Vertikální pánská peněženka z ekokůže bez zapínání
Kód: ROV-31158-UNIW ROV-31157-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 514 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10401A-6F1 (zg190f) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
841 Kč
Made in EU
3 445 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-1375L-7AVDF (zd115a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 153 Kč
Made in EU
od 1 621 Kč až –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH02L - CHRONOGRAF (zp351a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
od 967 Kč
Made in EU
od 1 691 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V005L-1B4 + BOX (zd066g)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 057 Kč
Made in EU
1 759 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL10401A-1A1 (zg353a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 100 Kč
Made in EU
2 447 Kč
–37 %
Pánské hodinky G. ROSSI - S523A - PREMIUM (zg147a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 530 Kč
Made in EU
1 138 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE LANCER -DUAL TIME (zn008a)
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
632 Kč
Made in EU
od 6 576 Kč –37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ7313 - MR. DADDY (zz005a)
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
od 4 110 Kč
Made in EU
1 793 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT CH02L - CHRONOGRAF (zp351j) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
996 Kč
Made in EU
5 671 Kč
–37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ7257 -LITTLE DADDY (zz003b)
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
3 544 Kč
Made in EU
2 198 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20010A-1A1 (zg379a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
1 374 Kč
Made in EU
4 999 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR2432 - RENATO (zi012b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(8 ks)
3 124 Kč
Made in EU
4 477 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR2447 - RENATO (zi012a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 798 Kč
Made in EU
1 223 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9114 (zn046a) -
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
680 Kč
Made in EU
4 183 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791810 TRENT (zf042c)
Doručení 3-5 dny
(8 ks)
2 614 Kč
Made in EU
2 130 Kč
–37 %
Pánské hodinky PACIFIC X0087-06 - dárková sada (zy093a)
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
1 331 Kč
Detailní popis produktu
Vertikální, hnědá pánská peněženka z ekokůže bez zapínání - 4U Cavaldi
- Velký a prostorný formát - pohodlně se do něj vejdou všechny potřebné věci.
- Peněženka na osvědčení o registraci - dokumenty bez skládání.
- 5 slotů pro platební a věrnostní karty.
- 3 průhledné přihrádky na dokumenty.
- Kapsa na mince se zapínáním na patentku.
Promyšlené uspořádání - prostorná peněženka na karty a dokumenty
Vnitřek byl navržen tak, aby poskytoval rychlý přístup k vašim nejdůležitějším věcem. Tato vertikální pánská peněženka se otevírá a poskytuje jasný přehled o jejím obsahu.
K dispozici máte:
- 5 slotů pro platební karty, vizitky a další dokumenty standardní velikosti,
- 3 průhledné kapsy na dokumenty - např. na občanský průkaz nebo řidičský průkaz,
- velká kapsa na zip,
- vlastní osvědčení o registraci.
Toto uspořádání umožňuje oddělit karty od dokumentů a udržet pořádek bez zbytečného prohledávání interiéru.
Pohodlné uložení peněz
Model je vybaven:
- klasická přihrádka na bankovky , která umožňuje uložení hotovosti plné velikosti,
- kapsa na mince uzavíraná pevným patentním zapínáním - zabraňuje vysypávání mincí a pomáhá udržovat pořádek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | 4U CAVALDI |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Barva: | Hnědá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 1-5 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ne |
| Krabička: | Ne |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 12,5 cm |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
Made in EU
592 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
357 Kč
Made in EU
862 Kč
–39 %
Krásná barevná pánská kožená peněženka Forever Young®
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
519 Kč
Made in EU
880 Kč
–39 %
Černá kožená peněženka Forever Young® pro muže s prošíváním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
530 Kč
Made in EU
772 Kč
–39 %
Originální pánská peněženka z lícové kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
465 Kč
Made in EU
790 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka na karty
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
476 Kč
Made in EU
970 Kč
–39 %
Horizontální, dvoubarevná peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
851 Kč
–39 %
Elegantní pánská taška z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
513 Kč
Made in EU
772 Kč
–39 %
Horizontální kožená pánská peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
465 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
830 Kč
–39 %
pánská taška z ekokůže, ideální na dokumenty
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
500 Kč
Made in EU
754 Kč
–39 %
kožená vertikální pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
454 Kč
Made in EU
682 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
411 Kč
Made in EU
808 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka, přírodní kůže, nubuk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
826 Kč
–39 %
pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
933 Kč
–39 %
Klasická pánská peněženka z hovězí kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
563 Kč
Made in EU
826 Kč
–39 %
Malá peněženka pro muže z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
