánská peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
524 Kč
Made in EU
592 Kč
–39 %
Dárková sada: pánská peněženka a klíčenka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
357 Kč
Made in EU
502 Kč
–39 %
pánská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(3 ks)
303 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže,
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
538 Kč
–39 %
pánská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
324 Kč
Made in EU
1 007 Kč
–39 %
Klasická, pánská taška z ekokůže se zipem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
607 Kč
Made in EU
870 Kč
–39 %
Pánská peněženka s decentní perforovanou dekorací
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
524 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
