Peněženka z pravé lícové kůže bez zapínaní
Kód: ROV-12923-UNIW ROV-12922-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 751 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V001L-1BUDF (zd080d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 094 Kč
Made in EU
2 401 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20023A-1A1 (zg391a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 501 Kč
Made in EU
3 353 Kč
–37 %
Pánské hodinky TIMEX EASY READER TW2P75900+ BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 096 Kč
Made in EU
od 2 297 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11652A6-1A1 (zg355a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 436 Kč
Made in EU
1 666 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20022A-1A5 (zg377a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 041 Kč
Made in EU
2 198 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20010A-1B3-2 (zg379g) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 374 Kč
Made in EU
6 354 Kč
–37 %
Pánské hodinky Timberland TDWGF2182303 (zq031c)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
3 971 Kč
Made in EU
1 808 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11989A5-3A3 (zg370h) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 130 Kč
Made in EU
4 184 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER BROOKLYN 1791510 + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
2 615 Kč
Made in EU
2 130 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20011A-1A2 (zg378a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 331 Kč
Made in EU
3 720 Kč
–37 %
Pánské hodinky TIMEX EASY READER CLASSIC TW2Y12800 + BOX (zt180a))
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 325 Kč
Made in EU
od 1 716 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V004L-7A (zd046a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
od 1 073 Kč
Made in EU
5 888 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR2462 - SPORTIVO (zi121a)
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
3 680 Kč
Made in EU
1 536 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - C2287 (zj093a)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
854 Kč
Made in EU
od 4 190 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710451 BAKER (zf043b)
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
od 2 619 Kč
Made in EU
1 671 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 6462A (zg206b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
928 Kč
Detailní popis produktu
Pánská peněženka z pravé lícové kůže s přihrádkou na fotku - Rovicky
- Polská značka | Produkt polské značky, kterému důvěřují tisíce zákazníků!
- Nejvyšší kvalita zpracování | Vyrobena z přírodní, jemně lesklé, celozrnné hovězí kůže. Vyrobena tradičním způsobem, měkká a příjemná na dotek. Výběrem peněženky z tohoto materiálu si můžete být jisti, že si produkt kupujete na roky!
- Klasický, nadčasový design | Peněženka na výšku bez vnějšího zapínání. Černočervená barva a jednoduchý design bez přehnaných dekorací tvoří velmi univerzální doplněk, který nikdy nevyjde z módy
- Velká prostorná peněženka | Model vybaven řadou praktických přihrádek vám umožní schovat vše potřebné. Její rozměry umožňují pohodlné nošení v kapse, přesně tak, jak to máte rádi!
- Zabezpečení | Vybavena technologií RFID STOP, která chrání peněženku před zloději pomocí čtečky karet
- Ideální jako dárek | zabalena v originální krabici s logem značky. Pokud chcete tuto peněženku darovat, ušetříte čas i peníze. Stačí ozdobná stuha nebo mašle a dárek je hotový!
Peněženka je vybavena:
- 8 přihrádek vyhrazených pro karty, vizitky nebo dokumenty standardního formátu, jako je občanský průkaz;
- 4 přihrádky pro větší dokumenty, jako je registrační dokument. Jedna z těchto přihrádek je průhledná - vyrobena ze silné fólie;
- 1 přihrádka na zip uprostřed peněženky.
- jsou zde 2 široké otevřené kapsy na bankovky. Tento počet kapes vám umožní vložit do peněženky značnou hotovost v papírové verzi.
mince schováme do 1 kapsy která je uzavřena patentkou
Kapsy na peníze jsou rovněž zakončené pevnou látkovou podšívkou.
Rozměry:
- výška: 12,5 cm
- šířka: 9,5 cm
- hloubka: 2,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Rovicky |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Barva kování: | Zlatá |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | velký panel s fotografiemi |
| Výška: | 12,5 cm |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
Made in EU
807 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka, přírodní kůže, nubuk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
718 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
432 Kč
Made in EU
1 458 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka se zapínáním na patentky
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
879 Kč
Made in EU
1 458 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka na patentky
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
879 Kč
Made in EU
843 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s řetízkem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
508 Kč
Made in EU
825 Kč
–39 %
Malá peněženka pro muže z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
497 Kč
Made in EU
1 321 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
796 Kč
Made in EU
970 Kč
–39 %
Horizontální, dvoubarevná peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
585 Kč
Made in EU
1 302 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
784 Kč
Made in EU
718 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
432 Kč
Made in EU
862 Kč
–39 %
Krásná, barevná pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
519 Kč
Made in EU
736 Kč
–39 %
Kožená pánská peněženka Always Wild® na karty
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
443 Kč
Made in EU
1 302 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
784 Kč
Made in EU
928 Kč
–39 %
Dárková sada: pánská kožená peněženka a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
559 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
