Pánská peněženka z pravé kůže s reliéfním potiskem ve tvaru ryby
Kód: ROV-29227-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
od 2 294 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11652A6-1A1 (zg355a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 434 Kč
Made in EU
od 1 721 Kč –44 %
Pánské hodinky G. ROSSI - CHOOPARD (zg083c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 956 Kč
Made in EU
od 4 200 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710416 DANIEL (zf010a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 625 Kč
Made in EU
22 442 Kč
–37 %
Pánské hodinky BISSET BSCF39 - AUTOMAT (zb099a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
14 027 Kč
Made in EU
od 4 181 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER TYSON 1792143 (zf100e) + BOX
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
od 2 613 Kč
Made in EU
od 6 022 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513815 CHAMPION (zh052a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 3 764 Kč
Made in EU
od 1 619 Kč až –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH02L - CHRONOGRAF (zp351a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
od 966 Kč
Made in EU
od 6 366 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513496 - NAVIGATOR (zh010b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 3 979 Kč
Made in EU
od 2 407 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL8754A5-1A1 (zg375a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 505 Kč
Made in EU
4 644 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710389 BRAD (zf076a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
2 903 Kč
Made in EU
1 709 Kč
–37 %
Hodinky G. ROSSI - E9753A2-1A3 - EXCLUSIVE (zg302b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 068 Kč
Made in EU
2 128 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20011A-1A2 (zg378a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 330 Kč
Made in EU
1 641 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 12462A4-1A3 (zg328d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
912 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V001L-1BUDF (zd080d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 093 Kč
Made in EU
2 398 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20023A-1A1 (zg391a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 499 Kč
Made in EU
1 742 Kč
–44 %
Pánské hodinky CURREN 8329 (zc027a) - CHRONOGRAF + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
968 Kč
Detailní popis produktu
Pánská peněženka z pravé kůže v hnědé barvě s reliéfním potiskem ve tvaru ryby
Tato unikátní peněženka je vyrobena z přírodní kůže se stylovým, lehce opotřebovaným povrchem. zdobené elegantní ražbou s motivem ryby.
Vnitřní organizace
Vnitřek peněženky byl navržen tak, aby se do něj vešly všechny karty, dokumenty a peníze, které denně potřebujete. Vnitřek je navíc podšitý podšívkou, která chrání kůži před poškozením.
Peněženka pojme:
- 10 přihrádek na karty, vizitky nebo dokumenty standardní velikosti (včetně jedné průhledné kapsy na fotografii) ;
- 3 přihrádky na velké dokumenty , z toho 2 ve tvaru okénka ;
- 1 přihrádka na zip ve střední části peněženky.
Peněžní sekce
Kapsy na bankovky a mince pojmou dostatečné množství hotovosti.
- Drobné si můžete dát do 1 kapsy zapínané na patentku ;
- Bankovky můžete ukládat do 2 otevřených, širokých přihrádek s látkovou podšívkou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051274121 |
| Značka: | Jiná |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Hnědá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Lisování |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ne |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 13 cm |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
Made in EU
789 Kč
–39 %
Velká, kožená pánská peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
475 Kč
Made in EU
600 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
362 Kč
Made in EU
932 Kč
–39 %
Vertikální pánská kožená peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
562 Kč
Made in EU
869 Kč
–39 %
Malá pánská peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
523 Kč
Made in EU
735 Kč
–39 %
Elegantní pánská peněženka z přírodní kůže s RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
443 Kč
Made in EU
842 Kč
–39 %
pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
508 Kč
Made in EU
789 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka na šířku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
475 Kč
Made in EU
537 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
324 Kč
Made in EU
681 Kč
–39 %
kožené pouzdro na dokumenty bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
411 Kč
Made in EU
869 Kč
–39 %
Módní pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
523 Kč
Made in EU
600 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z pravé černé kůže
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
362 Kč
Made in EU
1 065 Kč
–39 %
Pánská malá taška z polyesteru a ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
642 Kč
Made in EU
869 Kč
–39 %
Malá pánská peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
523 Kč
Made in EU
501 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
302 Kč
Made in EU
789 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
475 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
